Oplodnja

Brajan Koen

Buduća legenda
Poruka
39.013
cure koje nisu radjale, da li bi pristale da zatrudne sa najlepsim i najzgodnijim frajerom ( po vasem slobodnom izboru ) ali pod uslovom da samo zatrudne sa njim i da dete odgajaju bez bioloskog oca
molim mudre odgovore
 
cure koje nisu radjale, da li bi pristale da zatrudne sa najlepsim i najzgodnijim frajerom ( po vasem slobodnom izboru ) ali pod uslovom da samo zatrudne sa njim i da dete odgajaju bez bioloskog oca
molim mudre odgovore

Је л’ то нешто к’о расплодни бикови? Дође ветеринар с машну и ку*ре у ташну...
 
pa.
ja mislim da je najvaznije znati u svakom trenutku u svom zivotu ,sta ti je prioritet,i sta ti je vaznije
ovde se postavlja pitanje
sta ti je vaznije
,,tvoja sloboda?
ili dete?
dete ,da bi se razvilo u zdravu licnost ,neki preduslov jeste da ima figuru oca i figuru majke
pored sebe , da bi znalo da postavi ove dve uloge na svoje mesto u svom daljem zivotu
,,,,,,kakav god da je otac,ali prvih dve godine ,mislim da dete treba da ima pored sebe ,,,oca
kakav god da je
Ako je otac budala
naravno da posle te dve godine detetu je bolje da zivi bez nego sa ocem
uf spava mi se
,,poceo sam da lupam,ajde pozdrav
 
cure koje nisu radjale, da li bi pristale da zatrudne sa najlepsim i najzgodnijim frajerom ( po vasem slobodnom izboru ) ali pod uslovom da samo zatrudne sa njim i da dete odgajaju bez bioloskog oca
molim mudre odgovore

:) rodila bih jos jedno dete da imam uslova da ga sama odgajam, da ne zavisim od nikoga....i to ne sa najlepsim i najzgodnijim frajerom nego sa najpametnijim i najinteresantnijim covekom koga znam....jes da je on moj bivsi ali da sam onda imala uslove sigurno bih radila na tome da imam dete s njim....a i on nije imao nista protiv....i tako....:confused:....nisam tu svoju zelju ispunila......
 
cure koje nisu radjale, da li bi pristale da zatrudne sa najlepsim i najzgodnijim frajerom ( po vasem slobodnom izboru ) ali pod uslovom da samo zatrudne sa njim i da dete odgajaju bez bioloskog oca
molim mudre odgovore
zatrudnela bih i u ovom i u sledecem zivotu sa chovekom koga volim, koji voli mene, nashe buduce dete, pa i da je najruzniji na svetu i smatram da nijedno dete nije zasluzilo da odrasta bez figure oca ili majke, josh gore.
 
cure koje nisu radjale, da li bi pristale da zatrudne sa najlepsim i najzgodnijim frajerom ( po vasem slobodnom izboru ) ali pod uslovom da samo zatrudne sa njim i da dete odgajaju bez bioloskog oca
molim mudre odgovore

srbine ! pobogu ..... ti bi "zaceo zivot" i ne bi se trudio da pruzis detetu svu roditeljsku paznju? :think:

kakvo je detinjstvo bez oca (osim u nesretnim slucajevima) ?
tebi bi imponovalo da si "donator sperme i priplodni bik"?

ovim tvojim stavom sam razocaran potpuno :thumbdown:
 
cure koje nisu radjale, da li bi pristale da zatrudne sa najlepsim i najzgodnijim frajerom ( po vasem slobodnom izboru ) ali pod uslovom da samo zatrudne sa njim i da dete odgajaju bez bioloskog oca
molim mudre odgovore
nda,samo mi jos u zivotu fali da budem samohrana majka.
fala lepo,moze da bude apolon licno,ne zanima me :roll:
kakvo je ovo u opste pitanje :neutral:
 
Da,
ali sa osobom koju volim, sto znači on nije voljan da bude otac, trudnoća se
desila neplanirano i naravno da bih rodila bebu koja je polovina mog voljenog bica.
Hm, makar on zdipio prvim vozom.
 

Back
Top