Tadić je prevario Srbe u vezi Kosova

nesko101

Elita
Poruka
18.101
Na drugom dnevniku RTS 1 večeras je sasvim razotkrio Srpsku vladu upravo SAD u vezi EULEKSA na Kosovu jer je danas zvanična Amerika na Kosovu jasno kazala da će UNMIK na severu Kosova biti samo privremen i da EULEKS sa ciljem jačanja šiptarske države na severu Kosova je pitanje samo vremena ali sasvim siguran.Znači demokratska Srbija je skriveno od Srpskog naroda prihvatila EULEKS i tako pečatirala svoju zlu sudbinu i trajni gubitak svoje svete teritorije.
 
  • Podržavam
Reactions: 27E
nebrigajte ima SRBIJA dovoljno SINOVA koji ce je SPASAVATI i SVETITI ha ha ha... svet je mali...

Nenad Čanak kaže:
Vi ste "spasavali" Srbiju 15 godina - misli na Slobu i Voju.
Mi smo jedva uspeli da spasimo Srbiju od njenih
"spasilaca"(Slobe i Voje), da barem ostane od nje ovaj kamen na kamenu (C.S. i Vojvodina).
 
Ukoliko neko veruje da ce kompletno Kosovo ostati u sastavu Srbije, on nije normalan. Svaka cast diplomatskim naporima, ali najbolje do cega moze da se dodje jeste podela i ja zelim punu srecu svakome ko krene u taj pohod i pokusa da postigne uspeh. Na zalost neki LJUDI su zbog tog pitanja izgubili zivot!
 
Ma sve je to jedna velika svetska zavera protiv Serba, nebeskog naroda. Nato je odao ovde voljom i dogovorom tri "drzavnika" i voljom debila koji su ih sledili!

Ma jok to je svetka antizavera srba protiv samih sebe na celu sa Slobom,koji su u stvari sami sebe napali da bi nabedili nevini nato,a dokaz za tu moju tvrdnju su i oboreni NATO-vi avioni koji su dosli da donesu humanitarnu pomoc srpskoj nejaci ali ih je zli sloba srusio i sprecio u nameri da pomognu srpkom zivlju:rtfm::mrgreen:
 
Ma jok to je svetka antizavera srba protiv samih sebe na celu sa Slobom,koji su u stvari sami sebe napali da bi nabedili nevini nato,a dokaz za tu moju tvrdnju su i oboreni NATO-vi avioni koji su dosli da donesu humanitarnu pomoc srpskoj nejaci ali ih je zli sloba srusio i sprecio u nameri da pomognu srpkom zivlju:rtfm::mrgreen:
Pa ja kazem dosli divlji da ubiju potomke bozanskog. Ceo svet se urotio protivu Serba, koji su isti branili od nadolazeceg zla. ;)
 

Back
Top