Marija iz detinjstva

Sunđer Bob Kockalone

Početnik
Banovan
Poruka
48
…Okrenuo sam se, pitao sam “kako se ti bese zoves?”, rekla je -marija, jovanovic marija. Ne secas me se?
Tad sam se vratio u detinjstvo, bio sam klinac koji je bio poznat u kraju po fudbalu, cak su se i starije devojke “lozile” na mene…
Jedna od njih je bila ona, Marija. Bila je tri godine starija od mene.
Secam se da me je, kad sam imao 12-13 godina, molila da joj dodjem na rodjendan…
Na tom rodjendanu je bilo lepo, ljubio sam se sa starijim devojkama, igrali smo fote…
Secam se da se to proculo i meni je bilo drago, znate kako je kad se cetvrti osnovne, a ljubite se sa sedmakinjom. To sad deluje smesno, ali tad…

Secam se da smo se jednom zabili na neko skrovito mesto, ja sam seo, a ona meni u krilo… ljubili smo se, stavila je moju ruku na svoju guzu, ja sam je stegao i milovao…
pocela je da mesa, tada je pritisak u mojim pantalonama poceo da raste.
ona je to osetila, sagla se i htela da mi otkopca slic. Tad se zacuo glas :”sta radite tamo?!”. Bio je to cuvar rade, znao nas je, nama je bilo glupo, pa smo pobegli.
Ona se odselila, svasta se pricalo za nju. Ponekad sam razmisljao o njoj, mastao.
I onda se ona odjednom stvorila tu, pred mojim ocima na veceri u moju cast, Bila je bomba. Crna kosa do ramena, iste lepe bademaste oci, ponekad tako sjajne i naizgled ispunjne suzama, napucene usne izrazene crvenim karminom. Grudi velike, cvrste, ma savrsene, naravno guza je ostala ista, sjajna. Iako nije previse visoka (1,65) imala je duge noge, spakovane u minic, a njena lepa stopala su bila polozena u sandale sa kaisicima.
Celim tokom vecere mi je slala signale. Ja sam tad bio “free agent” tako da mi je to bilo srkoz ok.
Odjednom je rekla da mora do wc-a i pomilovala me po nozi. To je bio znak da i ja dodjem.
Ostao sam minut posle nje za stolom, da ne bude sumnjivo, za vreme tog minuta mi se motala slika iz detinjstva.
Usao sam u zenski, ona je popravljala sminku gledajuci se na ogledalu i drzeci jednu ruku na pultu. Nije me videla, privukao sam joj se iza ledja i uhvatio za stomak, Nezno sam se privukao i poljubio u vrat, a zatim u ledja posto je imala otvorenu haljinu. Stavila je ruke na moje i stegla ih, Jednu ruku mi je povukla ka svojim grudima, uhvatio sam je za sisu i poceo da je mesim, Prst moje druge ruke je stavila u usta i pocela da ga lize, Guzom je mesala pored moje kite. Okrenula se ka meni, moje ruke su bla na njenom struku, pogledali smo se, polozila je ruke na moje obraze i poljubila me iz prva nezno, a zatim jako, jako strasno.
Moje ruke su se spustile ka njenoj guzi, zgrabio sam je i poceo da je mesim. Zavapila je. U tom, opet nezvani gost, jedna gospodja je usla u wc. Izasli smo iz wca, ali ovo nije smelo ostati na ovome.
Posle vecere sam je vozio kuci, pozvala me je da udjem. Usao sam i seo, ona mi je sipala picence i pustila pesmu, ali pesmu iz mog detinjstva, pesmu koja me je sve ove godine podsecala na nju.
Nasmejao sam se, a ona je dosla, sela mi u krilo i pocela da me ljubi. Raskopcavala mi je kosulju i ljubila mi telo. Vratila se do mojih usni i ljubla me, moje ruke su se spustile ispod njene mini suknje i gnjavile joj guzu. Mesala je, oh kako je lepo mesala, kako to samo ona zna.
Zabacila je kosom i nezno se spustila na zemlju, na kolena.otkopcala mi je slic, uzela kitu i pocela da je drka. Par puta je ustima presla preko nje, onda je lizala od jaja do glavica i trpla skoro celog u usta.
Nabijala se ustima na moj palamar i onda nezno jezikom i zubima kovitlala oko glavica. Sisala ga je kao sladoled, pukao sam, svrsio sam joj po haljini prvom mlazom, a drugi je ona prihvatila ustima i progutala.
Tada je rekla, ovo je tek pocetak, veceras nadoknadjujemo propusteno.
Primakla se mojim usnama, i pitala da li se gadim da je poljubim, s’ obzirom da sam joj minut pre toga istreso pola litre spreme u usta.
Nasmejao sam se, zgrabio je za kosu, povukao je nazad, tad sam se primakao njenim usnama, nezno ih dotakaao mojim i zatim nezno oblizao dok su moja usta lezala na vrhovima njenih.
Zatim sam joj usisavao jezik i doveo je do ekstaze.
Spustio sam se do njenog vrata i ljubio ga, sisao sam joj usnu skoljku,
Tada sam nju premestio na kauc i ja dosao u njenu malopredjasnju pozu.
Strgao sam joj haljinu i poceo da je ljubim po grudima, Sisao sam joj tvrde bradavice i ljubio po celom obimu grudi, spustajuci se do stomaka i liznuvsi jedan vlazan trag na njenim gacicama sam se spustio do njenih stopala.
