Smrt u horoskopu

Nista jos ne naucih o horoskopima i ako me zanima...ali tvoj text me podsetio da se u oktobru 1987 i ovde,u Krusevcu dogadjalo nesto-kao iznenadna epidemija u porodilistu,bebe hitno prebacivane u Bgd.Ja sam tada imala preveremene bolove ali sam ipak "odlozila"svoju bebu za novembar,kad joj je i bilo vreme.Dakle,mozda su tada zvezde nesto "zakuvale"?:think:

upravo tako. da si rodila u 10 mjesecu to bi završilo tragično. Tada je Mars bio na eklipsi i dosta planeta je radila aspekte prema eklipsi.
 
nažalost, prije tjedan dana mi je u teškoj prometnoj nesreći poginuo najbolji prijatelj, nije mi bilo do ničega.

Što se tiče drugog dijela, on je pri kraju staviti ću ga, pa nek Bojana iz astrologusa slobodno čita ja sam već dogovorio sve za jedan drugi časopis.

Moram reći da su ljudi iz Srbiji iznimno susretljivi, mnogi moji klijenti su mi se već ponudili za pomoć.

ja ne znam samo kako sam bio takav pehista da ko budala to prvo šaljem Astrologusu.

U uvodu članka će jasno stajati što mislim o astrologusu.
 
Poslednja izmena od moderatora:
nažalost, prije tjedan dana mi je u teškoj prometnoj nesreći poginuo najbolji prijatelj, nije mi bilo do ničega.

Što se tiče drugog dijela, on je pri kraju staviti ću ga, pa nek Bojana iz astrologusa slobodno čita ja sam već dogovorio sve za jedan drugi časopis.

Moram reći da su ljudi iz Srbiji iznimno susretljivi, mnogi moji klijenti su mi se već ponudili za pomoć.

ja ne znam samo kako sam bio takav pehista da ko budala to prvo šaljem Astrologusu.

U uvodu članka će jasno stajati što mislim o astrologusu.

Primi moje saucesce, zao mi je. Tezak je period pred tobom, bez njega, vreme ne leci bas, ja mislim, ali puno pomogne...dok god verujes da ces ga opet sresti:heart:
 
Poslednja izmena od moderatora:
- Venera u 8 često označava da bračni partner umire prije same osobe. Slatka smrt. Sreća zbog odlaska -

Ovo je potpuno nelogicno: Venera u 8.kuci je nacin kako cu ja umreti, jer je 8.polje moja smrt i nicija druga. 8. polje je njegov novac, a ne njegova smrt. Kako ce partner umreti, gleda se 8.kuca od 7.kuce.

Ja vec duze vremena proucavam SAMOUBOJSTVA.
Na drugom mestu je nacin, kako ce netko umreti.
Sada sam presla na ljude, koji ce oboleti od raka - za sve se mogu naci informacije.

Posto mi je vladar ASC u 8.kuci, normalno je da me zanima smrt.

Moram da nesto dodam:

1. Nije sigurno da ce netko imati partnera i sta onda?
2. Netko moze imati vise partnera i svi ce "slatko" umreti!

Sigurne su dve stvari: mi smo ovde i mi cemo umreti.
Sve drugo: brak, deca i ostalo je pitanje Natalne karte.

Nune u Samostanu: kako ce umreti njihov "partner"?
 
Poslednja izmena:
venus, to je jedna klasična zabluda.

8 polje predstavlja stradanja općenito i ne samo naša. Vladar 8 polja u tranzitu će ovisno o aspektima ukazati i na stradanja drugih ljudi.

Međutim to nije slučaj kad ovdje govorimo o smrti partnera, kako sam ja naveo u svom članku. Venera u 8 simbolički bi označavala "smrt braka" kraj partnerstva pa sam na taj način izveo takav zaključak.

Naš natalni horoskop nije ograničen samo na nas. Recimo, supruga američkog predsjednika Forda, ima vladara 7 polja - Jupiter na svom MC-u. No taj MC je opisao upravo njezina supruga kao moćnu osobu.
 
aaaa..... kakao divna tema,
steta sto je ne razumijem :lol:

mene narocito zanimaju grupne smrti, ako je u pitanju neki prirodni uzrok tipa uragani, zemljotresi etc... mada, koliko su uopste prirodni buduci da nas uticaj na klimu utice na iste....
ne zanima me kako kako bih ja trebala da zavrsim, imam to davno planirano :mrgreen:
 
aaaa..... kakao divna tema,
steta sto je ne razumijem :lol:

mene narocito zanimaju grupne smrti, ako je u pitanju neki prirodni uzrok tipa uragani, zemljotresi etc... mada, koliko su uopste prirodni buduci da nas uticaj na klimu utice na iste....
ne zanima me kako kako bih ja trebala da zavrsim, imam to davno planirano :mrgreen:

A mene avionske nesrece, mada i katastrofe u rudnicima nisu nezanimljive.

Ja imam kartu jedne poginule osobe, pa ako bi nekog zanimalo da malo pogleda i prouci zbog sebe postavila bih je, mada mi se cini da je karta laka.
 
