Lopovi muckaju medjusobno pa posle jadnim gradjanima oduzimaju vozila

Тихи

Starosedelac
Poruka
160.855
Ovo sam procitao na jednom forumu


Zdravo svima zovem se Dušan Spasojević iz Beograda sam, vozio sam FIAT MARE-u KARAVAN AUTOMATIC do pre pet dana kada su mi ga iz Mupa privremeno oduzeli radi provere. Auto je kod mene od avgusta 2007 godine.Ja sam zvanično drugi vlasnik a nezvanično treći.Auto sam proveravao preko interpola da nije kraden ili da nije pod istragom pre nego što sam ga kupio.Dan pošto su mi ga u Mupu oduzeli išao sam sa inspektorom koji ga je oduzeo u 29.novembar u Mup na veštačenje i kontrolu u Interpolu zvaničnim putem i auto je u redu.Inače uvoznik je napravio carinski prekršaj, falsifikovao je papire za uvoz oko 100 - 150 vozila i sva su oduzeta. Potrebna mi je pomoć oko toga, da li se neko susreo sa ovakvim slučajem i šta da radim?
Inače sam skupljao pare da uradim tuning za nju.
Svaka pomoć će mi dobro doći,unapred hvala za odgovore!!!!!

znaci uvoznici zajedno sa ljudima sa carine i MUP-a muckaju i falsifikuju dokumentaciju i posle taj isti MUP oduzima vozila ljudima koji nemaju veze sa tim tj onima koji su ih od tih uvoznika kupili. I to ljudi ne kupe ni od uvozniak auto nego od tipa drugog ili treceg vlasnika auta pa im opet otmu auto i drze ga na vestacenju po godinu dana. strasno sta se radi . Ovde su policajci i drzavni sluzbenici - najveci kriminalci.
 
Ovo sam procitao na jednom forumu




znaci uvoznici zajedno sa ljudima sa carine i MUP-a muckaju i falsifikuju dokumentaciju i posle taj isti MUP oduzima vozila ljudima koji nemaju veze sa tim tj onima koji su ih od tih uvoznika kupili. I to ljudi ne kupe ni od uvozniak auto nego od tipa drugog ili treceg vlasnika auta pa im opet otmu auto i drze ga na vestacenju po godinu dana. strasno sta se radi . Ovde su policajci i drzavni sluzbenici - najveci kriminalci.

E bato, u vreme Slobe to je bila normalna pojava.
 
znaci uvoznik je falsifikovao carinsku deklaraciju i nije platio carinu drzavi i drzava mesto da tereti uvoznika za navedeni iznos i da mu zapleni svu imovinu ona otima vozila onima koji su ta vozila od njega kupili i ako su pomenuta regularna, tj izbegnuto je samo placanje carinskih dazbina drzavi prilikom uvoza sto ne moze biti krivica ovih ljudi vec kupaca . imam informaciju da je srpska policija oduzela dosad na ovu foru skoro 10.000 vozila . ti ljudi vozila dobiju mozda za goidnu dve a mozda i nikad. strasno
 
javna je tajna da lopurde i kriminalci iz MUP-a tako oduzeta vozila voze ili zajedno sa lopurdama sa carine organizuju licitacije pomenutih vozila pa ih na namestenim licitacijama otkupljuju za smesne pare.

recimo po zakonu oni mora licitaciju da oglase u jednom nedeljnom ili mesecnom listu u srbiji. i tako ako je licitacija u zrenjaninu oni oglase to u ibarskim novostima i naravno to su novine u 100 primeraka lokalne i to niko ziv nece da vidi pa posle oni to kupuju medjusobno za male pare i preprodaju dalje kao regularna.

lopurde mafijaske
 
javna je tajna da lopurde i kriminalci iz MUP-a tako oduzeta vozila voze ili zajedno sa lopurdama sa carine organizuju licitacije pomenutih vozila pa ih na namestenim licitacijama otkupljuju za smesne pare.

recimo po zakonu oni mora licitaciju da oglase u jednom nedeljnom ili mesecnom listu u srbiji. i tako ako je licitacija u zrenjaninu oni oglase to u ibarskim novostima i naravno to su novine u 100 primeraka lokalne i to niko ziv nece da vidi pa posle oni to kupuju medjusobno za male pare i preprodaju dalje kao regularna.

lopurde mafijaske

Znam brda takvih slucajeva licno.
Klasicna otimacina i posle se tale izmedju sebe.
 
znaci drzavni lopovi uzmu mito i falsifikuju carinsku dokumentaciju i tako uvezu euro2 vozilo ili uoppste zavrse ad se ne plati carina , pa zatim kad otmu taj auto nekom naivnom kupcu koji o tome nema pojma, opet traze mito od tog coveka da mu njegov auto vrate.

i koje tu kriv ? naravno drzava jer su oni dozvoilili preko korupcije u sopstveim redovima da se to vozilo registruje i uveze. banda.

ma ovde samo okupacija pomaze nista drugo
 
Zamisli liku zaplene nov cheeroki :hahaha:......mislim nije smesno.........

