Da li je ovo moguće?

Karamazov

Ističe se
Poruka
2.450
http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=51659&sectionId=39
POLICAJCI NAS TUKLI IZ OBESTI

Četvorica policajaca bez ikakvog povoda iživljavala se nad Darkom Ognjanovićem (20), Milošem Gopićem (22) i Darkom Pajdićem (23) kod brod-restorana „Povetarac" na Novom Beogradu
Četvorica policajaca bez ikakvog povoda brutalno su pretukla studenta Darka Ognjanovića (20) kod restorana „Povetarac" na Novom Beogradu, a onda su Darka i njegove drugove Miloša Gopića (22) i Darka Pajdića (23) skinuli gole! Neviđena tortura trajala je pola sata naočigled brojnih prolaznika, posle čega su pripadnici Interventne jedinice rekli: „Prijatno, momci" i otišli!

Darko Ognjanović i njegovi drugovi kažu za Press da su maltertirani ni krivi ni dužni i da još uvek ne znaju zašto su pretučeni i ponižavani nasred ulice!
- U subotu ujutru oko 1.30 časova došli smo na brod-restoran „Povetarac" na Savi kod Starog sajmišta. Bio je poluprazan, pa smo samo popili po jedno piće i krenuli do automobila da bismo otišli na neko drugo mesto. Na parkingu smo seli u „BMW 5", čiji je vlasnik Miloš Gopić. Čim smo seli u auto, neko je nasilno otvorio vrata i počeo da me davi i vuče za vrat! Na tom delu parkinga bilo je mračno. Pomislio sam da nas neko pljačka. Izvukli su me napolje i bacili na zemlju pored kola. Taman sam ustao i napadače pitao šta traže, jer sam i dalje mislio da nas pljačkaju, kada su me ponovo udarili u glavu, od čega sam pao na zemlju. Neko me je uhvatio za vrat i počeo da mi vuče zlatni lanac. Toliko me je davio da sam mislio da ću se ugušiti - kaže Darko Ognjanović.

On objašnjava da je u jednom trenutku u mraku video policijske uniforme.
- Tek tada mi ništa nije bilo jasno. Nisam kriminalac i nikada nisam bio u bilo kakvom sukobu sa policijom. Ne znam koliko su me tačno tako šutirali i udarali palicama. Tek kada sam rekao, a morao sam da lažem, da mi otac radi u SUP-u Voždovac, prestali su batinanje i pokušaji da mi skinu lančić. Uspravili su me i zajedno sa dvojicom drugova postrojili pored njihovog džipa.
Naš sagovornik kaže da to nije bio kraj torture.
- Pretresli su naš automobil. U njemu nisu ništa našli, a onda je jedan od policajaca pitao odakle nam novac za provod i automobil i naredio nam da se skinemo! Svukli smo jakne, košulje, pantalone, cipele. Ostali smo samo u gaćama, a oni su nam rekli: „Skidaj sve! I gaće!" Stajali smo goli, a oni su onda tražili da kažemo ime, prezime, ime oca i datum rođenja. Jedan od policajaca je naše podatke upisao u rokovnik. Pored nas je prolazilo dosta ljudi jer se tu nalaze splavovi. Gledali su u nas, a mi smo stajali goli! Nikada nisam bio tako ponižen. Nisam smeo da se bunim. Od straha sam samo ćutao - rekao je Ognjanović, i dodao:

- Posle pola sata torture rekli su nam da se obučemo i da možemo da idemo. Pitao sam zašto su nas tukli, a oni su nas samo pogledali i jedan od njih je rekao: „Ko vas je tukao?! Tišina i nikome ni reči"! Kada su odlazili, samo su nam dobacili: „Prijatno, momci!"

Ognjanović i njegov drug Darko Pajdić kažu da nijednog momenta nisu pružili otpor niti bilo kakav povod za ovako divljačko ponašanje i da dok su ih tukli nisu mogli ni reč da progovore. Mladići kažu da su se dvojica policajaca osećala na alkohol i da su bila vidno pijana.

Nakon torture, Darko Ognjanović je otišao u Urgentni centar jer je od jakih udaraca palicom po glavi i vratu imao vrtoglavicu i veliku glavobolju. Lekarskim pregledom konstatovane su povrede po vratu, a daljim pregledima utvrđeno je da u mokraći ima krvi, kao posledicu više udaraca nogom u testise.

Darko Ognjanović kaže da potiče iz ugledne porodice, kao i njegovi drugovi, i da nikada nije imao problema sa policijom.

- Majka mi je lekar specijalista, a otac diplomirani ekonomista Poreske uprave u Beogradu. Ja sam odličan student druge godine Ekonomskog fakulteta - kaže Darko.

Komandant Interventne jedinice Nebojša Dragović kaže za Press da će ovaj incident biti ispitan.

- Reagovaćemo posle detaljne provere i prikupljanja svih činjenica. Ako je bilo prekoračenja ovlašćenja od strane policajaca, oni će snositi sankcije i biće adekvatno kažnjeni - rekao je Dragović.

image.jpg


image.jpg
 
Verujem da su dobili te batine kao što piše tu gore.

