slucajni prolaznici...

nataliee07

Zainteresovan član
Poruka
189
jel vam se deshava da sretnete osobu sa kojom bi ste razmenili neobichno dug pogled i poneki osmeh...?i kasnije vam taj trenutak ostane urezan u pamcenje,i razmishljate o tome i o toj osobi...?meni se to puno puta desilo,i sad se poneki put setim...kao da bi vam sa tom osobom bilo lepo da komunicirate,na bilo koji nachin...:)
 
Joooj, da. :heart: Ali, za razliku od tebe, meni se desilo samo par puta. Predivan osecaj.

Ponekad tako sebe damo
za oci jedva upoznate
i na rastanku cutimo samo
i ne trazimo da nas vrate.
Zivimo posle u tom drugom
sve dok mu oci svetom plamte
i ne znamo sto nas pamte dugo
kad ne trazimo da nas pamte
M.Antic
 
jeste divan...:)
slihno ovome...

Bila je noc i strasna guzva oko mene
I kroz dim cigareta
Imala sam osjecaj da me netko gleda
Da sam necija meta
On je sjedio u sebe siguran
I u svoje mjesto
Takav pogled ispod obrva ne vidim cesto
Iz znatizelje sam zastala
Pamet se odmah s glavom rastala
Kao da je nikad nisam ni imala
Brak sto ne valja
I vise ne znam sta je bilo
Ni tko je svirao
Bez naloga na pretres vec me je dirao

Otada luda sam za njim
Pogledom vucijim.
Otada vise nikoga ne vidim... pa ni sebe
Al' odbolovat cu te ja
S casom tuge u rukama
I sa drustvom koje i ne poznajem
Odbolovat cu te ja
Znas kako cvrsto na nogama
Ali nikad pogled ispod obrva

Vise ga nisam nikad vidjela
A kamoli cesto
Al' kao aureola u onom bircu
Svijetli ono mjesto.
S kog me je on nisanio
Pogledom lako
Sigurno
Nisanio
Jos lakse ranio
.....;)...
 
Volim tu pesmu :rumenko:

Ma tacno znam na sta mislis. Pogled stopostotnog razumevanja i simpatije :) Posle mi ceo dan visi taj neki blesavi osmeh na licu. Ali mi je ujedno i nekako beskrajno tuzno.. Ne znam kako da opisem, potpuno lud osecaj. Ali je lepo. Neocekivano. I iskreno.
 
Volim tu pesmu :rumenko:

Ma tacno znam na sta mislis. Pogled stopostotnog razumevanja i simpatije :) Posle mi ceo dan visi taj neki blesavi osmeh na licu. Ali mi je ujedno i nekako beskrajno tuzno.. Ne znam kako da opisem, potpuno lud osecaj. Ali je lepo. Neocekivano. I iskreno.

daa...:)i uvek se posle kajem,shto verovatno nikad necu progovoriti sa tom osobom,ali u tome i draz...:);)
 
jel vam se deshava da sretnete osobu sa kojom bi ste razmenili neobichno dug pogled i poneki osmeh...?i kasnije vam taj trenutak ostane urezan u pamcenje,i razmishljate o tome i o toj osobi...?meni se to puno puta desilo,i sad se poneki put setim...kao da bi vam sa tom osobom bilo lepo da komunicirate,na bilo koji nachin...:)

jako retko,ali znam sta zelis da kazes.............ja znam da me interesuje samo jedne plave oci..........koje kriju dubinu okeana,snagu orkana,mir plavih dubina..............radost plavog neba..............:)
 
Poslednja izmena:
Meni se dogodila bas takva ljubav na prvi pogled.. Drugi put u zivotu... I smatram to jednom od najlepsih stvari koje su mi se desile ikada...I bas sam sad NJEMU poslala ovu pesmu.....Nasla sam je ovde.....:heart:

Joooj, da. :heart: Ali, za razliku od tebe, meni se desilo samo par puta. Predivan osecaj.

Ponekad tako sebe damo
za oci jedva upoznate
i na rastanku cutimo samo
i ne trazimo da nas vrate.
Zivimo posle u tom drugom
sve dok mu oci svetom plamte
i ne znamo sto nas pamte dugo
kad ne trazimo da nas pamte
M.Antic
 
jel vam se deshava da sretnete osobu sa kojom bi ste razmenili neobichno dug pogled i poneki osmeh...?i kasnije vam taj trenutak ostane urezan u pamcenje,i razmishljate o tome i o toj osobi...?meni se to puno puta desilo,i sad se poneki put setim...kao da bi vam sa tom osobom bilo lepo da komunicirate,na bilo koji nachin...:)

To se zove ljubav na prvi pogled..Najlepsa stvar...
 
jel vam se deshava da sretnete osobu sa kojom bi ste razmenili neobichno dug pogled i poneki osmeh...?i kasnije vam taj trenutak ostane urezan u pamcenje,i razmishljate o tome i o toj osobi...?meni se to puno puta desilo,i sad se poneki put setim...kao da bi vam sa tom osobom bilo lepo da komunicirate,na bilo koji nachin...:)

Desilo mi se par puta. Sada toliko zalim sto nisam ostvarila neku komunikaciju sa tim osobama. Jedne oci su mi ostale urezane duboko u secanju. Taj jedan pogled, u isto vreme prodoran i detinjast ostavio je dubok trag u meni. I jos uvek tragam za tim ocima, za tim pogledom, za tom sobom. I tragacu jos dugo, dugo....
 

Back
Top