Na ekranu se pojavljuju zelene i zute kockice

RiRi11

Domaćin
Poruka
4.337
Stvarno ne znam da li je ovoj temi mesto ovde, ali nemam pojma gde da je postavim...

U cemu je problem kada se na ekranu pojavljuju linije i kockice meni su zelene i zute, i tako stoje preko ekrana, i dok se ukljucuje ili bilo gde da udjem. Tek posle vise restartovanja one se odjednom izgube, i sve je okay sa racunarom...???
 
Definitivno nije mesto na komp. grafici jer taj forum se odnosi na rad u grafickim programima. ;)
Prebacujem na hardware jer predpostavljam da ima veze sa grafickom...mozda drajveri. Mozda i monitor brka stvari....Slicno zna da se desi kada graficka nenalegne dobro u slot,mada verovatno nije to u ovom slucaju.
To ti je u sustini i odgovor,odnosno smernica sta da radis. Ovako na slepo se nemoze sa potpunom sigurnoscu reci sta je u pitanju. ;)

btw sledeci put daj temi neko normalnije ime.Sada sam promenio,ali posto nemam nameru to cesto da radim brisacu takve teme. Ovo vazi i za ostale !

pozz
 
Poslednja izmena:
@wim
Crkava polako, nije opasan kvar, ali ti je isplativije da kupis drugi nego da taj nosas po servisima. Mene je mrzelo i moj monitor da popravljam, pa sam ga raskomadao i pokupio elemente koji mi trebaju, a ostatak bacio (a crkla je samo jedna dioda i to se videlo cim sam ga otvorio).
@RiRi11
Najverovatnije graficka pravi problem, jer CRT monitor ne moze da napravi problem sa cudnim kvadraticima na pola ekrana, a na drugoj polovini da sve radi OK.
 

Back
Top