Ljubav = Sex ?

Poruka
15.196
Pricajuci danas sa iskusnim tipom sa kojim se muvam (sto li mi se uvek svide iskusni :think:), dodjoh do jednog podatka zbog kog mi je faca delovala ovako :eek:...
Naime, razglabajuci o muskom zenskim odnosima, saznadoh da i dalje postoje zene (devojke) koje imaju odredjeno vreme sa nekim pre prvog sexa, tipa 3 nedelje, 17 dana, mesec dana.. Ne govorim dakle o nevinim klinkama, znaci devojke koje su imale sexualne odnose i to je kao da ne bi ispale drolje:confused:
Na moje pitanje kako one izdrzavaju toliko bez sexa, dobih odgovor da nemaju uopste osecaj za sex.. :eek: :eek:
E , sada ja lichno to ne osudjujem, svako ima pravo na sopstevene procene i statove i ako se ova tema pretvori u vredjanje i soljenje pameti zenama kako trebaju tad ili tad da spavaju sa nekim zakljucacu je.. Mislim da bi i muskarce zanimalo, zensko misljenje o tome, ako uopste na forumu neko tako razmislja ili javno kaze...
Koliko vam je sex bitan ili presudan u jednoj vezi , da li ga smatrate za 'davanje', da li uopste razmisljate koliko je vremena proslo od upoznavanja do prvog sexa tj racunate li? Kako uopste jedna veza moze biti kvalitetna bez dobrog sexa a kamoli bez sexa uopste?
Da li vam se desilo da ste u neyebica fazi pa ste razmisljale poput tipa, e veceras izlazim i trazim muskarca za sex samo i iskljucivo to...?
Hvala!!:hvala:
 
nije mi ljubav=sex..zainteresovanost,upoznavanje,dopadanje i sex,zaljubljenost i sex i iz svega onda moze,a i ne mora da dodje do ljubavi...sex radi sexa nisam i necu upraznjavati,jer je nedovoljan da bilo sta u meni zasiti...nisam devojcica i osecam se potpuno ravnopravno sa muskarcem na tom polju...davanje u smislu, on me moli,a ja kao nevoljno ili nesvesno pristajem ili ne znam sta radim je za zene nesvesne svoje seksualnosti ili krajnje nezrele osobe...zavodjenje i flert jesu jezik igre izmedju muskarca i zene i jedan od nacina da se "opipaju" da li su jedno za drugo...tako da tajming kad cemo u krevet zavisi od oboje...
 
Pricajuci danas sa iskusnim tipom sa kojim se muvam (sto li mi se uvek svide iskusni :think:), dodjoh do jednog podatka zbog kog mi je faca delovala ovako :eek:...
Naime, razglabajuci o muskom zenskim odnosima, saznadoh da i dalje postoje zene (devojke) koje imaju odredjeno vreme sa nekim pre prvog sexa, tipa 3 nedelje, 17 dana, mesec dana.. Ne govorim dakle o nevinim klinkama, znaci devojke koje su imale sexualne odnose i to je kao da ne bi ispale drolje:confused:
Na moje pitanje kako one izdrzavaju toliko bez sexa, dobih 1 odgovor da nemaju uopste osecaj za sex.. :eek: :eek:
E , sada ja lichno to ne osudjujem, svako ima pravo na sopstevene procene i statove i ako se ova tema pretvori u vredjanje i soljenje pameti zenama kako trebaju tad ili tad da spavaju sa nekim zakljucacu je.. Mislim da bi i muskarce zanimalo, zensko misljenje o tome, ako uopste na forumu neko tako razmislja ili javno kaze...
2Koliko vam je sex bitan ili presudan u jednoj vezi , 3da li ga smatrate za 'davanje', 4da li uopste razmisljate koliko je vremena proslo od upoznavanja do prvog sexa tj racunate li? 5Kako uopste jedna veza moze biti kvalitetna bez dobrog sexa a kamoli bez sexa uopste?
Da li vam se desilo da ste u neyebica fazi pa ste razmisljale poput tipa, e veceras izlazim i trazim muskarca za sex samo i iskljucivo to...?
Hvala!!:hvala:

1-lupa gluposti...
2-bitan, ali ne i presudan...
3-ne smatram da bilo ko sebe daje, nego na nesto sto je naislo spontano...bez forsiranja...
4-ne razmisljam niri racunam, ali neka granica postoji...
5-ne moze biti kvalitetna ako nema seksa...pa necemo se samo balaviti i voditi za rucice - ponavljam, granica postoji...
 
...gvozdena, oma da ti kažem, ako nisi došla do tog podatka,
iskusni tipovi obično traže ne iskusne tipčice...:D

...a što se tiče ovih 17 dana, to je period inkubacije... i imaju ga samo fine devojke...:)
 
Pricajuci danas sa iskusnim tipom sa kojim se muvam (sto li mi se uvek svide iskusni :think:), dodjoh do jednog podatka zbog kog mi je faca delovala ovako :eek:...
Naime, razglabajuci o muskom zenskim odnosima, saznadoh da i dalje postoje zene (devojke) koje imaju odredjeno vreme sa nekim pre prvog sexa, tipa 3 nedelje, 17 dana, mesec dana.. Ne govorim dakle o nevinim klinkama, znaci devojke koje su imale sexualne odnose i to je kao da ne bi ispale drolje:confused:
Na moje pitanje kako one izdrzavaju toliko bez sexa, dobih odgovor da nemaju uopste osecaj za sex.. :eek: :eek:
E , sada ja lichno to ne osudjujem, svako ima pravo na sopstevene procene i statove i ako se ova tema pretvori u vredjanje i soljenje pameti zenama kako trebaju tad ili tad da spavaju sa nekim zakljucacu je.. Mislim da bi i muskarce zanimalo, zensko misljenje o tome, ako uopste na forumu neko tako razmislja ili javno kaze...
Koliko vam je sex bitan ili presudan u jednoj vezi , da li ga smatrate za 'davanje', da li uopste razmisljate koliko je vremena proslo od upoznavanja do prvog sexa tj racunate li? Kako uopste jedna veza moze biti kvalitetna bez dobrog sexa a kamoli bez sexa uopste?
Da li vam se desilo da ste u neyebica fazi pa ste razmisljale poput tipa, e veceras izlazim i trazim muskarca za sex samo i iskljucivo to...?
Hvala!!:hvala:

U zivotu stvarno ima svakavih bolida od muskih do zenskih.
Kad neka zena pravi velike pauze (i vrapcima je jasno da ima rezervni ku-rac i takvu treba odyebat u startu), tako da te price drolja ili ne su glupost, osim ako ona nije malo zaostala.
Sex je najbitniji u vezi, ali nije presudan da ona opstane. Recimo ako je dobro torbanje sa nekom zenom a ona je luda i voli komandirat i manipulirat, to ne moze opstati i obratno - naravno kod normalnih ljudi, inace kod idiota moze i to opstati.
 

Back
Top