slaganje komponenti

jao stvarno neznam cemu sluzi ovaj forum kad pojedini ljudi svojom neljubaznoscu ,,teraju,, korisnike!!ako sam postavio pitanje to znaci da sam verovatno pokusao da nadjem potrebnu informaciju ali da nisam uspeo prema tome ako hoces odgovori ako ne ne postavljaj tako glupe odgovore...:thumbdown::thumbdown:
 
jao stvarno neznam cemu sluzi ovaj forum kad pojedini ljudi svojom neljubaznoscu ,,teraju,, korisnike!!ako sam postavio pitanje to znaci da sam verovatno pokusao da nadjem potrebnu informaciju ali da nisam uspeo prema tome ako hoces odgovori ako ne ne postavljaj tako glupe odgovore...:thumbdown::thumbdown:

Napravio si oko 5 tema (ako ne i više) sa takvim pitanjima ..znači ili stvarno treba da naučiš da koristiš google , ili si lenj da malo vremena provedeš tražeći te odgovore
 
trebas malo da se mucis sa googleom..al ae..
za plocu gledas soket, odredjena serija proceosra i maticnih ima istu oznaku soketa..ostalo ti nije bitno..npr sad amd ima amd2 soket i gledas da uzmes odg. amd-ov procesor..
graficku u principu mozes koju oces ( pce - clot naravno ) i cvazno je da ti maticna podrzava odredjeni ram..pice u njenoj spec. npr ddr2 800 mhz i ti uzmes tu memoriju...
 

Back
Top