Zimska jakna

Uze mi recenicu iz usta.

i to vrlo vesto :)
w06DENTIST.JPG
 
А какве јакне носе озбиљне жене? :roll:


Aj' nemoj zezati, žena lepo pita!:)
Verovatno neće neku sa raznim natpisima, ili štrasom, ili tako već nešto...već u nekoj manje upadljivoj boji, moguće i da je štofana, a ne od tih šuškavih materijala - da je više kao kratak kaput.
 
:think:ja mislim da ozbiljne žene nose mantile i kapute, a jakne tinejdžeri i sprtskai tipovi:think:


Koješta!
Ja sam baš jedna ozbiljna žena, a nosim sve! :mrgreen:

Tj. prema prilici - uvek lepše izgleda dugački kaput ili mantil uveče, na nekom kulturnom mestu, ili ako se ispod nosi haljina (čuli ste da neke žene povremeno oblače haljine?), a danju, pa još uz pantalone, ili farmerice, ne ide, brate!
I jako je nezgodno voziti auto u dugačkom kaputu ili mantilu!:cao:
 
Koješta!
Ja sam baš jedna ozbiljna žena, a nosim sve! :mrgreen:

Tj. prema prilici - uvek lepše izgleda dugački kaput ili mantil uveče, na nekom kulturnom mestu, ili ako se ispod nosi haljina (čuli ste da neke žene povremeno oblače haljine?), a danju, pa još uz pantalone, ili farmerice, ne ide, brate!
I jako je nezgodno voziti auto u dugačkom kaputu ili mantilu!:cao:

Istina živa....svaka garderoba zahteva drugačiju jaknu ili kaput, a to za auto posebna
priča...pa ili ga na pola podvrnem da bi mogla da sednem ko normalan svet, ili skinem
pa na zadnje sedište......sve je to komplikovano....bar meni. Prošle zime sam našla
jako lepu jaknu nije baš previše zimska punjena je nekim finim tankim materijalom, nije
perjana....lagana kao pero lepo se održava, ima slaku krznenu kragnicu koja se skida po potrebi, lepa boja koja se uklapa uz sve....u BG imaju prodavnidu u Knezu ustvari ugao
Knez Mihailove i mislim Vuka Karadžića...nisam sto posto sigurna, ali sa desne strane kada se ide prema Kelemegdanu....možda bi tu našla nešto eto meni se posrećilo...:think:
 
Što se krojačica tiče stvarno nije lako. Ako nisi videla već neke njene radove
ni slučajno se ne upuštaj u to. Inače najbolja varijanta je da im se pokaže
model iz Burde...i tamo imaju kroj i sve lepo objašnjeno, pa ako zezne ne
platiš ništa...pa neka vidi šta će........eee koliko su mi puta nešto upropastile.....:mrgreen:
 
Aj' nemoj zezati, žena lepo pita!:)
Verovatno neće neku sa raznim natpisima, ili štrasom, ili tako već nešto...već u nekoj manje upadljivoj boji, moguće i da je štofana, a ne od tih šuškavih materijala - da je više kao kratak kaput.
А ја нисам питала лепо? :sad2:
 

Back
Top