Na HRT Biserko i ko će više da popljuje Srbe

Teodosije

Domaćin
Banovan
Poruka
4.932
Jel neko gleda HRT, ovo je neverovatno šta ta zver priča, ispljuvala nas gore od Šeksa i onog Jastreba. Od podsmevanja prognanim Srbima iz Hr., žrtvama u Bratuncu, do imenovanja Srbije kao isključivog krivca. Na kraju voditeljka konstatuje kako su čuli mišljenje iz Beograda. I nastavljaju verglati o srpskim logorima, ovčari itd. "Lepo" su to Hrvati smislili, za svaku temu dežurni sagovornici su im Anastasijević, Korać, Diklić i one 3aždaje, što da nas oni pljuju kad to mogu i ovi mnogo rečitije od mutavog Šeksa.
 
Poslednja izmena:
Sramota da niko u Beogradu nije makar pljunuo djubrosu! U Beogradu je sigurna kao u Zagrebu.

Ma nije pljuvanje resenje. Volela bih da susretnem doticnu jer sam procitala to "delo" od korice do korice pa da prodiskutujemo zasto ona tu umesno o ljudskim pravima tupi o NIS-u i privatizacijama i zasto tretira Kosovo kao samostalnu drzavu iako je to pisano za 2007 godinu.
 
ocemo i mi da citamo...ima link ili nesto a?

Mislim da nema na netu ali raspitacu se gde moze da se nadje. Meni donela drugarica koja izucava lik i delo SB (koju inace ne podnosi) :lol:

Ovako izgleda
herlsinski-1.jpg
 
ona žena je zaista pukla...priča kako srbijanske političke elite ne priznaju nezavisnost republike Hrvatske, kako se srbijanski političari mešaju u poslove drugih država pre svega u
Kosovo, ....
Govori kao da je na vlasti sam Vojvoda Šešelj !
izgleda da presušuje fond namenjen za njemu kancelariju....
 
Ma nije pljuvanje resenje. Volela bih da susretnem doticnu jer sam procitala to "delo" od korice do korice pa da prodiskutujemo zasto ona tu umesno o ljudskim pravima tupi o NIS-u i privatizacijama i zasto tretira Kosovo kao samostalnu drzavu iako je to pisano za 2007 godinu.

Diskutovati sa njom je kao kad bi diskutovao sa ustasom. Nema smisla.
 

Back
Top