Ona su bila meka, prsti nalakirani crvenim lakom su se gurkali u sandali dok sam joj stopalo drzao u ruci, a ostatak noge overavao jezikom. Prsti kao da su zudeli za oslobodjenjem, nisu hteli da budu zapostavljeni u ovoj igri. Uslisio sam im zelju, skinuo sam joj sandalu na jednoj, zatim i na drugoj nozici, dok sam joj ljubio butine spustajuci se do kolena, pritom stiskajuci i masirajuci njene lepe, glatke listove stustio sam se do njenog stopala. Levom rukom sam joj mazio vec jaaaako vlaznu picku, a desnom drzao zglob desne noge tako da mi je njeno stopalo pred nosom. Ritajuci se i uvijajuci se onako napaljena od milovanja njene mace gurnula mi je nogu u nos, njen palac i drugi prst su mi bili pred nosom, odmakao sam joj nogu, a zatim uzeo njen palac u usta i krenuo da ga sisam ubrzavajuci tempo milovanja njene pickice sad vec gole i jos vlaznije. Lizao sam joj stopalo sa donje strane zatim uvlacio u usta celo i landarajuci jezikom medju njenih prstiju grizao palac izvlaceci njeno stoplao iz mojih usta i licajuci sad vec celu povrsinu njenog stopala. Kada sam ga spustio na dole pocela je da se mota vec mokrim stopalom oko mog medjunozja i kad sam se sag’o nabila mi je drugo stopalo u usta i pocela da me **** njim u usta! Ustala je i rekla: na pod!Legao sam dok mi je ona stopalo nabijala skroz do kraja terajuci me da ga “pusim“ bas kao ona moj ***** malopre. Lizao sam joj prstice neko vreme dok nije rekla da je dosta. Svukla je i gacice i sela mi na lice! Sela je i pomerala se levo-desno tako da mi igra preko nosa svojom ribicom. Povukao sam je dole i zaronio u novu oazu, oazu mojih snova, lizao sam ono o cemu sam mastao od malena. Sad sam resio da ja malo budem gazda, povukao sam je dole dok mi maltene nije sela na lice i dopustila da joj radim sa pickom sta god da mi padne na pamet. Ne pamtim da sam ikad bio toliko napaljen, tome je sigurno i doprinosilo tiho stenjanje i poniki jaci i ostriji uzvik zadovoljstva s’ marijine strane. Zatim sam joj podigao guzu i rekao da sedne, sela je na ivicu kauca i ja sam joj zaronio u carstvo mirisa i egzoticnih sokova dok je ona vec dizala noge u vazduh ne znajuci sta ce sa sobom od zadovoljstva. Vukao sam joj klitoris jezikom, a pritom prstima istraziovao unutrasnjost pripremajuci je za veliko finale. Svrsila je, nisam ostavio sokove nepokupljene, o ne. Dok je bespomocno sirila ruke, vec jako izmorena, kurcem sam joj prelazio preko pice koja se jednostavno topila mamio sam je dok je ona tiho govorila da udjem u nju, da bi samo to zelela, ja sam joj tiho saputao dok nije bila toliko napaljena da su joj oci bile pune suza i poluplacnim, ali ipak jako napaljenim glasom zaurlala tako da je cuo ceo kvart: Ulazi u mene! Jebi me k’o zivotinnju molim te, umirem!!!Nabio sam ga odjednom i zatim ubrzavajuci tempo uhvatioo njene noge koje su mi bile na ramenima, liznuo sam joj stopalo jos jednom pre nego sto sam joj noge spustio tako da onaj deo kod njenih kolena bude kod mojih laktova. Naravno drzao sam joj noge i prodirao u njenu unutrasnjost, spustio sam se do njenih grudi i uhvativsi jednu sisu rukom lizao jako, jako socno. Boze, kako je samo zgodna, lepa, pa jos i dobra u krevetu. Lizao sam joj sisu i isao do vrata, na kraju poljubio sam je u usta, ona je vec bila nenormalno napaljena i zarivala mi je nokte u ledja, grizla me za usnu, a potom i za jezik. Digao sam je za noge dok me je ona grlila I ljubeci je ***** dok nisam ja sad seo. BIla je u situaciji da ona odrejuje tempo. To sam namerno radio, zbog njenog stadijuma napaljenosti, ali i zbog gore pomenutog mesanja. Dok je ona prvo polako mesajuci i lagano nabijajuci radila svoj deo, ja sam joj opet lelujao oko bradavica sad vec sa rukama na njenoj guzi. Mazio sam joj anus prtima sto ju je dodatno napalilo. Krenula je nenormalno brzo da skace po mom ***** i vec urlajuci opet onoliko glassno i pricajuci svasta. Ja sam se primakao vrhuncu kad i ona I pukao sam, svrsio sam joj na svu srecu po stomaku zato sto sam joj guzu odbacio od mene. Sagla se ka mom ***** kupeci ostatke sperme sa njega i drkajuci ga izbacivala ono sperme sto je ostalo po njenom licu. Zatim se onako musava primakla ka meni i poljubila me `duboko`. Otisla je da se istusira, a ja sam ostao da lezim nepomican…
 
h040.gif
 

Back
Top