Da li će Vuk Jeremić biti Tadićev(DS-ov) kandidat za predsednika 2013.?

Da li će Vuk Jeremić biti Tadićev(DS-ov) kandidat za predsednika 2013.?

  • Sa današnje perspektive, mislim da hoće

  • Sa današnje perspektive, mislim da neće


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Još jedan banaćanin

Primećen član
Banovan
Poruka
519
Šta mislite, hoće li Vuk Jeremić biti kandidat DS-a za predsednika Srbije 2013.?
Obično predsednici države ili vlade "pripremaju" svoje naslednike (Putin/Medvedev, Sloba/Milutinović, Đukanović/Vujanović, Bler/Braun...) i određuju ih na početku drugog mandata.

Jeremić vrhunski obavlja posao šefa diplomatije Srbije, čuo sam ga danas dok je gostovao u Dnevniku http://www.rts.rs/page/stories/ci/s...ора+Хрватске+и+Србије:+Следи+контратужба.html

Kakvo je vaše mišljenje o Vuku Jeremiću?
 
Poslednja izmena:
Ово ценим и надувавање кроасана :ok: :ok: :ok:

jeremic2lq5us6.jpg
 
Ima teoretske šanse.
A šta misliš, ko bi mogao da bude?

Nema šanse jer mali po zakonu nema dovoljno godina, koliko znam minimum je 40 (mada ne znam kako se to onda Čeda kandidovao). Pritom mislim da se ni on toga ne bi prihvatio, ako sam ga dobro procenila - a bio bi super:). Ja nešto mislim da će biti Đelić ili još bolje Đilas (mada su mi obojica :roll:).

P.S. Dok ne stave Nadu Kolundžiju dobro je :manikir:
 
Odakle ti to? Svaki punoletan građanin ima pravo da bira i da bude biran!

Pisalo je u Politici ali baš davno, kad su prvi put izabrali Tadića pa malo pre tih izbora. Možda se nakon toga nešto promenilo ... baš ću da se raspitam jer me zanima.
 
tema je jeftina rezimska reklama
kao mladi vuk dobar pa dal da ga stavimo za predsednika

providni ste ko kockica leda u jamesonu, a bistri ko casa boze

ako, ne daj boze, rezim pozivi, sto nije matematicki moguce, onda polako svi da se spremamo da palimo gde nas jos oce. nece biti radnih mesta, odn bice ih jos manje nego danas, otcepice se i kurta i murta, vojnici ce biti u afganistanu, usa military crnci u srbiji, sve ce biti skuplje, pisko ce biti bogatiji,
narod go i boss, mafija ce ko inkasanti dolaziti na vrata...
 
Šta mislite, hoće li Vuk Jeremić biti kandidat DS-a za predsednika Srbije 2013.?
Obično predsednici države ili vlade "pripremaju" svoje naslednike (Putin/Medvedev, Sloba/Milutinović, Đukanović/Vujanović, Bler/Braun...) i određuju ih na početku drugog mandata.

Jeremić vrhunski obavlja posao šefa diplomatije Srbije, čuo sam ga danas dok je gostovao u Dnevniku http://www.rts.rs/page/stories/ci/s...ора+Хрватске+и+Србије:+Следи+контратужба.html

Kakvo je vaše mišljenje o Vuku Jeremiću?

:zzzz:
 
Šta mislite, hoće li Vuk Jeremić biti kandidat DS-a za predsednika Srbije 2013.?
Obično predsednici države ili vlade "pripremaju" svoje naslednike (Putin/Medvedev, Sloba/Milutinović, Đukanović/Vujanović, Bler/Braun...) i određuju ih na početku drugog mandata.

Jeremić vrhunski obavlja posao šefa diplomatije Srbije, čuo sam ga danas dok je gostovao u Dnevniku http://www.rts.rs/page/stories/ci/s...ора+Хрватске+и+Србије:+Следи+контратужба.html

Kakvo je vaše mišljenje o Vuku Jeremiću?

DS ce biti ukinut i zabranjen do 2013-te :mrgreen::rtfm:
 

Back
Top