Пуцају новосадски напредњаци

дрињача

Domaćin
Banovan
Poruka
3.235
Зоран Вучевић, бивши председник Градске скупштине и садашњи одборник у градском парламенту, писмено обавестио Игора Мировића да повлачи приступницу из СНС. :sad2:

" Не слажем се са начином рада јер су неки у СНС пренели све што је било лоше у Српској радикалној странци. Договорили смо се да на почетку не бирамо функционере, већ да радимо на омасовљавању странке. Не поштујући договор, прваци новосадског иницијативног одбора почели су да се додворавају и намештају челне позиције. Странку је због тога захватила свеопшта приватизација- рекао је Вучевић за Блиц" :hahaha:

Расколи и неслагања у Српској напредњачкој странци у Новом саду :super:

Почело је, почело... :hahaha:

Рокај- Снимајјјјјјјјј :klap:
 
Drnjača, ako nisi shvatio, to ne jača poziciju smRadikala, a slabi poziciju patriJota. To znači da i dalje izumirete... Evropo, eve me... :hahaha:
U-Далибор, мени је и жеља да се опозиција уништи, како би владањем Демократске странке процес уништавања Србије био убрзан. Друкчије народу у главу не може да уђе да би се отрезнио.
 
Poslednja izmena:
Kolio treba da nas raduje raspad neke patriotske stranke nisam sigura , ne gubi samo stanka vec i opozicioni blok.
Не постоји вероватноћа да у некој ближој будућности СРС и ДС ступе у коалицију, а постоји вероватноћа између СНС и ДС. Размисли мало о томе;)
 
Ovo postavljam samo kao dokaz da zaglusujuca propaganda srpskog barona Minhauzena-Vucica nema velikog osnova (odvali *******i Aca,da ne mogu nastancati toliko pristupnica koliko ih ljudi jure) i da ustvari ovaj raskol u SRS nije doneo dobro ni SRS ni rezervama iz SNS......jos kada citam buduca "pojacanja",Bojan Dimtrijevic,Mikica Markovic iz NS,Rados Ljujic iz DSS itd.,sve sam vise uverenja da ce sve svesti na neku pravu meru i na realnih 10-15 %rezervi iz SNS i da ovo bubnjanje i lupanje tkz."analiticara" po dnevnoj stampi o "modernoj srpskoj desnici" je cista prica za naivne i za dobru lovu po te "analiticare".:thumbdown::thumbdown:

Svađa tera birače

IZA velikog trijumfa naprednjaka i potonuća radikala na izborima u četiri opštine sakrio se i podatak: SNS i SRS su u ovom poslednjem “meču” osvojile za trećinu manje glasova nego u maju kada su bili jedinstveni.
Zemljotres koji je početkom septembra uzdrmao Šešeljevu partiju odrazio se, bez sumnje, i na izborni učinak dva zavađena tabora.
Iako treba uzeti u obzir da su u maju lokalni izbori bili vezani za parlamentarne i da je izlaznost tada bila veća, brojke neumoljivo svedoče o srozavanju nekada najjače opozicione partije.
Konkretno: radikale je na majskom glasanju zaokružilo 5.179 Knjaževčana, a u novembru su SNS i SRS zajedno imali svega 2.731 glas.
U Rumi su, dok su se svi još kleli u Šešelja, “zaradili”9.298 glasova, a posle Nikolićevog odlaska i jedni i drugi uzeli su 5.719 glasova.
U Vrnjačkoj Banji su u maju mogli da se pohvale da im je poverenje poklonio 3.571 građanin, dok su nedavno i jedni i drugi dobili 2.437 glasova.
U Prijepolju su u maju dobili 7.943 glasa (zajedno sa DSS i NS), a u ovoj “turi” SRS i SNS imaju 4.462 glasa.
- Ne bih rekao da je samo raskol na liniji Šešelj - Nikolić presudno uticao na odliv radikalskih glasova - objašnjava za “Novosti” Đorđe Vuković, programski direktor Cesida. - Radikali po pravilu ređe izlaze na lokalne izbore.
Direktor agencije “Ipres” Vinko Đurić veruje da je baš nedavni sukob iziritirao birače SRS i mnoge od njih oterao u apstinenciju.:cao::cao::cao:
 
Не постоји вероватноћа да у некој ближој будућности СРС и ДС ступе у коалицију, а постоји вероватноћа између СНС и ДС. Размисли мало о томе;)

