Ljubavnice

Da li ste ikad bili(ste) ljubavnica,oženjenom?

  • Nisam i nikad ne bi bila,osuđujem takve cure

  • Jesam,jednom i nikad više

  • Jesam i sad i prije

  • Nisam, al nikad ne reci nikad


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

korali

Primećen član
Banovan
Poruka
685
Zanima me misljenje o njima,možda postoji definicija lepa,mlada,Ali uzima nešto što je tuđe.:thumbdown:
Kakav je vaš stav ,možda iskustvo:confused:,a pritom mislim na vezu ,a ne na nesto usputno i kratkotrajno?
 
Zanima me misljenje o njima,možda postoji definicija lepa,mlada,Ali uzima nešto što je tuđe.:thumbdown:
Kakav je vaš stav ,možda iskustvo:confused:,a pritom mislim na vezu ,a ne na nesto usputno i kratkotrajno?

Sve je u tome ok i dozvoljeno ako postoji dogovor kakav treba biti, a ako ne to je onda shit kao i veza koja ne stima.
 
Zanima me misljenje o njima,možda postoji definicija lepa,mlada,Ali uzima nešto što je tuđe.:thumbdown:
Kakav je vaš stav ,možda iskustvo:confused:,a pritom mislim na vezu ,a ne na nesto usputno i kratkotrajno?

Pazi...
Vec sam pisala da mi je jedan nakon nekih osam meseci naizgled savrsene veze, bez ikakvih trzavica, neslaganja, svadja, jedne noci saopstio da postoji jedna jos, i da je trudna.
E, sad, o detaljima nisam govorila.
Devojka, zena, kako da je nazovem, starija je od mene 10 god.
Ne moze se reci da je lepa, ne moze se reci da ima bas najsjajniju pamet, ne moze se reci da se po bilo cemu izdvaja, je li...ruzno je sto tako kazem, ali opet, to je samo moje misljenje. I to kazem sada iz realnog ugla, dakle, ni trunke neke mrznje ili neceg petog prema njoj ne osecam, pricam iskreno.
I necu sad o njoj, vec o njemu.
Dosao, saopstio mi to i kaze mi "Rekao sam da me ne interesuje."
Ja se nasmejem.
On kaze "Nece da abortira."
Ja se nasmejem...kazem "Pa, ja da imam 32 godine, i ja bih ti isto rekla."
I kazem mu da ode.
I on ode.
Dobijem pozivnicu za svadbu ( i upitam se da l' njemu fali malo gradje, je li)
Ozeni se za manje od mesec dana.
Ona izgubi bebu.
A on me zove, hoce da se vidjamo.
Kao, ne voli je. Nema bebe, nista sad tu nema.
Ja treba, onda, kao, da budem srecna?
Mislim, toliko mi je nje bilo zao, iskreno...ono sto ne zelim sebi, ne zelim ni drugima.
Poenta je da mi se ne svidja kako si postavila sve ovo...
Znas, nebitno je da li musko ima ljubavnicu ili obrnuto...
Mene interesuje sta je to sto coveka tera da zbog par sati uzivanja ugrozi nesto sto traje i ima lepu buducnost?
Moj primer sad ispade los, jer ova veza nije imala buducnosti jer je tip ocigledno vesto prikriveni kreten...ali ljudi kvare i mnogo ozbiljnije veze i brakove iz ciste gluposti...
 
Poslednja izmena:
Zasto je zakonita zena ili muz u tim situacijama prva-prvi a ljubavnica-ljubavnik druga-drugi?
Zato sto prvi imaju overen dokument a drugi ne?
Nazalost mislim da to odavno vise nije tako kao sto mislis.

Da upravo zato i tako je ,svako dobije onoliko koliko smatra da vredi,a sebe dovoljno cenim da bih ikada bila druga rupa na svirali.Nikad i osuđujem ih.
Razumem da se nekome može dogoditi sex sa oženjenom osobom, i više puta... no svesno, zdrave pameti upustiti se u vezu gde si u startu obeležena kao druga, drugi izbor može samo mazohist ili osoba snižene inteligencije. Što dobroga to može nositi?
 
Mene interesuje sta je to sto coveka tera da zbog par sati uzivanja ugrozi nesto sto traje i ima lepu buducnost?


Djavo perverznosti. Nagon da se uradi ono sto je lose, nisko, nelogicno, apsurdno, nerazumno, protiv sebe i voljenih, nagon za samodestrukcijom itd...zastupjeniji je nego sto uopste mozemo da sanjamo...plus, niko nije imun...:neutral:
 
Samo sa udatim, samo kres šeme (kakve crne emocije)...diskrecija obostrana...:ok:

Upravo tako,..ne bih se slozila da se bas svaka veze za tipa sa kojim ima kres kombinaciju,..ali sve to ide iz glave i sve zavisi koja zena to shvata. Ako shvata da je to samo sex nema sasnse da se zaljubim,...barem ja...
A ti sto je on ozenjen me zabole,... on ne bi trebao da svrlja i trebao bi da postuje svoju zenu i sve ono sto je rekao pred maticarem,...
 
Upravo tako,..ne bih se slozila da se bas svaka veze za tipa sa kojim ima kres kombinaciju,..ali sve to ide iz glave i sve zavisi koja zena to shvata. Ako shvata da je to samo sex nema sasnse da se zaljubim,...barem ja...
A ti sto je on ozenjen me zabole,... on ne bi trebao da svrlja i trebao bi da postuje svoju zenu i sve ono sto je rekao pred maticarem,...

Pa ne...ovde se polazi od priče da će ona da se veže, pa će da pati kad prekinu, pa će da blablabla...bljak... To nije pravilo...
 
Posle me pitaj odakle mi da ti brak dodje robija. Nikad necu shvatiti zasto se pojedici vencavaju? je l' vas tera neko ili trazite zamenu za mamu?:confused:

I nije stvar misljenja u tvom slucaju, nego ja nemam djoku. :mrgreen:
 
Posle me pitaj odakle mi da ti brak dodje robija. Nikad necu shvatiti zasto se pojedici vencavaju? je l' vas tera neko ili trazite zamenu za mamu?:confused:

Opet ona...:lol: Brak mi nije robija, štaviše...u stvari šta ja ima da ti pričam kako mi je...:dash: Ako misliš da mi je brak robija, neka ti bude...
Znači, po tebi - svi koji odobravaju švrljanje su ljudi čiji su brakovi katastrofa, muka, čemer, nesreća... Aj' da se ne 'vatam za statistike, ali znam iz prakse - znamo svi mi, samo se ovde pravimo fini - da ima frapantno više ljudi koji imaju takvih iskustava nego što se obično misli... Ima jedna uzreka, pisao sam je i opet ću - ni jedan nije umro s jednom pichkom, ni jedna nije umrla s jednim qr.cem... Na šta se odnosi uzreka "zabranjeno voće je najslađe"...?

Živo me interesuje jel' si ti udata, ili opet posmatraš iz ugla "psihologa"... ali sve mi se čini da nisi...previše si isključiva...
 
Poslednja izmena:

Back
Top