Bogovi Novog Doba

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kako misliš u čemu je problem?
Po tebi ovaj svet nema nikakvih problema?
Ili ne vidiš razlog da je istočnjački spirituizam opasan?

Možeš da pogledaš film ako želiš nešto da saznaš više o svemu tome...
Vrlo jasno govori...ako imaš razum...nema potrebe da se šališ na ovu temu ili da postavljaš takva pitanja....možda je nekima ovo neozbiljno ili nešto sl., ali ja ni nisam postavio temu zbog takvih ljudi...
 
Kako misliš u čemu je problem?
Po tebi ovaj svet nema nikakvih problema?
Ili ne vidiš razlog da je istočnjački spirituizam opasan?

Možeš da pogledaš film ako želiš nešto da saznaš više o svemu tome...
Vrlo jasno govori...ako imaš razum...nema potrebe da se šališ na ovu temu ili da postavljaš takva pitanja....možda je nekima ovo neozbiljno ili nešto sl., ali ja ni nisam postavio temu zbog takvih ljudi...

:D stvarno?
aj, kazi ti nama, sinak, sta je tu sve opasno?
tj. koji je tocno "istocnjacki spiritizam" opastan? :lol:
 
Aj reko da malo pogledam.......
DRUGA recenica - pa greska
"Druga po gustini naseljenosti"
E ku*ac.....Indija je 33. zemlja po gustini naseljenosti....

Zasto da dalje gledam film koji u startu daje pogresne podatke?
 
lele bate samo da nisu neke teske zavere.....

Ma kakvi brate, u ovom svetu ne postoje nikakve zavere, svima cvetaju ruže, eno čuo sam da Amerikanci kreću da uništavaju sve svoje oružije i da proglase mir sa celim svetom :)
njima će odmah da se pridrže svi ovi što su u duginim bojama da pevaju tra la la...
U kom ti svetu živiš?

Šta? Još uvek ti nije jasno da i Čeda i Toma i Dačić i Koštunica i Tadić, svi oni igraju zajedno samo za širke mase pluju jedan po drugom...
Kao veruješ da ovom zemljom upravlja naš čovek... :)
Za nekog su to zavere, a za nekog istina...
 
Kako misliš u čemu je problem?
Po tebi ovaj svet nema nikakvih problema?
Ili ne vidiš razlog da je istočnjački spirituizam opasan?

Možeš da pogledaš film ako želiš nešto da saznaš više o svemu tome...
Vrlo jasno govori...ako imaš razum...nema potrebe da se šališ na ovu temu ili da postavljaš takva pitanja....možda je nekima ovo neozbiljno ili nešto sl., ali ja ni nisam postavio temu zbog takvih ljudi...

Ok, ok. Polako. :)
Možemo mi raspravljati o tome, ali znaš li za koga je ovaj film namenjen i u koje svrhe?

Meni sve ovo liči na neku vrstu "vakcine" američkom društvu, koja bi trebala da ih "motiviše" da se i dalje drže svog "utabanog" američkog poretka.

Pola od ovoga nije istina, niti predstavlja bilo kakvu opasnost.

Evo postaviću ti pitanje i ako mi to lepo obrazložiš, ja ću se složiti.
Šta se to opasno krije, iza npr. meditacije?
 
Ma kakvi brate, u ovom svetu ne postoje nikakve zavere, svima cvetaju ruže, eno čuo sam da Amerikanci kreću da uništavaju sve svoje oružije i da proglase mir sa celim svetom :)
njima će odmah da se pridrže svi ovi što su u duginim bojama da pevaju tra la la...
U kom ti svetu živiš?

U realnom svetu.
Cemu zavere kada svi znamo da postoje OGROMNE kompanije koje rade sta im volja :)
 
aaaaa
povratak dzedaja, bliski susret trece vrste.........pa neki ljudi stvarno imaju visak vremena.......
sto ne nadju neki poso, pa rade ko sav normalan svet nego laprdaju okolo.......
 
Aj reko da malo pogledam.......
DRUGA recenica - pa greska
"Druga po gustini naseljenosti"
E ku*ac.....Indija je 33. zemlja po gustini naseljenosti....

Zasto da dalje gledam film koji u startu daje pogresne podatke?

Niko te ne tera da gledaš...
Onaj koga bude interesovalo...pogledaće...pa će posle da komentariše...

Pa u svakoj emisiji na TV-u lupaju gluposti, pa te to ne sprečava da gledaš i ispiraš svoj mozak...
a taj podatak uopšte nije od ključnog značaja, to je neki kratak uvod , vrlo bitno kolika je gustina naseljenosti, svi znamo da je Indija jedna od najmnogoljudnijih zemalja ...
 
Niko te ne tera da gledaš...
Onaj koga bude interesovalo...pogledaće...pa će posle da komentariše...

Gledo.....


a taj podatak uopšte nije od ključnog značaja, to je neki kratak uvod , vrlo bitno kolika je gustina naseljenosti, svi znamo da je Indija jedna od najmnogoljudnijih zemalja ...

Naravno da jeste.....take sitnice se namerno podmecu da bi se dalo na znacaju odredjenim informacijama....
Jeftin marketing......
 
Naprotiv, to se zna :)
Eto uzmi za prime Microsoft koji je trenutno majka svih operativnih sistema.....

Microsoft ima pare pa su samo zato ljudi navučni na njega, reklama radi posao...
Inače daleko je od majke. Dečko u zabludi si....

Ali svi pravi ljudi znaju da je jedini pravi softver slobodan softver

Mošda će tebi biti interesantniji ovaj video
Evo šta može da se koristi na skoro svakoj GNU linux distribuciji


posle kaži da li je Microsoft majka...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Slične teme


Back
Top