Smrt u horoskopu

Sta lose? Sta to znaci? Ako znas nesto o natalnoj onda molim te da mi obrazlozis sta je to Lose?
A ako je neka sprdnja onda molim te nemoj da pises ovde o tome...jer mene stvarno zanima
citala sam da pluton u 8 znaci neki kriminal ili ubistvo
 
Kao sto si videla, nadam se da jesi i da si citala sta se ovde pise. Uvidela bi (da jesi...) da sam sa astrologijom uvek ozbiljan, a to sto sam tebi rekao da je lose, o da, to je podyeb na tvoj racun jer nas zayebavas znajuci da smo pisali eks puta da se stvari ne mogu viideti navodeci dva tri parametra kao sto si ti uradila, narocito tako nesto delikatno poput smrti.
 
Kao sto si videla, nadam se da jesi i da si citala sta se ovde pise. Uvidela bi (da jesi...) da sam sa astrologijom uvek ozbiljan, a to sto sam tebi rekao da je lose, o da, to je podyeb na tvoj racun jer nas zayebavas znajuci da smo pisali eks puta da se stvari ne mogu viideti navodeci dva tri parametra kao sto si ti uradila, narocito tako nesto delikatno poput smrti.

Pa jeste u pravu si ali iz iskustva znam da ako postavim celu kartu niko nece da mi objasni sta i gde da gledam...
 
Nemoj tako, kada si postavila pitanja ranije dobila si i odgovor, pisali smo o tvojoj ondasnjoj vezi.

U vezi smrti tesko da ces dobiti odgovor koji zadovoljava jer ti je Pluton u opoziciji.
Mada taj aspekt predstavlja i izazov da sama dodjes do informacije ukoliko je bitna.
 
Ne znam, ne mogu se setiti tvog natala. Sam Pluton u polju osam nije zahvalan za inostranstvo, narocito jer je ugrozen opozicijom Merkkuru koji i nosi kretanje. Po pretpostavci trebao bi dati nezadovoljstvo zaradjenim novcem, ili ga nema, ili se nelegalno zaradjuje ili se ulaze dosta truda a nagrada je mala.

To samo po aspektu, bez karte mozemo nagadjati.
 
Ne znam, ne mogu se setiti tvog natala. Sam Pluton u polju osam nije zahvalan za inostranstvo, narocito jer je ugrozen opozicijom Merkkuru koji i nosi kretanje. Po pretpostavci trebao bi dati nezadovoljstvo zaradjenim novcem, ili ga nema, ili se nelegalno zaradjuje ili se ulaze dosta truda a nagrada je mala.

To samo po aspektu, bez karte mozemo nagadjati.

Pa mislim mogu da postavim kartu,...ako hoces da pogledas...ne zelim te gnjaviti
 
Pogedacemo kasnije za inostranstvo. Da smrt ne bi docekala u postelji, a veliki su izgledi za tako nesto...
(Pl 180 Me, Me o Tau, Sa 180 Ve, Ma o Sa)

... moras dati ono sto trazi vladar polja 5 Merkur, a to je fizicka aktivnost tokom celog zivota, telo ne sme biti zapostavljeno. Uvek aktivno. Moze lako udariti i na gornji deo kicme ako se ne vodi racuna.

Ako pitas gde ces umreti, to ce biti u bolnici. Na samrti bice prisutan neko od tvoje blize rodbine, brat ili sestra.
 
Pogedacemo kasnije za inostranstvo. Da smrt ne bi docekala u postelji, a veliki su izgledi za tako nesto...
(Pl 180 Me, Me o Tau, Sa 180 Ve, Ma o Sa)

... moras dati ono sto trazi vladar polja 5 Merkur, a to je fizicka aktivnost tokom celog zivota, telo ne sme biti zapostavljeno. Uvek aktivno. Moze lako udariti i na gornji deo kicme ako se ne vodi racuna.

Ako pitas gde ces umreti, to ce biti u bolnici. Na samrti bice prisutan neko od tvoje blize rodbine, brat ili sestra.