Pozdrav svima!

Javljam se iz Valjeva i imam isti problem. Naime, meni i jos trojici valjevaca vozila ce biti oduzeta sutra po istom osnovu. Ja sam inace kupio auto (fiat bravo 1,6 2000. godiste) u Zrenjaninu koji se vodi na Z.P. iz Rume. S obzirom da mi je u okt. isticala regisracija hteo sam ujedno da "prenesem" auto na sebe i usao sam u proceduru oko odjavljivanja, medjutim vlasnik auta se nije danima pojavljivao u "sup" da potpise odredjeni dokument. Na kraju sam sam otisao u sup u Rumi da prijavim sta se desava, gde sam dobio odgovor da im je slucaj poznat, da je vec oduzeto 180 automobila i da ce istog dana biti poslata depesa u Valjevo i da ce mi oduzeti automobil. Proslo je 15 dana od tad, medjutim automobil mi jos uvek nije oduzet. Sutra idem u valjevski sup da vidim sta se desava.
U medjuvremenu sam konsultovao advokata, i jedino sta mi ostaje jeste da tuzim prodavca iz ZR od koga sam kupio auto i da tuzim sup kao prvi stepen zastite gradjana koji je pustio sa laznom dokumentacijom vozilo u saobracaj.

ovih slucajeva izgleda po srbiji ima kolko hoces :(

tuga
 
evo jos slucaj jedan ima ih ko pleve . ovde je izgleda u pitanju mnogo hiljada vozila

Cao svima i ja sam u istoj sam korpi kao i mnogi od vas. Ocigledno je da smo svi mi prevareni a u tome je, slobodno mogu da kazem, ucestvovala i drzava jer prilikom oduzimanja mog auta na pitanje s.inspektora: zasto sam imao poverenje u tog tipa od koga sam kupio auto ja sam mu odgovorio pitanjem,citiram:> pa od koga da kupim polovan strani auto kad nemam para za nov? i kako je taj tip mogao uopste da ocarini i da registruje takav auto pitam ja vas? < a znate sta mi je on odgovorio, > NEZNAM <
Ma znaaa i on i oni sa carine a kada mi je na kraju rekao > ja samo radim svoj posao, tj. ono sto mi se naredi< e tad sam shvatio da tu nesto *stinking*. Protiv tih prodavaca obicno ide krivicna prijava, oni plate kaznu, od 500 do 1500€, isplate je u ratama, razlika od nasih automobila ostaje njima ili podele sa NEKIM, zadovoljno trljaju ruke i traze novu ovcu za sisanje a Mi, gde smo tu Mi u celoj toj prici, koliko vrede nasi automobili, sta je sa nasim automobilima, gde oni zavrsavaju i kod koga ? Pogledajte koja privatna auta ONI voze, jesu li njihovi automobili 100% cisti, od koga su ih kupili i za koje pare?
Bilo bi dobro da se pokrene jedna akcija sirih razmera koju bi pratili i mediji. Da potpisemo peticiju, da se obaveste ljudi na svim forumima pa i oni koji na njima nisu a verujte mi ima ih puno i da izaberemo ljude koji ce da nas predstavljaju pa sa tom peticijom pravo u ministarstvo kod min.Dacica, da vidimo koga to drzava stiti itd. i da se kontaktira i gosp.Alvirovic iz emisije SAT neka i oni prate sve to, pa kad je bal nek je s muziku.
 
Ово може да каже само балавац:



Ajde bre, 700 automobila su dnevno krali samo Miloševićevi agenti iz DB, na području SRJ i BIH.

Ko je prebacivao narodne milijarde na Kipar? Pa Sloba i Mira.

