Izbor muzike

Da li vam smeta ako vi i partner ne slusate istu muziku?

Meni se cesto desi nepoklapanje, zato sto nisam lik koji je odrastao uz Zdravka Colica i ostalu seljadiju, a da ne govorim narodnjake, to je u mom kraju bila uvreda i to zestoka kad se kaze nekom da slusa narodnjake.

Ja sam uvek bio Disco frik i medju glavnim cocafama, ali onda su dosle devedesete i zivot u Srbiji i morao sam se povuci.

Ne smeta mi njena muzika, sve dok ne padne u sevdah i opiči je do daske...tada piz.dim...
I obrnuto...
 
3428_5481.jpg
14t31n8.jpg


smeta mi prilicno ako ne slusamo istu muziku.jer to ne znaci onda samo razliku u ukusima,vec i u interesovanjima posledicno.

bee-gees-404_671478c.jpg
 
Da li vam smeta ako vi i partner ne slusate istu muziku?

Meni se cesto desi nepoklapanje, zato sto nisam lik koji je odrastao uz Zdravka Colica i ostalu seljadiju, a da ne govorim narodnjake, to je u mom kraju bila uvreda i to zestoka kad se kaze nekom da slusa narodnjake.

Ja sam uvek bio Disco frik i medju glavnim cocafama, ali onda su dosle devedesete i zivot u Srbiji i morao sam se povuci.

Najlepsi zvuk, je udarac bedara njenih i mojih...
Krik, stenjanje i *******..to je ploca koju slusam dok volim zenu
 
smeta mi samo ako slusa turbo-folk i sl.
jer to mnogo govori o njegovom ukusu...tj neukusu. :(
kroz muziku se ogledaju i neke druge stvari...stil u oblacenju,
pa i u ponasanju.
takodje, ako slusa takvu vrstu muzike,veoma je moguce i da se lozi na takve devojke
u fazonu cece i ostalih kraljica kicha,
a ja u tome ne nalazim nista lepo.
muzika i nacin razmisljanja su usko povezani.:neutral:
 
Nisam nikada imala partnera koji ne sluša istu muziku kao ja :cool:

Razlog jednostavan: profil čoveka je u mnogome određen i vrstom muzike.

Da pojasnim - nema teorije da mi se svidi šaban koji sluša narodnjake.
A u veze se upuštam samo posle ozbiljnijeg upoznavanja.

Eto ti recepta Sinke. :mrgreen:

A za kres varijante ti nije ni bitno. Ionako se zajednički provedeno vreme meri u minutama.

a sto ne ostavi crtu da potpisem:D
 
smeta mi... nema sanse da traje ako ne slusamo slicnu muziku... i ako nam muzika nije podjednako bitna... a sa nekim "muzikama" se ne bih ni muvala....


Znaci tebi neko posalje malo ritma na pp i ti mu odgovoris da li se zelis naci u gradu i istorbat. Vrlo jednostavno, trebalo bi to prihvatiti kao standard.
 
Znaci tebi neko posalje malo ritma na pp i ti mu odgovoris da li se zelis naci u gradu i istorbat. Vrlo jednostavno, trebalo bi to prihvatiti kao standard.
ne koristim forum za trazenje kres varijanti. slabo odgovaram na PPove.
ali probaj ti da patentiras taj fazon, pa na m javi u nekoj novoj temi da li si uspeo...
 
ne koristim forum za trazenje kres varijanti. slabo odgovaram na PPove.
ali probaj ti da patentiras taj fazon, pa na m javi u nekoj novoj temi da li si uspeo...

:lol::lol::lol::lol:

kao u temi, a ustvari navlacis me na pp.:D

Bas si mudrijas, ako ti posaljem pp i napisem nesto sto ce ti se svideti imacu problema da te razuverim da nisam u tebe zaljubljen.

Zene se brzo prime a tesko im je objasniti da niste za nju i da imate druge planove.
 
:lol::lol::lol::lol:

kao u temi, a ustvari navlacis me na pp.:D

Bas si mudrijas, ako ti posaljem pp i napisem nesto sto ce ti se svideti imacu problema da te razuverim da nisam u tebe zaljubljen.

Zene se brzo prime a tesko im je objasniti da niste za nju i da imate druge planove.
:D sinnke, nemoj molim te da mi pises pp.
nismo jedno za drugo, znam, znam...
ja mrzim disco.
ex pankerka.
 

Back
Top