Politikin Zabavnik

Svi zajedno po 100 din komad.I da napomenem ne moze se kupovati pojedini svi zajedno ili ni jedan. Svi su relativno dobro ocuvani pogotovo brojevi koji su stariji ko da su juce kupljeni.Mozda da nesto uzmem u stripovima koji me interesuju.
 
Ja lično ne kupuje PZ ali sam uzimao neke brojeve za ortaka
i nalazio sa mu stare brojeve za 20-30 din i to veoma dobro očuvane.
A po toj tvojoj ceni neverujem dali bi neko uzeo i 14 komada a ne 1400.
U svakom slučaju srećno sa prodajom.
 
Prijatelji moji ja neznam za vas koliko vi to placate dobijate ili pozajmljujete ja samo znam da je to realna cena jer ako novi kosta 100 dinara ja dajem stari koji ima vrednos za cenu novog i kazete da je mnogo e onda stvarno nije fer.Inace svako voli da zaradi ali da me neko ucenjuje ili podcenjuje ja ne zelim inace moje su vlasnistvo si oni i mogu da ih zapalim ali ispod te cene ih ne dam.Pozdrav
 
Tacno tako drzi cenu i nedaj se. Nove moze kupiti na kiosku ali stari ima vrednost.
Ali retko ces naci coveka sa tom kolicinom novca a da je spreman da potrosi na Zabavnike.
Znaci moraces prodavati na komad. Bar ja tako mislim
 
To i ja kazem da kome treba moze da me kontaktira i da se dogovorimo oko preuzimanja i placanja ali ne mozemo da se dogovorimo o ceni jer je to tako kako sam rekao.Inace kazem ja sam rad da nesto mi plate u stripovima to jest da zamenimo ali zabavnici koje imam idu samo svi ili ni jedan.Mislim da je od mene to posteno.
 
Prijatelji moji ja neznam za vas koliko vi to placate dobijate ili pozajmljujete ja samo znam da je to realna cena jer ako novi kosta 100 dinara ja dajem stari koji ima vrednos za cenu novog i kazete da je mnogo e onda stvarno nije fer.Inace svako voli da zaradi ali da me neko ucenjuje ili podcenjuje ja ne zelim inace moje su vlasnistvo si oni i mogu da ih zapalim ali ispod te cene ih ne dam.Pozdrav

cuo nekad za popust na kolicinu?
+ neko ce biti prisiljen da u okviru paketa kupi i one brojeve koje moze samo baciti ili i dalje preprodavati.....
 
Mislim stvarno da ćeš imati velikih problema sa prodajom. Naravno da možeš da ih sve baci, zapališ, pocepaš ili jednostavno nekome pokloniš i naravno da netreba da dozvoliš bilo kome da te ucenjuje ali najiskrenije mislim da ćeš teško naći nekoga ko je spreman da odjednom potroši 140 000 din na PZ, čak i kada bi se našao neki okoreli fan koji bi bio spreman da da tolike pare (u šta sumnjam) kolike su šanse da bar polovinu tih brojeva nema. A da nađeš nekoga ko nikada nije kupio PZ od 67 god. a da šeli odjednom da počne da kupuje biće ti još teže.
No ipak je od 7 do 107 pa možda se neko i nađe :)
 
Na sajmu knjiga je bila prodaja starih brojeva PZ, cena je bila 10 din komad... A to što je trenutno cena 100 din. nema veze sa cenom koju ti nudiš, jer to nije realna cena... Kvalitet Pz-a su pogoršali, a cenu podigli, zbog sve slabije prodaje...
 
Posedujem 140 politikinih zabavnika u rasponu od 2492 broja do 2760-og broja
prodajem na komad pa koga sta interesuje 50 dinara komad ,uglavnom su jako dobro ocuvani
ima par izuzetaka koji su solidni,ako uzimate sve onda je cena za 140 komada 4000 din +ptt pitanja na na pm
 
Poslednja izmena:
Kako stvari stoje i moji ce jos dugo dugo da budu kod mene bez promene vlasnistva jer oni imaju vrednost dok su kod nekog ko to voli a ne kod nekog preprodavca koji se kalkulise da li moze da zaradi na njima.He he he he.
 

Back
Top