Prevaspitavanje odraslih ljudi...

Chernobill:
Mala umetnica:
Majka od moje drugarice mi stalno skida neke nevidljive dlacice sa majce kad se vidimo, nije da me nervira, nego je malo dosadna sa tim. Inace je bolesno pedantna zena. :shock:
Drzi sekiru iza ledja, pa kad sledeci put pokusa nesto slicnu, di je dekni i odseci joj ruku.
Veruj mi vise ti nece dosadjivati.

Xaxaxaxaxa!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: E ta ti je dobra :wink:
 
ja sam jednu drugaricu odvikla od taktilnosti cestim ponavljanjem kako cu je kazniti / a kazna je vise za forum "ljis" ;) /, pa sam uspela. odvikla sam je i od nekih fraza... trenutno se bavim fenomenom fraze "gde si?" preko telefona... prvo me je zbunjivala a onda sam resila da lupam kontru... imate neke kuliska predloge... moja top lista glasi:
1) na stolu... bolje da ne ulazimo u detalje
2) na merdevinama
3) bolje da ne znas
4) u kadi, oces da mi se pridruzis?

imate vi neke sugestije???
 
malecka:
ja sam jednu drugaricu odvikla od taktilnosti cestim ponavljanjem kako cu je kazniti / a kazna je vise za forum "ljis" ;) /, pa sam uspela. odvikla sam je i od nekih fraza... trenutno se bavim fenomenom fraze "gde si?" preko telefona... prvo me je zbunjivala a onda sam resila da lupam kontru... imate neke kuliska predloge... moja top lista glasi:
1) na stolu... bolje da ne ulazimo u detalje
2) na merdevinama
3) bolje da ne znas
4) u kadi, oces da mi se pridruzis?

imate vi neke sugestije???

Hmmmmm...Vidis to ti je zanimljiva ideja!!!
Moracu da smislim kako da cimam moje drustvo!!! :wink: :lol:
 
Mene nervira kad me ljudi ne slusaju.

ON/ONA: "Znas onu foru iz npr. Kad porastem bicu Kengur?" - nebitno o kom se filmu radi bitan je moj odgovor koji zatim sledi

JA: "Nisam jos uvek stigla da odgledam taj film" ili "Nisam nikad gledala taj film"(ako je film starijeg datuma)

Zatim ON/ONA nastavlja uopste ne konstatujuci moj odgovor da prica foru sa sve upadicama "ma znas sigurno" i "ma daj, kako se toga ne secas" :shock:
 
jaix!!! elemental, bas si me stavio u rebus....... sta bih ja uradila na tvom mestu? uzivela se u psihologiju "neprijatelja" i smislila par iritantnih gestova za takvu personu. zaista nikad nisam imala kontakt sa takvim osobama...

furala sam jednom sa nekim likom koji je bio moja susta suprotnost. kad sam to skopcala pocela sam da mu pricam o svom zivotu, na taj nacin da je ubrzo sam otisao...naravno, tu sam i napumpala neke stvari. ;)
 

Back
Top