Koalicija DS SNS i SDP u Prijepolju

Тихи

Starosedelac
Poruka
160.840
Ljajić: U Prijepolju sa SNS-om
17. novembar 2008. | 01:56 | Izvor: B92, Tanjug
Beograd -- Predsednik Sandžačke demokratske partije (SDA) Rasim Ljajić izjavio je da će ta stranka u Prijepolju formirati vlast sa Srpskom naprednom strankom (SNS).

Manje-više to smo već dogovorili i tokom izborne kampanje, jer smo predviđali dobar rezultat i jednih i drugih", rekao je Ljajić gostujući u emisiji Utisak nedelje TV B92.

On je kazao da će SDP, zajedno sa Demokratskom strankom, formirati vlast u Prijepolju sa strankom Tomislava Nikolića zbog političke stabilnosti u tom gradu i političke budućnosti.


"Za političku stabilnost je jako važno da imamo vlast koja održava raspolozenje i jedne i druge zajednice u Prijepolju. Koalicija SDP-a, zajedno sa DS-om i SNS-om to obezbeđuje", rekao je Ljajić.

Na pitanje zbog čega je sada prihvatljiva stranka u kojoj su dojučerašnji lideri radikala, Ljajić je kazao da je razlika u tome što SNS ne dovodi u pitanje pristupanje Srbije Evrpskoj uniji i što nema odbojan stav prema integracijama, dodajući da to nije jedina stvar.

Zamenik predsednika SNS-a Aleksandar Vučić rekao je u istoj emisiji da se već u kampanji videlo da će SDP i naprednjaci u Prijepolju osvojiti najviše glasova i da će formirati vlast, jer žele dobrobit i za muslimansko i za srpsko stanovništvo.

"Sve njih muči ista briga i onda smo rešili da nećemo praviti nacionalni geto, već mulitietničku strukturu vlasti. Ne želimo da Prijepolje bude muslimansko ili srpsko Prijepolje, već da svi imaju istu šansu", kazao je Vučić.

Na vanrednim lokalnim izborima u Prijepolju, 9. novembra, SDA je osvojila 17 odborničkih mandata, SNS 10, a koalicija DS, Socijalističke partije Srbije, G17 plus i Srpskog pokreta obnove devet mandata.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=11&dd=17&nav_category=11&nav_id=329214

----------------------------------------

eto ovi izbori su pokazali da su jedino jos Radikali tj SRS ostali kao dosledna stranka svojim principima na politickoj sceni Srbije. Ove ostale stranke nemaju tih problema , njima je jedino bitna vlast i samo vlast - po svaku cenu.

Koalicija Tadic-Nikolic-Vucic-Dinkic. Ah kako to divno zvuci :zurka:
 
Jesi siguran da ce tako biti, Toma najavio da ce da obara Tadica?:think:

:mrgreen::rotf:

ma jok kakvo obaranje ovo ce da bude ko u crtanom filmu - ako ne mozes da ga pobedis onda mu se pridruzi :mrgreen:

pa vidis da i ljajic i vucic potvrdjuju da ce u prijepolju vladati koalicija DS-SNS-SDP. Koalicija Nikolic-Tadic-Vucic-Dinkic-Ljajic

i ti izadji i glasaj opet za DS a oni se udruzuju sa bivsim radikalima tomom nikolicem i vucicem + sa ivicom dacicem . izdali ste ideje zoranove srbije zlikovci :besna: :besna: :besna:
 
ma jok kakvo obaranje ovo ce da bude ko u crtanom filmu - ako ne mozes da ga pobedis onda mu se pridruzi :mrgreen:

pa vidis da i ljajic i vucic potvrdjuju da ce u prijepolju vladati koalicija DS-SNS-SDP. Koalicija Nikolic-Tadic-Vucic-Dinkic-Ljajic

i ti izadji i glasaj opet za DS a oni se udruzuju sa bivsim radikalima tomom nikolicem i vucicem + sa ivicom dacicem . izdali ste ideje zoranove srbije zlikovci :besna: :besna: :besna:

Seselj nije ni imao ideju.
Tj jeste, ali ona je krajnje imbecilna tako da niko ne zamera Aci i Tomi sto su se distancirali od retrogradne politike Srbskog Vojvode. Nisu ludi da potonu zajedno sa onim amebama iz SRS, ipak je vidljivo da su ta dvojica 3 koplja iznad ostatka SRS. Treba ovi radikali dupe da im ljube za ove pare koje su im obezbedili poslednjih par godina(ili je to pola decenije, ebem li ga).
 
Poslednja izmena:
Pa vecina tako pocne. Ali kad se ispred tebe iznese konkretna ponuda, onako opipljiva, materjalna zaboravis na nesto tako bajato i nevidljivo kao sto su ideali.

Ti se neces prodati za fotelju i vlast jer nikada neces biti u datoj situaciji. To je bar jasno.

pa ja sam vec vise puta bio u tim situacijama , da mi je nudjeno da udjem u tu i tu stranku jer to moze da koristi mom poslu i doprinese mom poslovnom uspehu. odbio sam . cist obraz i miran san za mene nema cenu. znam da su takvi u srbiji manjina al eto nismo svi kur.ve koje ideale i ideje prodajemo za pare...
 
pa ja sam vec vise puta bio u tim situacijama , da mi je nudjeno da udjem u tu i tu stranku jer to moze da koristi mom poslu i doprinese mom poslovnom uspehu. odbio sam . cist obraz i miran san za mene nema cenu. znam da su takvi u srbiji manjina al eto nismo svi kur.ve koje ideale i ideje prodajemo za pare...

i ja sam ucestvovao u intergalaktickim trkama u 3150 godini po Melmackom racunanju vremena i pobedio sam jednog Reptilijanca za citave 2 svetlosne godine ali sam nagradu dao u dobrotvorne svrhe. Dao sam zlato Annunakima da ga pretvore u prah i skrpe svoj ozon.

Ipak su u pitanju zivoti, ja sam takav covek. sto ti kazes cist obraz i miran san.
 
Nikolić: Ne isključujem saradnju s DS-om u opštinama

Predsednik Srpske napredne stranke (SNS) Tomislav Nikolić izjavio je danas da ne isključuje mogućnost saradnje s Demokratskom strankom na lokalnom nivou, što je, prema njegovim rečima, potvrđeno dogovorom naprednjaka o koaliciji u Prijepolju sa Sandžačkom demokratskom partijom, koja je partner Demokratske stranke
http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=51462&sectionId=29&seriesId=82

:mrgreen::klap:
 

Back
Top