Pismo slobode

Brajan Koen

Buduća legenda
Poruka
39.013
Za sve dame na forumu, bez obzira na narodnost, boju koze ( koze, ne koze ) i td.....sledece pitanje
Vi ste princeza i vas otac Kralj zeli da vas uda za nedragog ali vi se tome protivite...
Zatvoreni ste u najvisoj kuli dvorca i nema vam spasa sem da pristanete na udaju koja je gora i od samog pakla...
Odlucite da ipak okusate slamku srece i pisete pismo ( apel za pomoc ), nadajuci se da ce to pismo stici bas do princa na belom konju, zmaju ili mercedesu i kada procitavsi vase umilne vapaje, princ vas spase i td......
Znaci, kako bi to pismo glasilo kada bi ga vi pisale drage dame...


ps. Nemam belog konja, nisam princ ali volim sampite
 
Za sve dame na forumu, bez obzira na narodnost, boju koze ( koze, ne koze ) i td.....sledece pitanje
Vi ste princeza i vas otac Kralj zeli da vas uda za nedragog ali vi se tome protivite...
Zatvoreni ste u najvisoj kuli dvorca i nema vam spasa sem da pristanete na udaju koja je gora i od samog pakla...
Odlucite da ipak okusate slamku srece i pisete pismo ( apel za pomoc ), nadajuci se da ce to pismo stici bas do princa na belom konju, zmaju ili mercedesu i kada procitavsi vase umilne vapaje, princ vas spase i td......
Znaci, kako bi to pismo glasilo kada bi ga vi pisale drage dame...


ps. Nemam belog konja, nisam princ ali volim sampite

ne.
ne bih mu pisala.
znam da bi dosao sam i izbavio me.
ZNAM.
:cao:
 
i tako jos jedna tema ode u zaborav... a bas bi bilo lepo procitati sta bi neka potencijalna princeza imala da napise svom dragom... svojoj poslednjoj nadi... da se ne prepusti paklu koji joj je spremio otac, gledavsi samo interese i kako da dobije jos par jutara zemlje koja, ionako, nije nicija... a, sa druge strane, sta ako je ta princeza patriota veliki, pa je onda spremna da podnese i tu 'zrtvu' zarad dobrobiti zemlje, bez da je kralj primorava na to?
p.s. imam jos samo jedno pitanje... zasto bas to pismo mora da pise nekom princu? zasto ne moze da ga napise nekom coveku koji nece imati titulu na grudima, nego u grudima? mozda neki cobanin? masinovodja? racunovodja? IT tehnicar? na primer...
 
ne mogu više....
ubija me polako ali sigurno,ne želim tako da živim....ili ti ili ću smrt u pomoć pozvati...
dođi i počuj moj vapaj za slobodom....
tvoja ja.... :)
eto...nije nešto ali može da prođe, a? ;)
 
Vidi se da su cure iz Srbije jos uvek u komunizmu osecanja i secanja..sve sto ima prizvuk kraljevstva, princeva i princeza je lose..ili je to sve losa navika koja traje od 1945 do danas..

ps Jedino me Lana nije razocarala ( u svakom kukolju ima jedno zrno zita )
 
ma ja bih bre preskocila prozor i polako se spustala niz kulu.
i znam da bi naisao neki zgodni strazar da me uvati.
mislim, d ame vrati u kulu.
a vise i ne bih imala zelju d aizlazim iz nje kijkiki
 
Vidi se da su cure iz Srbije jos uvek u komunizmu osecanja i secanja..sve sto ima prizvuk kraljevstva, princeva i princeza je lose..ili je to sve losa navika koja traje od 1945 do danas..

ps Jedino me Lana nije razocarala ( u svakom kukolju ima jedno zrno zita )

sta,s vi smo kukolj sem jedne?
oooo, pa svaka cas` , napredujes napredujes :mrgreen:
 
mene tvoj uvodni post ni najmanjim delicem svoje gluposti
nije asocirao na komunizam...
vec sam se setila da je pipi u vodama juzhnog mora princeza
a njen otac kralj
pa sam onako setno i zvonko uzdahnula
ja princeza
a moj otac kralj

a odgovor
ne treba mi ni beli konj
ni beli mercedes
samo onaj koji belog zmaja nosi u sebi
i meni dovoljno
a kada takav postoji
princeze ne upadaju u situacije lajk diz.
 
evo pismo:

ljubavi moja daleka, nepoznata, nedotaknuta(:P).
ja te volim celim svojim bicem i ne mogu da postanem tudja. cuvam se za tebe svih ovih godina (hihihi), za trenutak kad cu postati tvoja celim telom, celim srcem, celim duhom...
seti me se, ljubavi, i dojezdi sto brze mozes da me spasis najgore sudbine koja je mogla d ame zadesi! znam da i ti mene volis, sanjas, iscekujes..znam da sam jedina zena na svetu sa kojom bi proveo svaki sledeci dan u svom zivotu. zato dodji!! znam da smo jedno bice, spojeni u neizmernoj ljubavi. dodji i pozuri dok nisam dala strazaru!!!!!!! :P
 

Back
Top