CIR NA ZELUCU...........

Stolica je crna kao katran...to je simptom krvarenja u zelucu odnosno gornjim partijama digestivnog trakta.

Bolovi,mucnina,povracanje...su simptomi gastristisa i cira.Jeli cir dokazan gastroskopijom?Ako jeste jeli sprovedena adekvatna terapija?
 
Jutros sam normalno išla u wc i stolica je bila normalnog izgleda ali praktično crna. Juče uveče mi je zaista u jednom periodu postalo čudno loše, boleli su me i stomak i leđa i bilo mi je muka.

Inače sam pre tri dana doživela veliki stres i još sam pod utiskom, neredovno sam jela, stomak me je boleo i u subotu mada mislim da je u pitanju bio više donji deo. Mislim da nemam problem sa varenjem ali zbog nervoze nisam osećala glad.

Da li neka hrana/piće može da oboji stolicu? Ne pijem nikakve lekove. Ako postoji neko oštećenje, kome da se obratim?
 
Da, hrana moze da utice na boju stolice, cvekla, borovnica, preparati gvozdja sve to boji stolicu u zaista tamnu, gotovo crnu boju.
U svakom slucaju, ako se budes i dalje lose osecala javi se svom lekaru na pregled.
 

Back
Top