Ali u onaj deo: ''idem ja tako ulicom, sav srećan što sam jednoj baki pre par minuta pomogao da pređe ulicu, kad odjednom 16000 policajaca krene za mnom i prebiju me k'o vola u kupusu'' - nikako.

Jedina opcija može biti da su ih pomešali s nekim.
 
Ja stvarno ne znam sta covek da misli o ovakvim postupcima policije. Ovo je klasicno izivljavanje i oslabadjanje nezadovoljstva na nevinim ljudima. Da li to znaci da u Beogradu ne mogu nigde mirno da se prosetam jer ce mozda naici neki lud policajac koji ce se izivljavati nada mnom?! Skandalozno. Sve je bre otislo u **** krasni.
 
http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=51659&sectionId=39
POLICAJCI NAS TUKLI IZ OBESTI


- U subotu ujutru oko 1.30 časova došli smo na brod-restoran „Povetarac" na Savi kod Starog sajmišta. Bio je poluprazan, pa smo samo popili po jedno piće i krenuli do automobila da bismo otišli na neko drugo mesto. Na parkingu smo seli u „BMW 5", čiji je vlasnik Miloš Gopić.


:think::think::think:

Kapiram sta pricas, ali da li je to dovoljno da te ovako tretiraju? I jos nije bilo samo batinanje, nego i skidanje do gole koze naocigled prolaznika.
 
Kapiram sta pricas, ali da li je to dovoljno da te ovako tretiraju? I jos nije bilo samo batinanje, nego i skidanje do gole koze naocigled prolaznika.

Mog jednog poznanika su odvalili isti pripadnici policije a njegovog druga skroz izlomili..........kada su ih prijavili bacili su im bombe u stan,pa ti vidi............bilo u novinama..........ma katastrofa...........
 
ko zene koje prodaju decu i vicu in a zavrsile pravo :lol:
shatro rade a zive o trosku clana porodice ;) jer su neposobne za drugo i ne znaju i ostace tako jer u zivotu nisu nista ni radile osim sto se vuku i debilisu a shatro prave postene i uzorne > kucke <

to samo majka moze da voli i drugari iz pabova ,posto ni na biro ne ide za posa nego se kaci o brata i snahu ..debilka
 
http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=51659&sectionId=39
POLICAJCI NAS TUKLI IZ OBESTI


- U subotu ujutru oko 1.30 časova došli smo na brod-restoran „Povetarac" na Savi kod Starog sajmišta. Bio je poluprazan, pa smo samo popili po jedno piće i krenuli do automobila da bismo otišli na neko drugo mesto. Na parkingu smo seli u „BMW 5", čiji je vlasnik Miloš Gopić.


:think::think::think:

Policajci jesu stoka, mislim većina njih a pogotovo ovi iz interventne što misle da su u'vatili Boga za karakter ali ovo uvećano je ključno !

Dakle ima 22 godine a VLASNIK je BMW-a 5 ! Ajde mi kažite kako je to u državi Srbiji moguće ostvariti na pošten način ! Ali ne da ti otac bude vlasnik tog auta nego ti lično.

Znači mislim da su to sve mamini i tatini sinovi koji se voze u "pošteno" zaradjenim BMW-ima, Audijima i ostalim sirotinjskim kolima pa ih možda nisu bili džabe ali su ga policajci preterali u svakom slučaju ! I problem je u tome što se oni isto tako iživljavaju i na sirotinji i poštenim ljudima. Ali kažem čim sam video naziv kola, manje-više sve mi je bilo jasno.

A naravno da ne podržavam baš ovakvo iživljavanje policije pogotovo na javnim mestima.
 
Policajci jesu stoka, mislim većina njih a pogotovo ovi iz interventne što misle da su u'vatili Boga za karakter ali ovo uvećano je ključno !

Dakle ima 22 godine a VLASNIK je BMW-a 5 ! Ajde mi kažite kako je to u državi Srbiji moguće ostvariti na pošten način ! Ali ne da ti otac bude vlasnik tog auta nego ti lično.

Znači mislim da su to sve mamini i tatini sinovi koji se voze u "pošteno" zaradjenim BMW-ima, Audijima i ostalim sirotinjskim kolima pa ih možda nisu bili džabe ali su ga policajci preterali u svakom slučaju ! I problem je u tome što se oni isto tako iživljavaju i na sirotinji i poštenim ljudima. Ali kažem čim sam video naziv kola, manje-više sve mi je bilo jasno.

A naravno da ne podržavam baš ovakvo iživljavanje policije pogotovo na javnim mestima.

Zna se ko izlazi po splavovima-

Dileri
Tatini i mamini sinovi
Seljaci koji su se trenutno napunili kesha
Sponzorushe

i nema 5,6 i nesto dalje...............ali i da su najgori dileri ne sme se ovako postupati.

Meni sve ovo mirise da mozda i jesu dileri,da ih zandari znaju istrkeljali ih nisu nista nasli i onako besni sto su ih klinci uyebali malo ih isprebijali,a ovi sutra da se osvete kao eto vas u novinama pa ce da slede suspenzije :mrgreen:

A moguce i da su ih zandari pomesali sa nekim dilerima.
 

Back
Top