A najbolje bi bilo da se ne spoje ni jedni ni drugi. Mada i da bude nekih koalicija svejedno je, ionako se zna da će DS da ih uzme pod svoje i diktira politiku kao što sad radi nesrećnom SPS-u. :mrgreen:
 
Не постоји вероватноћа да у некој ближој будућности СРС и ДС ступе у коалицију, а постоји вероватноћа између СНС и ДС. Размисли мало о томе;)

Pa vidis ja mislim da takva sansa ne postoji . Greska radikala je u tome sto njihova politika je ne pomicna , ne mozemo uvjek igrati jedan kurs politike . Ja sam zato malo vise za Nikolica nego za Seselja . Ukoliko Nikolic ne stupi u koaliciju sa Tadicem to je dobro . Ako stupi , e ******* onda , nisam ni za koga .


Cisto sumnjam da se takvo nesto moze dogoditi
 
Pa vidis ja mislim da takva sansa ne postoji . Greska radikala je u tome sto njihova politika je ne pomicna , ne mozemo uvjek igrati jedan kurs politike . Ja sam zato malo vise za Nikolica nego za Seselja . Ukoliko Nikolic ne stupi u koaliciju sa Tadicem to je dobro . Ako stupi , e ******* onda , nisam ni za koga .


Cisto sumnjam da se takvo nesto moze dogoditi

Naravno koalicije na lokalnom nivou se ne racunaju jel tako?

:mrgreen::rotf::super:
 
Greska radikala je u tome sto njihova politika je ne pomicna , ne mozemo uvjek igrati jedan kurs politike .
Слажем се са тим написаним. Видиш ја изузетно ценим Пелевића и Делића али ми се та странка СНС ни мало не свиђа из разлога које сам већ писао на форуму. Мада и Шешељ вуче непромишљене потезе, добар део његовог тестамента је прилично јадан, посебно тамо где изричито наглашава (ч. наређује) да се нипошто не сме у коалицију са ДСС-ом. Понекад је превише тврдоглав и требао би да се помало прилагођава политичким токовима у Србији и свету. Не спорим ја његов I.Q, већ његов E.Q. Западне србске границе од Карловца до Вировитице јесу одувек биле србске територије, али често наглашавати у јавности добија одређену дозу одбојности. Паметан политичар се понаша увек у духу дипломате: ћути и ради на реализовању свога циља. Сматрам да је понеким својим непромишљеним потезима придонео да се СРС расцепи, али не оправдавам оснивање нове странке попут СНС, за коју верујем, да ће једнога дана ући у коалицију са ДС-ом, као што је учинио и СПС.
 
Слажем се са тим написаним. Видиш ја изузетно ценим Пелевића и Делића али ми се та странка СНС ни мало не свиђа из разлога које сам већ писао на форуму. Мада и Шешељ вуче непромишљене потезе, добар део његовог тестамента је прилично јадан, посебно тамо где изричито наглашава (ч. наређује) да се нипошто не сме у коалицију са ДСС-ом. Понекад је превише тврдоглав и требао би да се помало прилагођава политичким токовима у Србији и свету. Не спорим ја његов I.Q, већ његов E.Q. Западне србске границе од Карловца до Вировитице јесу одувек биле србске територије, али често наглашавати у јавности добија одређену дозу одбојности. Паметан политичар се понаша увек у духу дипломате: ћути и ради на реализовању свога циља. Сматрам да је понеким својим непромишљеним потезима придонео да се СРС расцепи, али не оправдавам оснивање нове странке попут СНС, за коју верујем, да ће једнога дана ући у коалицију са ДС-ом, као што је учинио и СПС.

To ti ja kazem . KOKV je nesto sto ce biti kad tada srpsko . Ali to trebamo naositi u srcu , a ne mahati u vrijeme mira . Hrvati mudro cute , ta nisu oni u miru prcali o Oluji .
Zbog mudrosti biram Nikolica i Vucica , treba se brinuti za ocuvanje celovitosti sadasnje Srbije
 
To ti ja kazem . KOKV je nesto sto ce biti kad tada srpsko . Ali to trebamo naositi u srcu , a ne mahati u vrijeme mira . Hrvati mudro cute , ta nisu oni u miru prcali o Oluji .
Zbog mudrosti biram Nikolica i Vucica , treba se brinuti za ocuvanje celovitosti sadasnje Srbije
Ма они су основали странку из углавном других разлога, а не о томе о чему сам ја говорио.
 

Back
Top