.....

light & dark

Buduća legenda
Poruka
37.758
citajuci sinketovu temu kako zene ne zavode, pade mi na pamet jedna veoma ozbiljna dilema.
dakle kako biti romanticna prema muskarcu a pri tom ne ugroziti njegovu muskost?
ne svoditi ga na zenu ili dete?
 
kuliška.
to sam se isto i ja zapitala jednom, samo na malo drugačiji način.
http://forum.krstarica.com/threads/229573
lažem, dva puta, oba puta umal glavu ne izgubih.
http://forum.krstarica.com/threads/238175

elem, romantična ispoljavanja su nešto što kreće valjda od nas samih, odnosno naša potreba da nešto uradimo, a ne naša potreba da nekome uradimo.
malo nespretno opisujem.. ali eto.. to kako se mi romantično ispoljavamo ne govori o onome sa kim smo nego o nama.
način na koji taj neko to prihvati govorio njemu.
primer:
ako se ja benavim i govorim bebeći, on može
da učini isto to
ili da ostane odrasla osoba na neki mudar način koji mene neće da povredi
ili da mi kaže "ne benavi se!"
i to onda govori o njemu.
 
citajuci sinketovu temu kako zene ne zavode, pade mi na pamet jedna veoma ozbiljna dilema.
dakle kako biti romanticna prema muskarcu a pri tom ne ugroziti njegovu muskost?
ne svoditi ga na zenu ili dete?

Dobar ti profil...
Dva puta sam ušao na njega pre nego što sam uspeo da pogodim naslov teme. Sledeći put stavi uskličnike ili znakove pitanja umesto tačaka, da i mi ćoravi možemo da ubodemo!
@tema - treba samo da bude normalna, da diskutuje s njim o sportu, stripovima, naučnoj fantastici...
 
citajuci sinketovu temu kako zene ne zavode, pade mi na pamet jedna veoma ozbiljna dilema.
dakle kako biti romanticna prema muskarcu a pri tom ne ugroziti njegovu muskost?
ne svoditi ga na zenu ili dete?

Problem je što ne prihvata svaki muškarac isto... Ja želim decu. Jednog dana. Kada bi mi sad pomenula, pobegao bi glavom bez obzira
 
kuliška.
to sam se isto i ja zapitala jednom, samo na malo drugačiji način.
http://forum.krstarica.com/threads/229573
lažem, dva puta, oba puta umal glavu ne izgubih.
http://forum.krstarica.com/threads/238175

elem, romantična ispoljavanja su nešto što kreće valjda od nas samih, odnosno naša potreba da nešto uradimo, a ne naša potreba da nekome uradimo.
malo nespretno opisujem.. ali eto.. to kako se mi romantično ispoljavamo ne govori o onome sa kim smo nego o nama.
način na koji taj neko to prihvati govorio njemu.
primer:
ako se ja benavim i govorim bebeći, on može
da učini isto to
ili da ostane odrasla osoba na neki mudar način koji mene neće da povredi
ili da mi kaže "ne benavi se!"
i to onda govori o njemu.

nisam gubila nadu da ce neko razumeti :)
 
Dobar ti profil...
Dva puta sam ušao na njega pre nego što sam uspeo da pogodim naslov teme. Sledeći put stavi uskličnike ili znakove pitanja umesto tačaka, da i mi ćoravi možemo da ubodemo!
@tema - treba samo da bude normalna, da diskutuje s njim o sportu, stripovima, naučnoj fantastici...

eto golube sad sam ja kriva sto ti nisi uzeo naocare :lol:

sport i stipovi romanticni :think: ok
 
Isto kao i biti romantican prema zeni, a ne ugroziti njenu inteligenciju. Dakle, ne ciniti to samo da bi uzvratili za nesto ili zbog toga sto ocekujemo nesto za uzvrat.
Najgore mi je kad na taj nacin neko pokusava da izmami odredjeno ponasanje od mene, da me ogranici.. Banalan primer, decko ti priredi iznenadjenje bas za vece kad bi trebalo da izadjes sa drugaricama..U takvom nekom slucaju, bez obzira sto bi to iznenadjenje, samo po sebi, moglo izgledati romanticno, njegova prava namena ga cini odvratnim i nimalo romanticnim.
Razumem kad kazes ne svoditi ga na dete, upravo jer dete ne moze da skapira kada mu nesto dajemo da bi dobili za uzvrat (mislim na ono dacu ti sladoled, ako budes pojeo supicu), ali ne razumem kako bi romantika ugrozila njihovu muskost ili ih svela na zene (nisam sigurna na sta mislis kada kazes svodjenje na zene i ovo drugo).
 
sport i stipovi romanticni :think: ok

E šta su ti ove žene!
Prvo pita šta je romantično nama muškarcima, a onda se čudi kad joj kažeš...
:dontunderstand:
Kud ćeš bre romantičniju situaciju od one kad je Liverpul u finalu KEŠ gubio u poluvremenu sa 3:0, a na kraju pobedio... pa to slavlje, ta sreća,
Ili gol Radanovića Bugarima: JOJ;JOJ;JOJ;DA LI JE TO MOGUĆE!?
 
citajuci sinketovu temu kako zene ne zavode, pade mi na pamet jedna veoma ozbiljna dilema.
dakle kako biti romanticna prema muskarcu a pri tom ne ugroziti njegovu muskost?
ne svoditi ga na zenu ili dete?

muskarac ne gubi muskost imajuci zenu i dete...neuki gube identitet i slobodu, dok mudriji zive zivot u radosti svoje porodice
 
citajuci sinketovu temu kako zene ne zavode, pade mi na pamet jedna veoma ozbiljna dilema.
dakle kako biti romanticna prema muskarcu a pri tom ne ugroziti njegovu muskost?
ne svoditi ga na zenu ili dete?

