Sta momci misle o muzicarkama?

@tema
Sviram klavir pomalo za svoju dusu.Kako neko na osnovu mog sviranja da stekne misljenje o meni kao osobi?:dontunderstand:

pa vec ima predstavu kakva je to osoba
Ne samo na osnovu sviranja,vec i po muzici koju slusa i koliko voli to sto radi :)

Dovoljno je da samo čujem za neku devojku da je muzičarka, ne moram ni da je vidim, a već znam da je lepa, pametna, inteligenta, sposobna, elokventna, jednom rečju - savršena.

e da su svi takvi.... :super:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Naprimer ako si devojka koja svira elektricnu gitaru i uz to slusa death metal onda ce se naci brdo likova kojima ce biti dovoljno da cuju da slusas metal da bi osetili odbojnost. Hocu rec' predrasude postoje, tako da tema u neku ruku ima smisla.

Ja nisam ravnodusan prvenstveno jer i mene zanima muzika (u neku ruku).
 
Šta mislim?!Sve najbolje!:klap:Fasciniran sam kada od ženske čeljadi čujem da nešto svira,pa makar to bila i harmonika.Da ne pričam o tome ako je producent ili radi LIVE techno nastupe kao npr.Ivee...Takve bi ženio istog momenta!:heart:
v77dkg.jpg
 
e,pusti druge šta misle... njihova stvar ako ne vole muzičare....ja sam do sada uvek gde sam bila nailazila na odobravanje onoga čime se bavim...
tako da... rockerke i metalke...a i one druge...udružimo se :)

zasto kada se prica o rocku i metalu jako malo njih spomene i punk? mislim,nije da je slicno,ali to su 3 normalna muzicka pravca od 5 njih pa nekako ide zajedno,zar ne?
 

Back
Top