navigacija na mobilnom telefonu

Ja sam imao HTC P3600 i iGO 2008 navigaciju u njemu i radio je savrženo. Čak sam pravio poređenje sa prestigio navigacijom sa istim software-om. Npr na sedištu je HTC imao signala, dok prestigio je bio totalno dead. Signal je dobio tek kada sam ga približio prozoru. HTC je takođe bio funkcionalan i u zatvorenom prostoru (ispod dve ploče). Sjajan telefon sa sjajnom GPS podrškom.
 
Mogu svi noviji i stariji telefoni sa operativnim sistemom...Symbian, WindowsMobile, Symbian UIQ, Palm, BlackBerry...
Samo zavisno od platforme zavisi i softver, a u slucaju da telefon nema GPS onda ide varijanta eksternog bluetooth GPS prijemnika.

Sve je ovo ponovljeno milion puta...
 
Siguran sam da Google nema odgovor na tvoje pitanje! :roll:
Nije bas tacno da svi Symbian telefoni mogu da koriste navigaciju,modeli pre OS8.1 imaju premalo RAM memorije da bi mogli da pokrenu Garmin recimo,tako da ne vredi da se cimate sa telefonima pre N70,N73 i slicnih (znaci otpada 6600,6630...)!
Pozdrav :cool:
 
pozdrav
ima li sonyericsson c902 interni gps modul..posto kad zelim odrediti poziciju kaze prikljuci opremu za gps,normalno koristim google maps,ali to skida s racuna..postoji li kako nacin da c902 ima besplatnu navigaciju
Besplatna navigacija ne postoji,moze da se kupi jedan prikljucak za neke telefone koji mu omogucuju da ima GPS.A daj dodatak nije bas jeftin.
 

Back
Top