Kriza se nastavlja.........

yebo te reno klio.........:dash::dash:

sada ce , da se pojavi Tihi Yerry, da nam drzi predavanje o tome , sta od kola treba i kada kupiti..........a sam se , naravno vozi, niskopodnim , zglobnim.........:hahaha:
gurni ti u prvu reku taj tvoj trulez od alfe :)

za sitnu lovu najbolji odnos cene i performansi imaju upravo ta francuska vozila.

nemci su precenjeni (skupi) a italijani uglavnom krsevi ko ta tvoja alfa koja se raspada vec posle 6 godina eksploatacije.
 
Kad,gde ,kako :dontunderstand:

Mislis nov nov ili skoro nov...........

pre par dana
bgd
na placu, uvezen
polovan, naravno

inace, da se zna. poznavanje automobila je jedna stvar, kupovina i koriscenje druga

za bgd 1,4 je max ko zivi od plate, klio je sjajna velicina, ako odgovara potrebama, npr porodicnim

inace slazem se, kilometraza je malo velika za moj ukus, ali je auto metalize, ful, komande muzike na volanu, sve, mislim i da je oko 100 HP
 
pre par dana
bgd
na placu, uvezen
polovan, naravno

inace, da se zna. poznavanje automobila je jedna stvar, kupovina i koriscenje druga

za bgd 1,4 je max ko zivi od plate, klio je sjajna velicina, ako odgovara potrebama, npr porodicnim

inace slazem se, kilometraza je malo velika za moj ukus, ali je auto metalize, ful, komande muzike na volanu, sve, mislim i da je oko 100 HP

Auuuuu,pa ha tek sad procitao ceo post..........pa i nije se nesto opario taj.....
 
pre par dana
bgd
na placu, uvezen
polovan, naravno

inace, da se zna. poznavanje automobila je jedna stvar, kupovina i koriscenje druga

za bgd 1,4 je max ko zivi od plate, klio je sjajna velicina, ako odgovara potrebama, npr porodicnim

inace slazem se, kilometraza je malo velika za moj ukus, ali je auto metalize, ful, komande muzike na volanu, sve, mislim i da je oko 100 HP

pa za srpske prosecne plate uslove reno klio je odlican auto , jeste da spolja izgleda mali al ima sasvim dovoljno prostora iznutra , pogotovo za beograd je ok i taj 1.4 motor zbog registracije i potrosnje

dobro si izabrao. sad za cenu to nisam siguran al sam izbor auta je ok
 
pre par dana
bgd
na placu, uvezen
polovan, naravno

inace, da se zna. poznavanje automobila je jedna stvar, kupovina i koriscenje druga

za bgd 1,4 je max ko zivi od plate, klio je sjajna velicina, ako odgovara potrebama, npr porodicnim

inace slazem se, kilometraza je malo velika za moj ukus, ali je auto metalize, ful, komande muzike na volanu, sve, mislim i da je oko 100 HP

Ма тема је баш за политику ...

Причајте бwе мало о Фиату и Застави ...

Колико ће радника из Крагујевца да остане без хлеба због још једног "епохалног" дила "НАШЕ" Владе и ко ће колику лову од тога да мазне ...
 
Ма тема је баш за политику ...

Причајте бwе мало о Фиату и Застави ...

Колико ће радника из Крагујевца да остане без хлеба због још једног "епохалног" дила "НАШЕ" Владе и ко ће колику лову од тога да мазне ...

Pa normalno da je za politiku................a tema o zastavi je za politiku ko ova :hahaha:
 

Back
Top