Petakov kaznjen zbog vredjanja Crkve i vladika

RolandOfGilead

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.136
Mali glavonja Petakov kaznjen zbog vredjanja Crkve i vladika

Sledeca je valjda Kvirija koja bi zbog svega sto je napisala o Crkvi morala biti zabranjena zbog sirenja verske mrznje.

cSmanjenaSlikaDana.php


Okružni sud u Beogradu potvrdio je presudu Četvrtog opštinskog suda kojom je novinar Zoran Petakov kažnjen sa 100.000 dinara zbog ocena o vladiki bačkom Irineju koje je izneo 16. novembra 2005. u emisiji „Klopka” na televiziji BK.
Petakov je u emisiji Olivere Kovačević, na njeno insistiranje i direktno navođenje, kako se kaže u saopštenju Yucoma, kritički govorio o ulozi crkve u formiranju ekstremističkih desnih organizacija i tom prilikom četiri vladike Srpske pravoslavne crkve – Amfilohija, Atanasija, Artemija i Irineja – označio kao „četiri jahača apokalipse”.
 
Poslednja izmena:
Da je ovaj lik budala, jeste. Od pomenutih vladika jedino duboko postujem Atanasija, s obzirom da se ne usteze da kaze sta misli, i svima je u oci rekao sta je imao. Irinej je poznata *********, Amfilohije i boze moj, a Artemije se skoro pokazao. Zanimljivo je da im je svima isti ucitelj- Ava Justin Popovic, gromada od coveka, rame uz rame sa Nikolajem.
 
Videh tog Petakova pre neki dan na autobuskoj stanici u sred bela dana, bio je mrtav naduvan, jedva je stajao na nogama... Tužno je da se kod nas takvi pojavljuju u javnosti i predvode nekakve ''anti-fašističke'' proteste.

ма какви баталио је Зека вутру одавно , сада се убија од пива ,мада је стварно смешно да такав лик има неки публицитет у медијима :hahaha:
још пре месец дана ми је рекао да намерно неће да плати него да једва чека да га ухапсе ,само му праве рекламу са тим зајебанцијама
што је најбоље комуњара Иринеј тужи комуњару Петакова :mrgreen:
 
Je l' to bese onaj cuveni Cetvrti opstinski sud sto je pustio Bagzija zato sto je trgovacki putnik, pa boze moj, mora da izdrzava porodicu. :eek::eek::eek::dontunderstand:

Nemoj mi reci da Tadic jos uvek nije uspeo da procisti sudstvo od nepodobnih?! :eek: Pa sto ste ga birali?
Ne valja vam sudstvo pod milosevicem, ne valja vam pod djindjicem, ne valja vam pod kostunicom, sad vam ne valja ni pod Tadicem, naravno samo u slucaju presuda sa kojima se ne slazete.
 
Nemoj mi reci da Tadic jos uvek nije uspeo da procisti sudstvo od nepodobnih?! :eek: Pa sto ste ga birali?
Ne valja vam sudstvo pod milosevicem, ne valja vam pod djindjicem, ne valja vam pod kostunicom, sad vam ne valja ni pod Tadicem, naravno samo u slucaju presuda sa kojima se ne slazete.

Mislim da je Kostunica drzao taj resor i postavljao svoje ljude. :roll:
Nadam se da ce kad-tad biti izvrsena lustracija u sudstvu.
Trebalo je jos 6. oktobra gvozdenom metlom procesljati sve institucije i pocistiti djubre.
 

Back
Top