Stvaranje Velike Rusije je započelo

gru_sekcija

Primećen član
Poruka
563
Rusija je nakon bankarske krize i recesije u EU i SAD-u ojacala prema NATO-u koji vise nije sposoban da vojno reagira ili zastiti takozvane demokratske drzave u bivsem sovjetskom savezu.Rusija je pokazala i dokazala u Gruziji da je spremna milom ili silom prosiriti odnosno zastititi svoje interese.Nakon sloma Gruzije i priznanja Osetije i Abhazije,Rusija ce rusiti poput domina marionetske proeuropske rezime i njihove takovane suverenitete u Ukrajini,Gruziji i Moldovi.Nakon priznanja Osetije i Abhazije slijedi rjesavanje pitanja Transnestrije i Krima koje Rusija smatra svojim prioritetom bez obzira na diplomatske reakcije sada vec klinicki mrtvog zapada koji je upao u ekonomsku komu iz koje se nece dugo probuditi. http://en.rian.ru/analysis/20081114/118322668.html
 
Jedini adut Rusije je nafta, a kad uzmemo u obzir da cene nafte padaju svakodnevno pitanje je koliko će Rusija dugo biti u stanju da projektuje svoj uticaj na ono malo okolnih držav(ica) koji joj (još uvek) nisu okrenuli leđa.

Mislim, SAD i EU možda polako ulaze u krizu, ali Rusija je u krizi već 20 godina i neće preživeti jedan malo jači udar.
 
Jedini adut Rusije je nafta, a kad uzmemo u obzir da cene nafte padaju svakodnevno pitanje je koliko će Rusija dugo biti u stanju da projektuje svoj uticaj na ono malo okolnih držav(ica) koji joj (još uvek) nisu okrenuli leđa.

Mislim, SAD i EU možda polako ulaze u krizu, ali Rusija je u krizi već 20 godina i neće preživeti jedan malo jači udar.

А знаш ли зашто цене нафте падају?
 
Rusija je oduvek bila qraz od drzave.........od postanka , yebo je onaj ko je napravi, je uvek bila tamnica svoga naroda..............

u svetu postoje i demokratije, i autokratije, ali ni jedna drzava nije od svoga nastanka do danas bila , bez prestanka , vecita tiranija..........od ruskih careva, preko sovjeta, do tajkuna najgore fele...............

Takvu gubu od drzave ce sam narod razyebati , onako gladan i jadan.......:mrgreen:
 
Rusija je oduvek bila qraz od drzave.........od postanka , yebo je onaj ko je napravi, je uvek bila tamnica svoga naroda..............

u svetu postoje i demokratije, i autokratije, ali ni jedna drzava nije od svoga nastanka do danas bila , bez prestanka , vecita tiranija..........od ruskih careva, preko sovjeta, do tajkuna najgore fele...............

Takvu gubu od drzave ce sam narod razyebati , onako gladan i jadan.......:mrgreen:

:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :rotf: :rotf: :rotf: Тако је дадо истреси све из себе
 

Back
Top