Odlicno! Odusevljena sam temom.
Letos u Splitu, majka mi je razgovarala sa nekim njoj starim poznanikom koji je spomenuo da je u natalnoj karti vidio smrt njenog prvog muza, ali joj to nije htio reci, jer je bilo tesko vreme rat, mi sa majkom van zemlje, otac tu...
Majka mi nije dala da sa tim covekom pricam. Kaze-da se ne potresem.
Kuci je o tome pricala sa drugaricom. Nesto sam nacula. Verujem u to da se i smrt kao i sve videti moze, samo ko ce razumeti to protumaciti.
Sve sto imas pisi, odlicno je!
 
Moze li i ko reci nesto o Plutonu u VIII kuci? Koliko se secam, moze da da kolektivnu smrt, u poplavama, zemljotresima, nestanak pre smrti, misterioznu smrt, pod nerazjasnjenim okolnostima, usled operacija.
 
Poslednja izmena:
Moze li i ko reci nesto o Plutonu u VIII kuci? Koliko se secam, moze da da kolektivnu smrt, u poplavama, zemljotresima, nestanak pre smrti, misterioznu smrt, pod nerazjasnjenim okolnostima, usled operacija.

da Pluton je demonska sila. I po mom snažnom uvjerenju on rijetko kada može donijeti išta dobro. On je zao.

Liz Green i njoj slični astrolozi (koje ja mnogo ne cijenim) su se raspisali o ezoteričnom utjecaju Plutona nekakvim regeneracijama itd. Mislim da stvari treba tumačiti na jednostavnoj razini.

Da bi ste shvatili djelovanje Plutona po poljima morate znati njegovu elementarnu prirodu.

Pluton je mala planeta, dalek je, ali može biti jako bitan.

Mislim da nema smisla gledati na ovaj način: tipa ima netko Jupiter na 5 Ovna , a Pluton na 10 Lava - to nije trigon.

Kako je Ultiman genijalno zapazio (a i ja dijelom to njegovo mišljenje) ponašanja Plutona je vrlo slično ponašanju fixne zvijezde sa nešto jačim orbisom.

Dakle ako imaš Pluton na sredini 8 polja, ako nema bliske aspekte (time mislim do 3,5 max) sa vladarima horoskopa mislim da ga se ne moraš mnogo plašiti.

Ljudi danas gledaju svakakve tranzite i pitaju se što će biti kad ovo dođe na ovo itd - vrlo često ništa.

Angularne točke donose događaje. Vladar AC-a, mjesec, sunce a još više vladar sunca su ti čije tranzite treba pratiti.

Za Škorpiona uvijek prvo uzimam Marsa a tek onda Plutona.
 
Vindex, ocigledno sam se nejasno sam izrazila. Milila sam na Plutona u VIII (Vaga) u natalu (moj slucaj)?
Inace smrt prihvatam kao nesto neminovno i najnormalnije sto se desava svima i ne plasim se, ali sam postala prilicno radoznala otkada Saturn (vladar AC-a) tranzitra mojim VIII poljem. Bizarno je reci da sam "fascinirana" ovim fenomenom; jednostavno javilo se vece interesovanje.

Ti si mi odovorio na Plutona u tranzitu. Kod mene je usao u XII polje (Capricorn) a osmim, kao sto rekoh, tranzitira Saturn... No to je vec druga prica.
 
Vindex,prijatelju otvorio si Pandorinu kutiju.To sto si saznao izucavanjem trenutka smrti u horoskopu si ipak trebao veoma pazljivo iznjeti.Ludi su veoma cudna bica i neki koji imaju povrsno znanje krenuce da ustanove kad je taj trenutak kad mora osoba da umre,ako sebi radi pa i pogrijesi u datumu moze mu ispasti kao sala ali ako radi nekom drugom e tu mogu da nastanu razne situacije i komplikacije.necu ti dalje da duljim malo razmisli o svemu ovome .Moj pozdravBELI:andjeo:(Postoje stvari za koje snosimo odgovornost ako se pogresno razumiju)
 
I te kako prijatelju si odgovoran,jer nikad se,to je zlatno pravilo ne iznose takve stvari direktno,Mnogo ima onih koji ce pokusavati da saznaju datum,da li za sebe ili druge i tu nastaju nevolje.Vjeruj dragi prijatelju ja imam sigurno vise iskustva u Astrologiji i bas radi takvih stvari sam i prestao da se bavim.Veoma skakljivo je to a ljudi radoznali i nesvjesni gdje to sve vodi.Sto se tice Hrvatske cudim se da tamo slabo poznaju i da je slab interes za astrologiju,jer tamo je na korculi zivio jedan od najvecih poznavalaca ASTROLOGIJE U SVJETU,MILE DUPOR.a ucenica mu je bila koju je on odabrao glumica MIJA VUJANOVIC iz Beograda,inace njeno astrolosko ime REGULIS.Toliko pozdrav BELI:andjeo::bye:
 

Back
Top