Mostovi

Joj, imam & ja fobiju od visine, ali me nekim čoodom nije strah kad prelazim, štaviše, može se reći da ih volim.

Um... omiljeni onaj dole na Banjici, kameni... &...oni mali kod škole :P
 
Volim mostove
one kamene ili kakogod vec da ih nazovem,(poput onog u Visegradu i Mostaru);
zatim,male drvene mostice u etno fazonu,na potocicima;
zatim , obicna brvna, sa rukohvatom ili ne.

One moderne sljastece i kolosalne "ne volem,takva mi je narav,kao odzak star i garav ..."
 
Volim, most kao most, nijedan nešto posebno.
Volim da razmišljam o mostovima...Ne samo o funkciji već i simboličkom značenju i ono što taj most predstavlja....Mostovi su otrpilike jedine građevine sa dušom, dublje nego ostale gomile cigala...
 
Lepi su mostovi. Obicno su ukras svakog grada. Nasi mostovi nekako nisu ni lepi (bar meni) i zapusteni su. Nekako su mi bezlicni nisu atraktivni. Svuda u svetu se vodi racuna i o tome da bude lep na oko da na neki nacin bude specifikum tog grada. Ovde su jedino lepi ti manji mostici sto neko vec pre mene rece. Jedino se nadam da ce neki sledeci biti upravo onakvi kakvi bi trebali biti u metropoli.
Ima vic..kad zena ne misli ne sex..kad na nju laje kuce i kad prelazi most...na sta je jedna moja drugarica rekla..,,a sto da ne misli na to kad prelazi most,,??? Pa dobro ima gi nas razni sto bi rekli ovi s juga :lol:
 

Back
Top