STA DA KUPIM DEVOJCI ZA RODJENDAN

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
To je netacno. Prava istina je da mi svi poznajemo nju i da znamo kakav joj je ukus i sta zeli za rodjendan, ja mislim da se ne bi zgadila na krstarenje, odvedes je na krstarenje po kalemegdanu kupis joj ne jedan nego dva para kokica, dok se ne obeznani od kukuruza...u povratku joj kupi sok, kokice su slane a ti ne zelis da ti devojka ima hrapav jezik...ETO.
 
To je netacno. Prava istina je da mi svi poznajemo nju i da znamo kakav joj je ukus i sta zeli za rodjendan, ja mislim da se ne bi zgadila na krstarenje, odvedes je na krstarenje po kalemegdanu kupis joj ne jedan nego dva para kokica, dok se ne obeznani od kukuruza...u povratku joj kupi sok, kokice su slane a ti ne zelis da ti devojka ima hrapav jezik...ETO.

ništa ukusnije od slanih kokica i to "Pećina" i romantičnije od Krstarenja :super:
 
Не.
Ово би био прави одговор:



Ето, не морам да пискарам. :D

Bas moras da mi pokvaris trenutak. :rtfm::besan2:

i to one kesetine :)
Ipak je rodjenadan, treba se otvoriti :)

:rotf: :rotf: :rotf:

:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha::rotf:


konacno neki normalan odgovor


:hvala::hvala::hvala:

Kupi joj jednog plisanog medu....mene to uvek odusevi....i uz to npr,cokoladu i jos neku sitnicu koja bi joj znacila,ti je valjda,poznajes,i znas sta bi je iznenadilo....


:ok::ok::ok:
 
To je netacno. Prava istina je da mi svi poznajemo nju i da znamo kakav joj je ukus i sta zeli za rodjendan, ja mislim da se ne bi zgadila na krstarenje, odvedes je na krstarenje po kalemegdanu kupis joj ne jedan nego dva para kokica, dok se ne obeznani od kukuruza...u povratku joj kupi sok, kokice su slane a ti ne zelis da ti devojka ima hrapav jezik...ETO.

i to one kesetine :)
Ipak je rodjenadan, treba se otvoriti :)

:rotf: :rotf: :rotf:

ništa ukusnije od slanih kokica i to "Pećina" i romantičnije od Krstarenja :super:

Odveo bih je na krcanje oraha, i posle bih joj od tih oraha napravio palacinke.....ali pre toga joj posaljes muzicku zelju imas to na telekomu narucis pesmu za neku osobu i ti izaberes ovu

Dodji mala, mora se
da krcamo orase
palacinci bez orasi
jedu siromasi

'ajde mala pomogni kolezi
kad s' umoris slobodno prilezi
'ajde mala pomogni kolezi
kad s' umoris slobodno prilegni

tucacemo na tavan
beli lukac u avan
ajvar ce pripravljamo
nemo' da raspravljamo
'ajde mala bidi fer
kupicu ti sifonjer
i u njega garderobu
al' dodji na probu

Ako ne padne na ovo onda ti ni ne treba ....
 
Nemoj nikako neke skuplje poklone tipa parfemi ,nakit itd. Ipak ima ona 17 godina i jos ste relativno klinci a pritom ste tek mesec dana u vezi. Slazem sa ovima gore oko tih lepih cokoladica,ili mozda bi ti bilo super da joj uz to ,ako imate zajednicke slike napravis jednu veliku u photoshopu sa svim vasim zajednickim slikama i to bi bilo sasvim dovoljno. Ponavljam ne kupuj skupe poklone jer mi je to nekako kompleksashki i nije primereno vasim godinama. Mozes i neku plisanu igrackicu one to vole.... Poz i srecno. :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top