Hvala puno... :kiss:
Poslala sam ti PP
 
Jao molim da mi neko pogleda sad ovu natalnu sa solarnom, jako me plaši, ma, šta bi trebalo da znači osma kuća solarna koja je u mom natalnom asc, isto tako moira se nalazi u 12 polju na 2 stupnju u lavu a asc je u lavu na 13 stupnjeva. U solarnoj još u osmoj mars, asc u jarcu i tamo pluton, ja stvarno ne znam, sad sam zabrinuta. Po onome što sam čitala ovo nije neka bajna pozicija ali stvar je u tome što ne znam isčitati i povezati i druge stvari koje ulaze tu u obzir. Molim da mi neko pomogne. Evo karte.

http://imageshack.us/photo/my-images/36/9pr.gif/
 
KOMETU ISON UNISTILO SUNCE

ISON je juce u 19.38 sati (18.38 GMT) trebalo da dosegne tačku perihel, najkraću razdaljinu od Sunca, kada bi se kometa našla na svega 1,1 milion kilometara od površine zvezde.

http://www.blic.rs/Slobodno-vreme/Vesti/423558/Kometu-ISON-unistilo-Sunce

Horoskop NASA
I025635.dowsU7ZYktT03QTyqO4YyA.c2atw.250.jpg


Sesto polje, polje zaposlenih u NASA. Udaljena tela preko Plutona, komete i manja nebeska tela idu preko Merkura.
Juce, Mesec (desavanje radnje) pravi polukvadrat Merkuru. U 19:38 razdaljina Meseca i natalnog Merkura je 45°.


Kako je u pitanju kometa gleda se spoljni obod horoskopa jer covek nema upliv. Tu vidimo kretanje (Merkur) da je ugrozeno Saturnom (konjukcija) ide prema Suncu u znaku Strelca, Suncu kojem Jupiter prirodni vladar Strelca iz polja smrti (natal) pravi seskvikvdrat (135°) iz znaka Raka kojim vlada Mesec, koji je opet u znaku Vage, vladara natalnog polja smrti.

http://www.cometison.org/wordpress/wp-content/uploads/2013/11/c2012s1_27_29nov2013_lasco_c3_full.gif

Venera, vladar polja smrti tranzituje Jarca, simbolika kamenja i stena. Dakle, strada kamenje (Jarac) i ruse se nade mladih astronoma da ce videti svetlost komete (Venera). Juce ista na stepenu Skorpije (smrt) po astronomima ISON je u Vagi (polje smrti horoskopa NASA).

http://www.birthpangs.org/images/ison/comet_nov28_scorpio.jpg
 
To znaci da nas je neko pitao ranije da li ce kometa preziveti prolaz oko Sunca, a u svetu astronomije nagadjanja su bila i za i protiv, mi bi smo uzeli faktore za i protiv i odredili zivot ili smrt.

I vise je nego ocigledno da je kometa jucerasnjim prolazom morala biti sprzena. Sam Merkur u konjukciji Saturnu, u znaku Skorpije u polju 8, uz vladara polja 8 na stepenu Skorpije u znaku Vage u kojem tranzitni Mesec pravi polukvadrat.

Merkur nosi manja tela a kako juri ka Suncu oznacava manja tela koja su mu blizu. Stepen 19, to je stepen Vage koja opet nosi polje smrti. Znaju oni to, znali su sta ce biti sa ISON i pre 50 godina tacan datum i u minut ali malo medijske pompe nije na odmet.
 
ja sam citala hoskopsku knjigu i nesto tumacila da je ogromna verovatnoca da umrem na porodjaju
gledajte>
mars konjukcija mesec u 5. kuci -tezak porodjaj, opasnost u vezi sa decom
8.kuca , kuca moje smrti je prenaglasena sa 4 planete> i to sunce, jupiter, merkur i chiron - a sunce koje predstavlja zivot gradi kvadrat sa marsom koji ukazuje na te nepovoljnosti prilikom porodjaja i cak hirursku intervenciju.
kazu jos da je sunce konjukcija mars ili saturn naprasna smrt, a ja imam kvadrat sa marsom i opoziciju( tj aspekt koji je iskljucivo negativan cak i sa dobrim planetama)sa saturnom.
jel ispravno tumacim a ?

- - - - - - - - - -

da, kaze jos sunce u 8. kuci je smrt u srednjim godinama
 

Back
Top