Ljudi šta igrati

Hi Mikaa,
nije bas lako odgovoriti na tvoje pitenje posto ima dobrih igara u svakom zanru, a takodje zavisi i na kojim sistemima igras.Moj predlog je da probas nesto i od akcionih avantura gde takodje ima i pucacine, naprimer Drake*s Fortune PS3, Timeshift XBOX360, ili recimo pucacina SF Unreal Tournament 3 XBOX360.
 
Igraj Dead Space
nešto kao Resident Evil na svemirskom brodu, sliči Doom-u, a ima i baterijska lampa...
ako voliš takva napucavanja, probaj
Kamera je losa. Mislim, jako losa, da povratis. Ne znam sta ih je nateralo da je naprave takvu jadnu i upropaste dobru pricu.

@tema
Ako te je DOOM3 sada odusevio, idi igraj Half-Life 2 i nove Call of Duty naslove pa ces se mnogo vise oduseviti. Obavezno predji Prey i Quake 4, obe su uradjene u id Tech 4 engineu, tacnije DOOM3 engineu...
Probaj i TimeShift, mediokritetski FPS gde imas sposobnost manipulisanja vremenom...mozes da usporis, zaustavis, i vratis vreme, bez toga ces tesko preci igru. I ne, ne mozes poremetiti tok vreme-prostor :P
 
Poslednja izmena:
Igraj Prince of Persia 4.Novi i poboljsani,ne ne ne,cekaj,upravo sam se setio...igraj FEAR 2 Project Origin
Ta igrica je da se prestrasis toliko da ces svakih 5 sekundi da gledas iza tebe,Eno moj drugar ifrao tu igricu i tako on stalno gleda iza sebe.ZAMISLI ima 25 godina i gleda iza sebe.
 

Back
Top