Ajde decko ne lupetaj ti znas ko je sta prebacivao,i gde su te pare.......aj mani se tih rekla kazala,krao DB :hahaha:

Decko ne lupetaj jer sam mnoooooooooogo bolje upucen od tebe u ove stvari,takodje tacno znam ko je krao sva ta kola a nijedan od njih nije iz db-a,zato paljba:hahaha:
 
ovih slucajeva izgleda po srbiji ima kolko hoces :(

tuga

Da, tuga šta taj Sloba Milošević uradi.

Tuga, narodne milijarde na Kipru i u Švajcarskoj.
Tuga, izgubljeni životi desetine hiljada Srba.
Tuga, razbucao nam je Kosovo.
Tuga, nije štitio Srbe u Hrvatskoj od etničkog čišćenja.
Tuga, bombardovanje Srbije.
Tuga, plata od 3 marke.
Tuga, sankcije.
Tuga, prazne prodavnice.
Tuga, nestašice energije i lekova.
Tuga, izbeglice.
Tuga, ubistva po ulicama političkih neistomišljenika i slobodnih ljudi.
 
Da, tuga šta taj Sloba Milošević uradi.

Tuga, narodne milijarde na Kipru i u Švajcarskoj.
Tuga, izgubljeni životi desetine hiljada Srba.
Tuga, razbucao nam je Kosovo.
Tuga, nije štitio Srbe u Hrvatskoj od etničkog čišćenja.
Tuga, bombardovanje Srbije.
Tuga, plata od 3 marke.
Tuga, sankcije.
Tuga, prazne prodavnice.
Tuga, nestašice energije i lekova.
Tuga, izbeglice.
Tuga, ubistva po ulicama političkih neistomišljenika i slobodnih ljudi.

A gde su te milijarde :mrgreen:
Ne brini se dinkic je pokrao mnogo vise nego sloba :mrgreen:

Stani kako kazes nije stitio srbe u krajini a ovamo desetine hiljada mrtvih,pa jesi li ti za rat ili nisi :hahaha:
Da sloba je napao kosovo :hahaha::hahaha:

Da sloba nas je bombardovao:hahaha::hahaha:

Da sloba nam je uveo sankcije :hahaha::hahaha:

Da sloba je proterao srbe iz krajine :hahaha::hahaha:

Da sloba je napravio izbeglice :hahaha::hahaha:

Da sloba je ubijao neistomisljenike i slobodne ljude samo ne znam gde :hahaha::hahaha:

I nije tema o slobi nego o demokratiji jel vidis koliko lupas gluposti,tvojoj nesreci nema kraja :rotf::rotf:
 
znaci ljudi stede po 4-5 godina da kupe taj yebeni auto i dodju onda neke baje i uzmu im auto zato sto su oni opet uzeli mito da puste neki auto da se ocarini i udje u zemlju i ako to nisu trebali da urade. strasno

Znači ljudi rade mesec dana i dobiju platu od 3 marke, za koju mogu da kupe prašak za pecivo i sapun.

Tihi, ja ti iskreno želim da uspeš u onome što hoćeš, to je da se zaglaviš u primitivizam.

Voleo bih da se u Srbiji ponove devedesete, da ponovo imamo Miloševića (može Slobodana Miloševića sin da dođe da vlada).
Živele devedesete, ŽIVELE!

A da, onda nemojte da vam belosvetska volumenta bude kriva za to što će i Lapovo poželeti nezavisnost.

Nemojte da vam svetska volumenta bude kriva za to što nećete moći da pređete granicu, a zimi nećete imati gas ni struju.
 
alo pacenik sloba je umro pre 8 godina , mi pricamo o trenutnom stanju zabole me sta je bilo pre 8 godina prestani da zivis u proslosti i vrati se malo u sadasnje vreme

i sta nek je i sloba to radio jel to znaci da tako treba jel to hoces da kazes?

Decko je alkoholicar shvati ga i sada ga je obuzeo delirijum tremens,vidis da lupa gluposti..........ti otvoris temu o automobilima i demokratskoj kradji a o razglaba o slobi.

Dakle da ne spamujemo sa mentolkom,to je klasican sistem otimacine,ja znam licno ne 1 ili 2 pandura koji otmu kola na tu foru........
Evo puka slucajnost prosle nedelje sam cuo kada je jedan padnur zaplenio vozilo na slicnu foru,stave ga da stoji u murji mesec dva i onda samo ispari.......a uvek se nadje neka fora u papiraima da ti ne vrate auto.

Mada ima i slucajeva koji nisu zlonamerni ali oni bi trebali da se pozabave i svojim ljudima,koji papirologijom snabdevaju svercere i kriminalce i da se to spreci a ne samo da otmu auto od coveka i misle da su zavrsili citam posao.
 
