STA DA KUPIM DEVOJCI ZA RODJENDAN

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Pennywise8

Početnik
Poruka
2
Za 2 nedelje je curi rodjendan...imate neke ideje?!
Puni 17 godina, i tog dana nam je i prvih mesec dana kako smo zajedno, pa kad bi mogo da uskladim neki lep poklon za rodjendan i mesecnicu!! razmisljam o necemu sto nije mnogo skupo, da je simpaticno, romanticno! kupio bi joj ruzu uz poklon...imate ideje kakav poklon!?!?
 
Za 2 nedelje je curi rodjendan...imate neke ideje?!
Puni 17 godina, i tog dana nam je i prvih mesec dana kako smo zajedno, pa kad bi mogo da uskladim neki lep poklon za rodjendan i mesecnicu!! razmisljam o necemu sto nije mnogo skupo, da je simpaticno, romanticno! kupio bi joj ruzu uz poklon...imate ideje kakav poklon!?!?

e ja sam žensko i mene uvek obraduje čokolada (možeš kupiti one i love milka bombonjere, one su u obliku srca i po mom su pravi poklon za devojku)
obraduje me i živo cveće
ili ako znaš da je nešto želela, da joj se nešto sviđa, ako je spomenula nešto
ili cd sa omiljenom muzikom (njenom omiljenom, naravno)
 
- Vecera + nesto sto mislis da bi joj se dopalo, a nije preveliki trosak (ako se odlucujes za veceru).
- Otvoreno ili diskretno porazgovaraj sa njom sta bi volela.
- Mozda mozes da provalis sta voli, pa da se u to uklopis.
- Lep buket cveca uz koji bi stavio, recimo, malu cestitku sa pozivom na veceru i par lepih reci koliko ti znaci. Ona, ne vecera, bez obzira koliko si gladan :D.
- Odvedes je na koncert, u bioskop, pozoriste, a karte, opet uz neku prigodnu poruku, lepo zapakujes i pustis je da ona otvori.
- Da li voli nesto od knjiga, blokova, notesa, olovcica i sl ?
- Odvedes je na zivu svirku u nekom kaficu, a od benda narucis pesmu samo za nju.
Mislim da ti je izbor veliki. Vazno je da ocenis sta bi joj se dopalo i cini mi se da bi bilo interesantno da budes mastovit. Prosto ne verujem da joj se ne bi svidelo nesto lepo, neocekivano, neuobicajeno cime joj pokazujes da ti je stalo. Naravno, uvek ta neobicnost moze uz neku sasvim obicnu stvar koja ce joj ostati kao uspomena da je podseca na tebe i vas prvi (njen) zajednicki rodjendan :).
 
Ma kakvi... Devojka puni 17, a tek su mesec dana zajedno! Kakve vecere i prstenje, to nikako... Mislim, ja sam otprilike u tim godinama, znam sta bih pomislila da tako nesto dobijem za rodj.
Ti lepo uzmi onu Milka bombonjericu s pocetka price i narezi joj CD kako su ti vec rekli i to ce biti najbolje.
Al bitno je da se ti i ona tog dana bas lepo provedete, zato bolje smisli neko posebno mesto...
 
ma odvedes je na krstarenje :)
:hahaha:

Mislim stvarno, kako ti neko ovde moze dati ideju kad niko ne poznaje tu devojku.
Koliko ljudi toliko cudi. nekome ce se svideti cokolada, nekome cvet a neko bez hiljadu evra nece ni da te pogleda :)
Salu na stranu ali ako si sa njom i sam bi trebao da znas sta voli i sta bi joj bilo drago da dobije. Nikad se niste setali gradom i nisi cuo: sto je ovo lepo ili bas mi se dopada? Ako jos nisi "osetio" njen senzibilitet i posle mesec dana veze, onda sta da ti kazem ... :)
mozda da joj poklonis drugog decka :)
 
Za 2 nedelje je curi rodjendan...imate neke ideje?!
Puni 17 godina, i tog dana nam je i prvih mesec dana kako smo zajedno, pa kad bi mogo da uskladim neki lep poklon za rodjendan i mesecnicu!! razmisljam o necemu sto nije mnogo skupo, da je simpaticno, romanticno! kupio bi joj ruzu uz poklon...imate ideje kakav poklon!?!?

daj nam licne podatke cure... pa kada je upoznamo onako kako je ti nisi upoznao.... znacemo sto da joj kupimo za rodj. :manikir:
 
unbranded-rose-delight.jpg
 
konacno neki normalan odgovor

Не.
Ово би био прави одговор:

Mislim stvarno, kako ti neko ovde moze dati ideju kad niko ne poznaje tu devojku.
Koliko ljudi toliko cudi. nekome ce se svideti cokolada, nekome cvet a neko bez hiljadu evra nece ni da te pogleda :)
Salu na stranu ali ako si sa njom i sam bi trebao da znas sta voli i sta bi joj bilo drago da dobije. Nikad se niste setali gradom i nisi cuo: sto je ovo lepo ili bas mi se dopada? Ako jos nisi "osetio" njen senzibilitet i posle mesec dana veze, onda sta da ti kazem ... :)

Ето, не морам да пискарам. :D
 
Mislim stvarno, kako ti neko ovde moze dati ideju kad niko ne poznaje tu devojku.
Koliko ljudi toliko cudi. nekome ce se svideti cokolada, nekome cvet a neko bez hiljadu evra nece ni da te pogleda :)
Salu na stranu ali ako si sa njom i sam bi trebao da znas sta voli i sta bi joj bilo drago da dobije. Nikad se niste setali gradom i nisi cuo: sto je ovo lepo ili bas mi se dopada? Ako jos nisi "osetio" njen senzibilitet i posle mesec dana veze, onda sta da ti kazem ... :)
mozda da joj poklonis drugog decka :)

kupis pile na kalenicu i zakoljes ga za njenu ljubav,naravno pile napuni krompiricima i mocom, moca je ekstra za pritisak...mozda je obali na krevet ako ima onaj setajuci...eto ja bih to...ako ja prava devojka umece da ceni tvoj trud.

Mozda nije senzibilna pa da oseti njen senzibilitet, mozda ne voli da se seta, pa se nisu setali mozda voli da se vozi pa su se samo vozali... moj favorit je pile sa kalenica
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top