???

tvoja_zauvijek

Zainteresovan član
Poruka
142
da li bi ste mogli da budete u vezi sa nekim ko nije vase vjere???
ps: temu nisam stavila u podfurum religija jer smatram da se pitanje tice izbora partnera tako da mu je mjesto ovde ;)
 
da li bi ste mogli da budete u vezi sa nekim ko nije vase vjere???
ps: temu nisam stavila u podfurum religija jer smatram da se pitanje tice izbora partnera tako da mu je mjesto ovde ;)

kad malo bolje porazmislim...bio sam sa gomilom drolja koje nisu verovale ni u sta...shatro ateisti..tako da to mu dodje isto...
e sad...kapiram da bih vise postovao i muslimanku,ako zaista veruje,jer Bog je jedan..a to sto se ljudima javio kroz vise proroka,to je vec Bozija promisao.
 
e, mozda je nepristojno
ali jako me zanima
koje je vere bio
a u koju je promenio?

Није. Отац му је био из Ирака а мајка Српкиња. Живели су у Србији од његове девете године. Био је муслиман. Пошто је одрастао овде и имао пуно пријатеља прекрстио се у православну веру. Најбољи друг му је био кум. Више није овде. Отселили су се у Канаду. Тамо се, колико чујем, дружи највише са Србима.
 
kad malo bolje porazmislim...bio sam sa gomilom drolja koje nisu verovale ni u sta...shatro ateisti..tako da to mu dodje isto...
e sad...kapiram da bih vise postovao i muslimanku,ako zaista veruje,jer Bog je jedan..a to sto se ljudima javio kroz vise proroka,to je vec Bozija promisao.

pre bih rekao da im se javio kroz zelju za moci ( na proroke mislim )
 
Postoje slucajevi gde su se takve veze, brakovi lose zavrsili (postoje, sigurno i oni ok), ali uz saznanje da to kasnije moze biti problem + godine iskustva, razmisljanje, opreznost.. = ne znam. Verovatno bih pruzila sansu, ako mi se neko dopada, ali bih pratila razvoj dalje situacije.
 
Није. Отац му је био из Ирака а мајка Српкиња. Живели су у Србији од његове девете године. Био је муслиман. Пошто је одрастао овде и имао пуно пријатеља прекрстио се у православну веру. Најбољи друг му је био кум. Више није овде. Отселили су се у Канаду. Тамо се, колико чујем, дружи највише са Србима.
Šo bi neki rekli: "Slobo - Sadame!"
Jednom u Srbiji, zauvek Srbin.
Šta je bre to sa ovim svetom, mi Srbi smo i 'vaki i 'naki, koga god pitaš nabrojaće ti ko iz topa 18 naših nacionalnih loših osobina, a trebaće mu pola sata da se seti tri dobre.
I opet, ko god ovde više od dva puta ode u WC, zaljubi se u nas i hoće da bude Srbin... :dontunderstand:
 
Šta je bre to sa ovim svetom, mi Srbi smo i 'vaki i 'naki, koga god pitaš nabrojaće ti ko iz topa 18 naših nacionalnih loših osobina, a trebaće mu pola sata da se seti tri dobre.
I opet, ko god ovde više od dva puta ode u WC, zaljubi se u nas i hoće da bude Srbin... :dontunderstand:

Па, он баш и није имао избора кад су се селили у Канаду и много је патио и често долази. Узме одмор месец дана а овде изнајми стан. Можда се и врати, ко зна.
Ја разумем.
 
da li bi ste mogli da budete u vezi sa nekim ko nije vase vjere???
ps: temu nisam stavila u podfurum religija jer smatram da se pitanje tice izbora partnera tako da mu je mjesto ovde ;)

Била сам.

Додуше, у тим везама вера није играла баш никакву улогу.

Не верујем да бих била у вези са неким који би захтевао од мене да мењам било шта у свом односу према вери.
 
Била сам.

Додуше, у тим везама вера није играла баш никакву улогу.

Не верујем да бих била у вези са неким који би захтевао од мене да мењам било шта у свом односу према вери.
kad smo već kod toga
ja ne bih mogla da budem ni sa nekim moje vere ko bi zahtevao da menjam bilo šta u svom odnosu prema veri =)
 

Back
Top