Znači ljudi rade mesec dana i dobiju platu od 3 marke, za koju mogu da kupe prašak za pecivo i sapun.

Tihi, ja ti iskreno želim da uspeš u onome što hoćeš, to je da se zaglaviš u primitivizam.

Voleo bih da se u Srbiji ponove devedesete, da ponovo imamo Miloševića (može Slobodana Miloševića sin da dođe da vlada).
Živele devedesete, ŽIVELE!

A da, onda nemojte da vam belosvetska volumenta bude kriva za to što će i Lapovo poželeti nezavisnost.

Nemojte da vam svetska volumenta bude kriva za to što nećete moći da pređete granicu, a zimi nećete imati gas ni struju.

Ne treba nam ona boodala od marka nigde a ti sto poredjujes marka i slobodana vidi se da si neuk,neupucen i pun kompleksa i mrznje,te da kao takakv samo trazis razlog da nekoga mrzis,a to je najveci primitivizam koji moze postojati.
Decko zar ti ne provaljujes da ljudi ovde vide da ti bolujes i da si tezak kopleksas?
vide i to ne moze da se sakrije,a ovde nije rec niti o sapunima niti ni o cemu drugom.

A ti ako hoces da opravdas neciju kradju ukazujuci na tudju ti si klasican kriminalac,sto se za slobu ne moze reci.

Meni licno da je neko tako uzeo kola za koja sam naprimer stedeo 5 godina i nekome licno da se pozalim kako su mi ih oteli,a da mi on odgovori kao ti sada-o sankcijama trt mrt bombardovanju,taj se ne bi nanosao glave........mislim briga nekog za tvoje komplekse o slobi kad su coveku oteli kola.

A kao drugo,nije to problem sto ti uporedjujes neka druga vremena iako nema veze sa vezom,problem je uz to sto pises takve besmislice da ako postoji raj i pakao,bog cete poslati u pakao samo zbog ovako glupih postova.

s duznim postovanje olympiakos :mrgreen:
 
A gde su te milijarde
Na Kipru i u Švajcarskoj.
Pitaj Miru i Marka, oni znaju preciznije da ti odgovore, u detalje.


Ne brini se dinkic je pokrao mnogo vise nego sloba
Nije.

Stani kako kazes nije stitio srbe u krajini a ovamo desetine hiljada mrtvih,pa jesi li ti za rat ili nisi
Nije poslao vojsku da odbrani narod, dok je HV već imala plan da očisti Srbe iz Hrvatske.
Da sloba je napao kosovo
U neku ruku jeste. Ukinuo mu je autonomiju (nelegalno).

Da sloba nas je bombardovao:hahaha::hahaha:
Izazvao je bombardovanje. A i što se nije predao, očito se ne može protiv NATO-a? Rezultat je isti, kao da nije ratovao, kao da se predao.
Posledice: gubitak Kosova, izbeglice, poginuli, uništena infrastruktura zemlje, bolesti...

Da sloba nam je uveo sankcije
Uveo ih je UN zbog genocida u BIH.
Da sloba je proterao srbe iz krajine :hahaha::hahaha:
Nije on, ali što ih nije branio ako je Srbin?

Da sloba je napravio izbeglice
:hahaha: Ti si lud
Da, njegovom zločinačkom politikom. Pogotovu na Kosovu. Za vreme bombardovanja (koje je mogao da spreči) 90% Srba sa Kosova je otišlo sa Kosova!

Da sloba je ubijao neistomisljenike i slobodne ljude samo ne znam gde
Dada Vujasinović
Slavko Ćuruvija
Milan Pantić
Ibarska Magistrala
...
I nije tema o slobi nego o demokratiji jel vidis koliko lupas gluposti,tvojoj nesreci nema kraja
Ovde nije tema o demokratiji nego o kradenim automobilima.
Samo sam uporedio devedesete sa sadašnjim vremenom.

Poslastica, dokazi:
http://www.blic.co.yu/temadana.php?id=21743
http://www.b92.net/info/emisije/insajder.php
 
Poslednja izmena od moderatora:
druga varijanta

moj drugar taxista narucio auto preko coveka iz bataje, kad je auto stigao u srbiju, drugar ga vozio na carinu i sve zavrsio. znaci sve ok

fala na temi, korisna informacija, taman sam nesto razmisljao da se ponovim kad poce ova svecka kriza, cu malo da pricekam

I kakve to veze ima sa politikom?
 

Back
Top