Muskarci sa stavom

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Neka ovo bude tema za prave muskarce koji znaju sta je to, koji ne misle da ih samo preterana dlakavost cini muskarcima i koji se znaju nositi sa zivotom. Tu mozemo pisati koliko smo bili jaki sa zenama i koliko smo sretni sto smo kitonje. Zato evo i jednog pitanja

Zene zasto cesto optuzujete muskarca koji ima stav kako se nikad nije zaljubio?

Vama onaj ko nije bio je-ban u mozak od strane zena je lik koji se nikad nije zaljubio. Zar vi ne razumete da postoji muskarac koji ce radje crknut nego biti papucar?
 
Zato sto im je izazov da se muskarac to jes papucar u njih zaljubi pa ga mogu posle vodati ko vola..vamo-tamo.

Haha, bas tako. Mene svako malo kad sa nekom zenom pricam napadne kako se nisam nikad zaljubio, pa ih u razgovoru odmah srondam i tada nastaje tajac, cute kao curke i misle a smisliti nista ne mogu.

Ma to je glupo, sta jednostavno ne kazu, svaka cast i kazu "drago nam je sto te znamo i velika je cast sa tobom razgovarati". I onda bi ih ja skromno rekao, c dajte nemojte preterivati.:hahaha:
 
Ej, uspevao sam izdrzim nalete od strane cure da me namesti kao njenu omiljenu lutku iz detinjstva...onda padne dejstvo zelje ka njenoj pici, ubrzo pocne da me jako nervira...onda bes i zapalim od nje...kuliram i cekam novu ne nadajuci se nekom zivotu u troje....
volim decu i da se zezam sa njima...kad odem kod prijatelja koji imaju klince, ja im dodjem kao pajac iz cirkusa...mada ima da se uci oko dece i radi...tezak je sport ali vredi...
uf, skreno sam sa teme..
Da, *******, ******* , *******, tarabljenje, torbanje,....volim da *****, tucam zene, da ih uhvatim z guza i nabijam, prvo polako, pa sve brze i brze, ruke ne skidajuci sa njenog belog mesista, stiskajuci ga kao testo, mesajuci njenu glatku kozu guzice....prolazeci prsima kroz njenu kosu, milujuci je, cupajuci je, tucajuci je odastraga svo vreme...
Tako volim da ***** zene, kao uvod u pricu koja sledi
 
Ja sam papučar, ali po sopstvenoj volji. Nikad ne bih pod prisilom postao papučar.
Jak sam sa ženama, evo danas sam ovoj mojoj ceo jedan ormar premestio; i to ne neki običan, nego onaj starovremenski, od pravog drveta, težak u ...
 
Ja sam papučar, ali po sopstvenoj volji. Nikad ne bih pod prisilom postao papučar.
Jak sam sa ženama, evo danas sam ovoj mojoj ceo jedan ormar premestio; i to ne neki običan, nego onaj starovremenski, od pravog drveta, težak u ...

Odlicno, treba te pohvaliti. Ti si u godinama u kojima je dozvoljeno biti papucar. To su papucari koji su obuceni i znaju fore.

Potpuno mi je jasno tvoje stanje, samo se drzi tog puta i mir u kuci.:ok:
 
Neka ovo bude tema za prave muskarce koji znaju sta je to, koji ne misle da ih samo preterana dlakavost cini muskarcima i koji se znaju nositi sa zivotom. Tu mozemo pisati koliko smo bili jaki sa zenama i koliko smo sretni sto smo kitonje. Zato evo i jednog pitanja

Zene zasto cesto optuzujete muskarca koji ima stav kako se nikad nije zaljubio?

Vama onaj ko nije bio je-ban u mozak od strane zena je lik koji se nikad nije zaljubio. Zar vi ne razumete da postoji muskarac koji ce radje crknut nego biti papucar?

Јеbiga Sinhke,

svrha mushkarca je da jеbe dobru ribu...

msm.. da'l sam u tom trenutku zaljubljen ili ne...
 
Zaljubljen muskarac = papucar
Zaljubljena zena = ?
Dobro je sto su vam identiteti skriveni :lol:.
Neki kazu da ako hocemo znati ko je kakav, zaista - treba sa njim piti. U pijanstvu covek pokazuje svoje pravo lice.
Mislim da bi za upoznavanje nekih bio dovoljan ovaj forum u pojedinim segmentima ;).
Odoh da ne smetam na ovako uzvisenoj temi :cao:.
 
znam masu muškaraca koji su vrteli cure oko malog prsta postavljali ultimatume tipa znaš šta devojko, ako hoćeš hoćeš, ako nećeš ima ko hoće, i to e uvek prolazilo. Lepile su se za njih kao muve...
Godine su prolazile, sada su oženjeni ljudi između kojih vlada izuzetno jak rivalitet u borbi za najpapučicu (sa sve onim pufnastim mašnama).
Dakle...
sve u svoje vreme..
 
ne treba biti sovinista, prema zenama treba biti nezan i kool u svakom slucaju, cak ponekad i romantican, imati razumevanja i takve neke situacije, zenska pamet nije njima lako ali u svakom slucaju ali mora se zna ko nosi pantalone ili mora se zna ko traktor vozi ko kapiju otvara

zene zloupotrebe slabosti gore od neprijatelja i posebno treba biti obazriv u svezim kombinacijama jer one onda gledaju da izvuku sto je vise moguce ima da ostanes bez sebe dok trepnes, pogotovo paziti na obecanja jer ima da citiraju i podvlace dok su zive sta god da im zdravo za gotovo kazes da ih skines s s jer insistiraju :mrgreen:

imao sam ortake bili su kul likovi ko i ja :cool: pijancenje po kafanama, dzabalebarenje, gledanje lige sampiona, neki od njih kad su nabacili zenske vise nemaju vremena ali nikad..

ako hoces da izgubis drustvo nadji ribu to je provereni recept
 
Ovo je muskarac sa stavom:
stance001.jpg
 

Back
Top