Umeti, a nemati

Brajan Koen

Buduća legenda
Poruka
39.013
Na jednoj temi se postavilo pitanje o muskom organu koji je zakazao i kako ga pokrenuti...
( ima raznih i veoma zanimljivih odgovora, vezanih za tu temu od strane pojedinih dama, koji su me nagnali da postavim sledece pitanje ), a ono glasi :

Drage dame, da li bi bile u vezi sa muskarcem kojem ne moze da se digne kita, koji je sexualno nemocan ?
Ne sto bi bile u vezi, nego da li bi bile u braku sa takvim muskarcem i da li bi ste bile verne zene ?

ps. Mada ovo moje pitanje zvuci kao trik pitanje, jer ne postoji nijedna zena u rl koja bi pristala na ovakve poduhvate sa polno nemocnim muskarcem ( da ne racunamo kaludjerice )
 
hm,pa tesko..mozda bih opstaal sa njim uz pomoc prijatelja,tj devojke i vibratora u kombinaciji..ne mogu da tvrdim da bi to opstalo..mozemo mi da se zavaravamo do sutra,al sex je jedna od najbitnijih stavki u vezi.
 
Sinoch bila emisija na tv-u o choveku kome je u nesrechi stradao organ, zzena je ostala s njim 30 godina a on sada ide na plastichnu operaciju da ga "popravi" kako bi i on mogao da uzziva.
Kitica kad ne radi vishe muchi mushkarca nego zzenu.
 
Za to treba dobro da se razmisli. Ako je sve ostalo izvrsno i kako treba mozda onda vredi zrtvovati sex. Ali to bi s vremenom povuklo hiljadu pitanja i svadja. A mislim i da ako je on nemocan zasto zenu uslovljavati sa vernoscu. Kad bi bila obrnuta situacija imao bi moju dozvolu da nadje nekog za sex.
 

Back
Top