Hoćemo li da proteramo i grčkog ambasadora?

systemofadown

Iskusan
Poruka
6.070
Grčka će priznati nezavisnost Kosova
Sreda, 19. novembar 2008. 12:50


Šefica grčke diplomatije Dora Bakojani najavila je da će Grčka priznati nezavisnost Kosova, prenosi kosovska štampa.

U intervujuu za albanski TV kanal Vizion plus, Dora Bakojani je rekla da još ne zna tačan datuma priznavanja Kosova, ali će to biti uskoro, prenosi Koha Ditore.

"Problem Kosova je jedan od najstarijih problema Balkana. Mi ne priznajemo njenu nezavisnost oslanjajući se na princip teritorijalnog integriteta, ali sa druge strane, mi znamo da reka ne može promeniti svoj tok", rekla je ona.

Dora Bakojani je dodala da Grčka ima dobre odnose sa Kosovom i da tamo ima kancelariju za vezu i "gradi dobre odnose sa institucijama i građanima Kosova".

(Beta)

Izdadose i braca Grci....A i bilo je pitanje dana....Pasose odavno priznaju....
 
sto da ga proterujemo? da se brukamo posle , kad ga tadic pozove nakon 10 dana da se vrati?

a nas karaju na redjaljku . i ajd sto nam to rade nego se jos nadju neki ko tadic, svilanovic i njima slicni da nas ubedjuju da nam je u stvari lepo i da treba da uzivamo u tome. to vec vredja zdrav razum.
 
Poslednja izmena od moderatora:
pa i ovo sto se desava sa srpskom ekonomijom,ako uospte tako nesto i postoji,sva poskupljenja idu u korist vlasti i plasenja naroda da ako ne budemo slusali eu i usa ima da puknemo finansijski totalno a onda je uplasenom coveku koji gleda da prehrani decu svejedno da bude vest kako je srbija priznala kosovo-ide se na to,ne bi me cudilo da iza svih ovih desavanja sa poskupljenjima stoji ne ekonomski ,odnosno lopovski faktor zvani srpski tajkun,vec politicki-baci prosecnog srbina koji se vec 17 godina muci ponovo na kolena,pa ce da prizna i da je zemun predgradje tirane,setite se da je posle mesec dana najhumanijeg bombardovanja u istoriji sto rece dzejmi sej,pocela drezdenska faza,promasivanje ciljeva,pa kada je to milosevic shvatio sta se sprema(tepih bombardovanje i kopnena invazija)spustio je rogove
 
Poslednja izmena:
Grčka će priznati nezavisnost Kosova
Sreda, 19. novembar 2008. 12:50


Šefica grčke diplomatije Dora Bakojani najavila je da će Grčka priznati nezavisnost Kosova, prenosi kosovska štampa.

U intervujuu za albanski TV kanal Vizion plus, Dora Bakojani je rekla da još ne zna tačan datuma priznavanja Kosova, ali će to biti uskoro, prenosi Koha Ditore.

"Problem Kosova je jedan od najstarijih problema Balkana. Mi ne priznajemo njenu nezavisnost oslanjajući se na princip teritorijalnog integriteta, ali sa druge strane, mi znamo da reka ne može promeniti svoj tok", rekla je ona.

Dora Bakojani je dodala da Grčka ima dobre odnose sa Kosovom i da tamo ima kancelariju za vezu i "gradi dobre odnose sa institucijama i građanima Kosova".

(Beta) Izdadose i braca Grci....A i bilo je pitanje dana....Pasose odavno priznaju....

:rotf::hahaha::rotf::hahaha::rotf:
 
А кад су Грци водили политику добру по Србију?

Грци раде шта им се нареди јер ће за послушност добити део територије Македоније.

ma sto rece jedan ldp-ovac u afektu-grci su cigani:hahaha:
eto,tako iskreno razmislja ldp-ovac,kao da je pripadnik nacionalnog stroja:hahaha:
 
@mne decko ko gleda cije dvoriste,ja u tvoj kamenjar ili ti blejis na krstarici?
po cemu ste prosperitetniji,napravili ste splendid,imate za valutu euro mnoge clanice eu nisu ga jos uvele,kukali ste posle prelaska sa marke samo tako,pa dovoljno je poredjenje cena i plata u srbiji i crnoj gori da se vidi kolika ste sirotinja
 

Makedonac,hoćeš da vidiš nešto stvarno smešno ?
Na gledaj :

P.S. TV kanal 5,Makedonija,emisija išla uživo oko 1h posle ponoći pre nekoliko dana,voditelj Milenko vršio prezentaciju neke knjige i čitao jedan pasus...
"Pre nekoliko minuta grčki borbeni avioni uleteli u Makedoniju i napali kasarnu u Bitolju,makedonska PVO nije stigla da reaguje,9 mrtvih vojnika,zatim bombardovali i magacin sa oružjem, itd."
A gledaoci pomislili da čova prenosi ekskluzuvnu vest i već bili jednom nogom u podrumu.Junaci nema šta.....a po forumima i novinama se kurobecaju kako ima da smrve gejladu....kad ono pukla petarda svi se dali u bežaniju..:hahaha::hahaha:

Umesto što se keslaš ovde bolje bi ti bilo da razmisliš kojoj strani ćeš se privoleti kad dođe vreme :bugarima ili šiposima. ;)
 
А кад су Грци водили политику добру по Србију?

Грци раде шта им се нареди јер ће за послушност добити део територије Македоније.

Bas me interesuje kako ce odreagovati kad Vojvodina proglasi nezavisnost, hoce li i tad zbog Makedonije priznati Vojvodinu:mrgreen:
 
@mne decko ko gleda cije dvoriste,ja u tvoj kamenjar ili ti blejis na krstarici?
po cemu ste prosperitetniji,napravili ste splendid,imate za valutu euro mnoge clanice eu nisu ga jos uvele,kukali ste posle prelaska sa marke samo tako,pa dovoljno je poredjenje cena i plata u srbiji i crnoj gori da se vidi kolika ste sirotinja

Da ti nije krstaricu djed ostavio?
Ako je odmah podnosim neopozivu ostavku... :D

Pa ajd´ bas uporedi cijene i plate. Covjece pa svi vasi proizvodi su jeftiniji kod nas nego sto su kod vas sta mlatis to jadan!!!
Opet velim nije ovo tema o ovom o cemu ti i ja guslamo...
 
Da ti nije krstaricu djed ostavio?
Ako je odmah podnosim neopozivu ostavku... :D

Pa ajd´ bas uporedi cijene i plate. Covjece pa svi vasi proizvodi su jeftiniji kod nas nego sto su kod vas sta mlatis to jadan!!!
Opet velim nije ovo tema o ovom o cemu ti i ja guslamo...

svi proizvodi iz hrvatske u srbiji su jeftiniji nego u hrvatskoj koja je ekonomski jaca od srbije,eto ti primera da ste siromasniji
 

Back
Top