Zashto uvek ruznija minira?

X puta situacija startovanja riba, jedna je OK fizichki druga je ONAKO.. i shta se deshava,
ova OK je raspolozena smeshka se itd.. a ova loshija minira, minira i zrachi i sra-nje, Zashto?

Sad ću ti objasnim. Zato što nijedan muškarac neće da startuje onu za koju misli da je ružnija, što je počesto i objektivna situacija, bar međ' muškim rodom. E, sada da objasnim zašto minira. Obe vide koji si smarač bez sumnje, samo što si ovoj lepšoj polaskao svojim prisustvom i ona ne želi da te uvredi pa se smeška, dok ova druga ima otvorena vrata da ti objasni koliki si smarač. Ono što druga govori prva misli u 90% slučajeva. Eto ti dobrog pokazatelja za to koliko si nekoj interesantan.

Nema na čemu
 
ja zracim sranje kad se smjeskam
evilgrin.gif
 
Sad ću ti objasnim. Zato što nijedan muškarac neće da startuje onu za koju misli da je ružnija, što je počesto i objektivna situacija, bar međ' muškim rodom. E, sada da objasnim zašto minira. Obe vide koji si smarač bez sumnje, samo što si ovoj lepšoj polaskao svojim prisustvom i ona ne želi da te uvredi pa se smeška, dok ova druga ima otvorena vrata da ti objasni koliki si smarač. Ono što druga govori prva misli u 90% slučajeva. Eto ti dobrog pokazatelja za to koliko si nekoj interesantan.

Nema na čemu
a015.gif

c060.gif
 
Ja obozavam da flertujem i uvek se smeskam, cak i kad je neko smarach, jedino ako bas mLogo smaaaaaaaara :lol: iskuliram potpuno .. Inache volim da caskam sa muskarcima, mozda me je prevario prvi utisak i taj neko moze biti jako zanimljiv.. i mislim da to nema veze sa izgledom..
 
Citam komentare i razmisljam o tome da i sama radim nesto slicno. Ako mi se neko ne dopada, a primetim koje su mu namere - ljubazna sam i fina dok je to moguce (sto mi je cesto velika greska, priznajem...:dash:). Ako njegovo ponasanje predje granice moje tolerancije, a i dalje me ne interesuje, onda cu se, po reakciji, verovatno pretvoriti u onu manje zapazenu... :think:

Hm... To ispada kao da se u meni kriju dve licnosti, a nisam blizanac, majke mi... :D.
 
X puta situacija startovanja riba, jedna je OK fizichki druga je ONAKO.. i shta se deshava,
ova OK je raspolozena smeshka se itd.. a ova loshija minira, minira i zrachi i sra-nje, Zashto?
A zašto nekad ne priđeš "ružnijoj" pa da vidimo koja će kako da se ponaša? :think: A neeee ti si lepotan pa su za tebe samo lepotice, da ne nabrajam ostale vrline.....
 
Što će reći da se ne zna da l' si ružnija il' lepša :lol:

Ukusi su definitivno razliciti :D. Imam odredjeno misljenje o sebi, mislim da je realno :whistling:, ali ostavljam drugima da sude dok moja prirodna (ne) skromnost ne bude podbodena i izbacena na povrsinu :lol:.

Secam se jednog klinca, svojevremeno, dok sam isla kod brata u posetu (vojska) koji je, na moju primedbu o razlici u godinama izmedju mene i njega, odgovorio: Aaaa, nemoj tako... Stara koka - dobra juha... :D. Covece... :hahaha: A tada sam imala nesto preko dvaes leta ... :lol:.

Inace, nije lako biti ni lep ni ruzan. I jedno i drugo zna da bude i dobro i lose :sad2:.
 
X puta situacija startovanja riba, jedna je OK fizichki druga je ONAKO.. i shta se deshava,
ova OK je raspolozena smeshka se itd.. a ova loshija minira, minira i zrachi i sra-nje, Zashto?

verovatno zato sto ova "ruzna" nosi naocare pa te bolje videla:rotf:...a ova "lepa" je takodje corava al posto mora da bude u fulu sramota je da uzme naocare...a alergicna je na sociva:mrgreen:
 

Back
Top