Vaš susret sa poznatim ličnostima

e ja kad sam imala 13 god, sretnem na ulici Desanku Maksimović
i ajde ja se obradovala, hoću da joj se javim, priđem joj ja ( jer zaboga, na tv stalno priča kako ona voli decu i sa njima da priča), dakle priđem joj i najkulturnije joj se javim, dooooobaaaar daaaan, a ona meni: ti si nevaspitano derište, tako se ne prilazi javnim ličnostima na sred ulice.....tako mi je bilo neprijatno....od tad je ne cenim uopšte, pokoj joj duši
a piksi mi se potpisao na nekoj čestitki, sa motivom Crvene zvezde nekako u to vreme, i bio mi je još slađi u stvarnosti nego na tvu ili posterima
 
Sticajem okolnosti ima ih dosta...najviše iz glumačke branše...
Mimu Karadžića,Aljošu Vučkovića,Feđu Stojanović i Cvijanovića-oni su nam i kućni prijatelji,
Nedu Arnerić,Svetlanu Bojković,Daru Đokić....to su ljudi koji me poznaju..
A,upoznala sam i Zdravka Čoloća,Barbu,Tanju Banjanin,grupu Neverne bebe.....
Ima ih još,ali i ovo je dosta:zurka:
Daaa i Branimira Brstinu...naljutio bi se da nije pomenut:klap:
 
Branka Kockicu :cool: i strašno sam se postidela kada me je pitao kada mi je rođendan. :) Dobro, bila sam baš mala.
Inače, znam dosta ljudi sa rtv-a al' to se ne računa. :lol:

A i poznate ličnosti koje bih želela da upoznam su odveć mrtve, tako da...
Ovo danas me uglavnom ne interesuje i nemam želju za susretima.
 
...samo cekam kad ce da se pojavi onaj u cizmicama :lol:

btw - kada bih upoznala nekog, svejedno ne bih znala ni ko ni sto je.... tako da... lol
Evo ga....

Poznajem vecinu od gore sve ukupno nabrojanih ljudi iz svijeta filma, muzike, politike... Naravno ukljucujuci i strane. Bilo bi mi jednostavnije nabrojati one koje ne poznajem.
Zaista, moja lista bi bila vrlo impozantna i malo nevjerovatna i iziskivala bi dosta vremena.
 
Jao nikad, nikad necu zaboraviti susret sa Marchelom.Sasvim sasvim slucajno naletim na njega u jednom butiku.Kad sam ga ugledala samo sam stala kao zakopana.Prvi put u zivotu da se tako oduzmem.I nekako me drugarice nagovorise da mu pridjem i slikam se.. Sad cuvam tu fotkicu i jedna mi je od najdrazih....:heart:
Pored njega, jos i s Wiklerom, nekim malo manje poznatim ljudima... I tako... Nema ih puno, ali je onaj najbtniji tu. :)
 
Vec par godina poznajem Nesu i Manuelu Iz grupe TWINS i oni su ljudi koji su me najvise odusevili,sa Manuelom se redovno cujem emailom a Nesu cesce vidjam,jer nastupa sam...
Alena Islamovica sam upoznala prosle godine,mada smo pre toga kontaktirali emailom dosta dugo...jako opusten,normalan i divan covek:D
I neizostavni,legendarni Bora Djordjevic...s njim nisam imala nekakvu posebnu komunikaciju...samo smo se slikali,ali ja sam bila odusevljena...

Za sada neostvarena zelja je da upoznam Nikolu Koju,ali ko zna???
 
Evo ga....

Poznajem vecinu od gore sve ukupno nabrojanih ljudi iz svijeta filma, muzike, politike... Naravno ukljucujuci i strane. Bilo bi mi jednostavnije nabrojati one koje ne poznajem.
Zaista, moja lista bi bila vrlo impozantna i malo nevjerovatna i iziskivala bi dosta vremena.

Takav ti je posao. Nije ti lako sa tolikim sujetama. :)
Ipak je dobro što se ne petljaš i sa političarima. :lol:
 
Moja zelja je da upoznam Slavku69 :lol: i ako smo bili na nekoliko metara jedno od drugog - nismo se sreli ni upoznali !

ma poznajem i te politicare :dash:

Ne znam zašto ti ne verujem...;):D
I moja želja je je da upoznam Slavku69, da ne bi pred njom ispao lažov, ali nikako da to postignem. Sad će biti teško, pošto se izgleda zaljubila, a svi znamo kako su muškarci neosnovano ljubomorni, verovatno je takav i njen čovek...Eto, kad je nisam na vreme upoznao...:rumenko:
Političari su likovi iz horora. Video sam skoro sve važnije, pošto sam se u svojoj gluposti jedno vreme ložio na politiku, mladost - ludost...:rumenko:
Najinteresantnija mi je bila moja keva...Jednom prilikom su krkani iz obezbeđenja Vuka Draškovića blokirali pasaž u kome su se nalazile prostorije lokalnog SPO-a i niko od građana nije mogao da uđe u radnje koje su se nalazile unutra u dvorištu. Keva je radila u jednoj od njih kao prodavačica i sa drugim, apolitičnim i za profit zainteresovanim ženama zaposlenim u tih par lokala je zbog toga protestovala, čitaj setila se krkanima bezobrazne familije. Ludnicu je prekinuo Vuk, prišao, porazgovarao, podelio svoje fotke sa potpisom, nakezio se i rukovao sa ženama, pa se pokupio sa svitom i oslobodio prilaz mušterijama. Eto ti moje stare, zajapurila se, leptiri i nosi Vukovu sliku uz "jao, pričala sam sa Vukom Draškovićem", a nikad nije gotivila nijednog političara, Vuka ponajmanje...:lol:
Inače od gore nabrojanih likova najkrvavija faca mi je Mima Karadžić, njega sam upoznao još kao klinac, dok je služio vojni rok u ZR. Učestvovali smo zajedno na nekoj priredbi, ono vojska i pioniri...:) I da, kad sam kod nabrojanih, moj ćale poznaje Branimira Brstinu, dobar je bio s njegovim roditeljima...
 
Firci...:D
Bubnjar EKV-a,omiljenog mi benda....:mrgreen:

Pocela sam da skacem kod SKC-a,histerisem i derem se od srece:hahaha::mrgreen: ..ma divno je bilo,spopala coveka za autogram...:D


Vidjala sam i Boru Djordjevica ,ziveo Tasmajdan:mrgreen: I Djuleta iz van Gogh-a,i Gileta iz Orgazma...Koju iz Discipline,ma skoro sve nase rokere:mrgreen::D:D

jedino Milana Mladenovica nikad necu,to ne mogu da prezalim
:(...a ni Rundeka,verovatno,necu.:dash:
 

Back
Top