Reconquista Kosova i Metohije

Da li ste za reconquista Kosova i Metohije ?


  • Ukupno glasova
    24
  • Anketa je zatvorena .

John McClane

Ističe se
Poruka
2.390
Pre neki dan kada sam gledao emisiju na B92, o prodaji organa Srba i drugih ne Albanaca sa KiM... bio sam zgrožen... kako samo takav narod i može postojati.
Naime o čemu se radi.
Čitajući malo o istoriji Španije, video sam da nije baš sve onako belo kao danas.
Godine 1235. hrišćani sa severa Španije su počeli potiskivanje muslimana ka jugu tj. reconquista - ponovno osvajanje Mavari su konačno poraženi godien 1492. i potisnuti su na sever Afrike. Dogovor između Grandaskog sultana i kraljice Izabele, bio je da nijedan stanovnik muhamedanske vere ne promeni veru, dogovor je prekršen.
Čitajući mnoge knjige, saznao sam, dok smo blejali kao ovce, nismo pazili gde blejimo, i tako izgubismo naše srce, naše Kosovo.
Da li bi možda Srbija trebala krenuti u reconquista...
Imajte obzira da smo u 21. veku... budite malo liberalni....:)
 
Ne... nisi dobro razumeo, Španci su toliko mrzeli Mavre, tj. muslimane, da su hteli zauvek da ih izbrišu sa karte Evrope. Znači današnji jug Španije, tj. Andaluzija... kontaš... da mi Albance recimo proteramo sa juga naše zemlje... u severnu Albaniju....

Зашто у Албанију, може у Турску ионако их турци зову "они који се нису вратили". Па онда да поделимо Албанију онако братски са Грчком. :ok: :ok: :ok:
 
Зашто у Албанију, може у Турску ионако их турци зову "они који се нису вратили". Па онда да поделимо Албанију онако братски са Грчком. :ok: :ok: :ok:

Čekaj, stani malo... prvo mi da povratimo ono što nama pripada... pa onda nek se oni zezaju sami sa sobom u Albaniji...
 
Зашто у Албанију, може у Турску ионако их турци зову "они који се нису вратили". Па онда да поделимо Албанију онако братски са Грчком. :ok: :ok: :ok:

Kао што смо Македонију поделили Грчка ,Бугарска и Србија,па данас само ми немамо нашу трећину:sad2:
 
Зашто у Албанију, може у Турску ионако их турци зову "они који се нису вратили". Па онда да поделимо Албанију онако братски са Грчком. :ok: :ok: :ok:

Arnaut is the Turkish word for the people of Albania. Arnauts in modern Turkey are people of Albanian descent.

Arnaut is the Turkish name for Arvanites and Arvanites itself is the Greek version of Arberesh (the name Albanians called themselves till 250 years ago)
da ne loopas ubuduce
 
Arnaut is the Turkish word for the people of Albania. Arnauts in modern Turkey are people of Albanian descent.

Arnaut is the Turkish name for Arvanites and Arvanites itself is the Greek version of Arberesh (the name Albanians called themselves till 250 years ago)
da ne loopas ubuduce

Ja znam da je Arnaut uvjek označavalo nešto najgore ,surovo i sirovo ,you don't need an english translation for that
 

Back
Top