Do jaja,ono ful kul :D! Sta ja znam romantika je zest al ako se dobro seksa uz nju, ono nekako lagano trpuckanje izgleda mi kao stekanje motora, puno svijeca dobrog vina i crvene boje :D! Volim crvenu posteljinu :D! A i paravane :D! S puno vina za mene je to romantika! E onda lagano poceti....a zavrsiti?hm....?hm...ne znam samo neka se dobro tare :D!
 
Isto kao i biti romantican prema zeni, a ne ugroziti njenu inteligenciju. Dakle, ne ciniti to samo da bi uzvratili za nesto ili zbog toga sto ocekujemo nesto za uzvrat.
Najgore mi je kad na taj nacin neko pokusava da izmami odredjeno ponasanje od mene, da me ogranici.. Banalan primer, decko ti priredi iznenadjenje bas za vece kad bi trebalo da izadjes sa drugaricama..U takvom nekom slucaju, bez obzira sto bi to iznenadjenje, samo po sebi, moglo izgledati romanticno, njegova prava namena ga cini odvratnim i nimalo romanticnim.
Razumem kad kazes ne svoditi ga na dete, upravo jer dete ne moze da skapira kada mu nesto dajemo da bi dobili za uzvrat (mislim na ono dacu ti sladoled, ako budes pojeo supicu), ali ne razumem kako bi romantika ugrozila njihovu muskost ili ih svela na zene (nisam sigurna na sta mislis kada kazes svodjenje na zene i ovo drugo).

romanticni gestovi karakteristicni za zene (tipa cvece bla bla)
tepanje i odnos prema tom nekom kao prema detetu (bebice bla bla)

jel sad jasnije? koji gestovi ne bi podrazumevali to...konkretno
manite se ljudi filozofije
 
Do jaja,ono ful kul :D! Sta ja znam romantika je zest al ako se dobro seksa uz nju, ono nekako lagano trpuckanje izgleda mi kao stekanje motora, puno svijeca dobrog vina i crvene boje :D! Volim crvenu posteljinu :D! A i paravane :D! S puno vina za mene je to romantika! E onda lagano poceti....a zavrsiti?hm....?hm...ne znam samo neka se dobro tare :D!

eto covek lepo konkretno naveo sta je njemu romanticno.fala lepo
 
romanticni gestovi karakteristicni za zene (tipa cvece bla bla)
tepanje i odnos prema tom nekom kao prema detetu (bebice bla bla)

a ja bas volim taj bebeci govor i tepanje, i da mu stavim glavu na moje grudi i mazim ga po kosici, dok ne zaspi... salim se, nikada ne zaspi, razbudi se i posle se uopste ne ponasa kao dijete... djeca se onako ne igraju:D
a on posle nije nista manje musko nego sto je bio... pa sve i da ga ponese momenat pa se i on pretvori u to nesto u sta se ja pretvaram... ja bas volim muskarce koji znaju biti sve...
 
romanticni gestovi karakteristicni za zene (tipa cvece bla bla)
tepanje i odnos prema tom nekom kao prema detetu (bebice bla bla)

jel sad jasnije? koji gestovi ne bi podrazumevali to...konkretno
manite se ljudi filozofije

Aha.. Tako kazi. Stvarno nisam razumela. Ok, cvece mu ne bih poklonila, tipa buket za Novu godinu, ali mislim da bi moglo biti romanticno ako npr. on zivi sam da mu donesem neku simpaticnu biljcicu da mu ulepsa prostor. Eto, konkretno. A to bebece je uvek dvosmerno. Barem ja nikada nisam videla da se samo jedno tako ponasa, uvek su ili oboje takvi ili nema toga.
 
neeemojte me bre hebati :lol:

Dobro, 'ajd', necu...:lol:
Cek da probam odgovoriti.
Svakog jesam zvala ponekim imenom, ali to nije bilo mico, cico, bejbi i sl.
Vec neka zezancija.
Cvece, svece, vecere na mesecini...paaaa...lepo je sve to.
Al' iskreno,
radije bih na utakmicu na Marakani...pa se posle kupi klopa negde usput...
Pa se kod kuce gleda neki jak film i jede se sladoled od pola kilograma...
Pa se grlimo...e, to volim...zagrljaje...sto vise.
Pa slatko zaspim...
Toliko.
:)
 

Back
Top