Postupci , osobine , izgled koji vas ostavlja bez daha

Jednom ...vec odmakla noc,prazno vece,prazna dusa,trazim a ne nalazim nesto,bilo sta da zasitim gladnu dusu,lovim ...kao nestrpljiv ribolovac,nevesti pocetnik,bacam razne mamce ,groznicavo zurim da utolim duhovnu glad...I Bozijom voljom otkrivam nju,ona...

pita sto sam pitati hteo ja

odgovara sto sam reci hteo ja

nastavlj tok mojih misli u razgovoru kada zastanem

otima mi reci iz usta,ostavlja me bez teksta,

ne bese lepa,ali otvori mi vrata svoga srca

i tada svaki put mi zastajase dah,jer pre nje ne sretoh ni veceg druga nit bolju zenu
 
Da li ste ikada ostali ,, bez daha`` zbog necijeg nacina razmisljanja , izgleda ili osobine do te mera da ste istog momenta potpuno posvetili paznju posmatranju te osobe ne bi ste li doziveli jos neko odusevljenje voleo bih da procitam i poneki opis ovakvog momenta ako postoji :)

Nekoliko je ljudi u mom zivotu koji su me bez daha ostavljali svojim razmisljanjima, i Bogu sam zahvalna na njima...
Posvecujem im mnogo paznje i brizljivo ih cuvam....
I odusevljavaju me iznova i iznova, i podsecaju zasto ih toliko volim...
Zato sto je i najobicniji razgovor sa njima vredniji od mnogo cega...
Ako je trebalo da se pise o nekome prema kome osecam nesto kao zena prema muskarcu, ja se izvinjavam...onda sam omasila...
 
Nekoliko je ljudi u mom zivotu koji su me bez daha ostavljali svojim razmisljanjima, i Bogu sam zahvalna na njima...
Posvecujem im mnogo paznje i brizljivo ih cuvam....
I odusevljavaju me iznova i iznova, i podsecaju zasto ih toliko volim...
Zato sto je i najobicniji razgovor sa njima vredniji od mnogo cega...
Ako je trebalo da se pise o nekome prema kome osecam nesto kao zena prema muskarcu, ja se izvinjavam...onda sam omasila...

Ocigledno da nisi niti omasila niti trebala da pises o nekom ko te nije
,, ostavio bez daha ``
 
ulazila sam u auto svog druga iz osnovne skole....bio je 29 novembar...isli smo u grad u provod....i videla sam ga kako sedi na suvozacenovm sedistu...taj profil....usta su mi se otvorila nesveno i culos e kako je skljocnula vilica kad sam je na brzinu zatvorila...najlepsi covek koga sam ikada videla....i posle mi je bio i muz....i vise nije....dzabe tog izgleda kad se dusha pokvarila.....
 
Da li ste ikada ostali ,, bez daha`` zbog necijeg nacina razmisljanja , izgleda ili osobine do te mera da ste istog momenta potpuno posvetili paznju posmatranju te osobe ne bi ste li doziveli jos neko odusevljenje voleo bih da procitam i poneki opis ovakvog momenta ako postoji :)

Svaki postupak koji ukazuje na umerenost, svaka osobina koja ukazuje na prisustvo stida, na mene ostavljaju dubok utisak.
 
Da li ste ikada ostali ,, bez daha`` zbog necijeg nacina razmisljanja , izgleda ili osobine do te mera da ste istog momenta potpuno posvetili paznju posmatranju te osobe ne bi ste li doziveli jos neko odusevljenje voleo bih da procitam i poneki opis ovakvog momenta ako postoji :)

Dal se ja to krećem među običnim, ili nešto drugo, ne znam...što se tiče ponašanja, do sada nisam imao tu sreću...
A izgled...puno puta sam jedva disao, srce skače, tanka creva izokreću...:lol:
 
osmeh me, uglavnom, ostavi bez daha... tako me je i ona jednom davno osvojila... i nisam se nikad razocarao u nju... cak ni kad se okrenula i otisla... i nisu samo osobe tu... ostavi me bez daha kad mi topao vetar duva u lice... kad sedim negde i cutim... kad setam... ostavi me bez daha poruka da me oni mnogo vole... i da jedva cekaju kad ce ponovo da me vide... ostavlja me bez daha zivot... cak i dok ovo kucam... jer je privilegija... i jer imam sansu da ga zivim...
 
Nekoliko je ljudi u mom zivotu koji su me bez daha ostavljali svojim razmisljanjima, i Bogu sam zahvalna na njima...
Posvecujem im mnogo paznje i brizljivo ih cuvam....
I odusevljavaju me iznova i iznova, i podsecaju zasto ih toliko volim...
Zato sto je i najobicniji razgovor sa njima vredniji od mnogo cega...
Ako je trebalo da se pise o nekome prema kome osecam nesto kao zena prema muskarcu, ja se izvinjavam...onda sam omasila...

Bravo! Ti si bogata cura
 
Da li ste ikada ostali ,, bez daha`` zbog necijeg nacina razmisljanja , izgleda ili osobine do te mera da ste istog momenta potpuno posvetili paznju posmatranju te osobe ne bi ste li doziveli jos neko odusevljenje voleo bih da procitam i poneki opis ovakvog momenta ako postoji :)

....kada im smrdi iz usta.....onda se trudim da u njihovoj blizini zadrzim dah koliko mogu pa cesto samim tim i ostanem bez daha.....:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
 

Back
Top