Politički vicevi !

C0NSIGLIERI

Buduća legenda
Poruka
41.913
Ajmo jedna politicka tema za opustanje :D

hmmm da vidimo kojim bi otpoceli temu...ok, evo ide... :twisted:

Bili na pecanju Makedonac, Siptar i Srbin, te ulove zlatnu ribicu.
Zlatna ribica ce njima, ono standardno sa zeljom, ali jednom :D

Prvi ce ti Makedonac - "hocu da mi ocistis celu Makedoniju od Siptara"
Ribica mu ispuni zelju i u celoj Makedoniji ne bi ni jednog Siptara vise.

Sledeci na redu Siptar - "hocu da mi ocistis celo Kosovo od Srba i da podignes visok zid oko njega da ga niko ne moze preskocit' "
Ribica mu ispuni zelju, osta Kosovo bez Srba i podize zid Siptarima.

Dodje red na Srbima te ce ti on ribici - "Ribice, taj zid, jel pusta gde vodu ? " ribica ce na to "Ne" ... kad ce joj Srbin " PUNI ! "


:rotf: :hahaha:
 
ort9iu.png
 
Isao Radovan Karadzic na miting i kad su novinari zavrsili sa slikanjem on
pocne:
- "Braco Srbi..."
Kad netko iz gomile vikne:
- "Koljaci!"
Karadzic upita:
- "Ko je to??", no nitko ne odgovori, pa on opet pocne:
- "Braco Srbi..."
Tad isti glas vikne:
- "Koljaci!!"
Karadzic upita:
- "Ko se to usuduje?"
No nitko ne odgovori pa on opet pocne:
- "Braco Srbi...", taj isti glas opet vikne:
- "Koljaci!!"
Karadzic uznemirono upita:
- "Ko me to uznemiruje neka dodje ovdje pred mene."
Tad neki drugi glas kaze:
- "Ma neki Siptar prodaje kolace, samo vi nastavite."
 
Napili se Bosanac, Hrvat i Srbin u Saudijskoj Arabiji i ufate ih i odvedu
Sultanu. Kaze on, posto niste znali da ne smijete ovde pit, necu vas ubit
nego samo po 50 batina i plus imate pravo na po jednu zelju da vam ispunim,
a Srbinu cu dvije. Legne prvi Hrvat, kaze:
- "Meni je zelja da mi svezete jastuk na ledja."
Poslje 20 batina spadne jastuk, ubiju ga ko vola.
Legne Bosanac, kaze:
- "Meni je zelja 2 jastuka mi svezite."
Njemu spadnu jastuci poslje 30 batina.
Legne Srbin, kaze:
- "Pasa, meni je prva zelja da mi 100 batina odvalis." Sultan ga gleda, ovaj
lud, al hajde, kaze:
- "Dobro. Sta ti je druga zelja?".
Kaze Srbin:
- "Meni svezi Hrvata na ledja."
 
Poslednja izmena:
glavni glumci su zamenjeni zbog aktuelnosti

Padne Kostunica iz aviona ali ga nekako spasu tri čoveka. On ih zauzvrat pita šta žele da im da, pošto su mu spasili život. Prvi poželi BMW, drugi najlepšu kuću na svetu a treći njegov kip. Kostunica klimne glavom i da im šta su hteli. Nakon godinu dana dolazi Voja kod prvog i vidi da je ovaj već slupao BMW, ode kod drugog a on već siromah pa ode kod trećeg a on milioner. Pita ga Voja kako je zaradio toliki novac a ovaj mu odgovori:
• Zbog kipa. Da pljuneš 5, a da ga zapišaš 10 dinara.
 
Došao Pera u jedan venecijanski antikvarijat i ugledao mali bronzani kipić pacova. Fasciniran kipićem, upita starog prodavca za cenu.
- Dve hiljade lira za kipić, petsto hiljada za legendu o kipiću!
- hebes legendu, uzeću samo kipić - odgovori Pera.
Kad je krenuo iz radnje primeti dva pacova kako ga prate. Uskoro su iz rupa i kanalizacijskih odvoda počeli mileti i drugi pacovi. Nervozno se okrećući, nakon pola sata Pera prestravljen ustanovi da ga prate milioni venecijanskih pacova. Izbezumljen od straha, sada već trčeći, Pera konačno dođe do obale i baci kipić u more. Na njegovo zaprepašćenje, pacovi su do zadnjeg skočili za kipićem u mutnu vodu. Potresen i oznojen, vrati se u onaj antikvarijat.
- Ah, vidim da ste došli po legendu o kipiću - dočeka ga starac.
- Ma hebes legendu - odmahne Pera. - Nego, možete li vi meni napraviti kipić Slobodana Miloševića?
 
Razgovaraju slovenac i hrvat i kaze hrvat slovencu;
Sinoc sam sanjao tvoju Ljubljanu svu u plamenu, dok crn dim izlazi iz kuca a svuda po ulicama leze mrtvi i ubijeni .

A slovenac ce na to; pa i ja sam nocas sanjao tvoj Zagreb sav u cvecu ,sve ljudi pevaju neke lepe pesme i svuda radost sve nove i lepe zgrade i prodavnice narod veseo .Svuda plakati .

A na to ce hrvat pa lepo samo sta je pisalo na tim plakatima .

Slovenac ;neznam da ti kazem neznam cirilicu.
 
Nakon posete Kini, prate slobu na aerodrom, i gensek CKKP Kine mu kaze pri ulasku u avion:

" gospodine Milosevicu,pozdravite vasu sarmantnu suprugu , i blizance"........:)

Sloba ce na to, zbunjen:

" ali, ja nemam blizance, imam sina i cerku , ali nisu blizanci??":eek:

zbunjeni kinez , iznenadjeno:

" nemoguce..............:nono:........ko moze onog skota da ye be dva puta??":dontunderstand:
 
Nakon posete Kini, prate slobu na aerodrom, i gensek CKKP Kine mu kaze pri ulasku u avion:

" gospodine Milosevicu,pozdravite vasu sarmantnu suprugu , i blizance"........:)

Sloba ce na to, zbunjen:

" ali, ja nemam blizance, imam sina i cerku , ali nisu blizanci??":eek:

zbunjeni kinez , iznenadjeno:

" nemoguce..............:nono:........ko moze onog skota da ye be dva puta??":dontunderstand:

Ovo si sam smislio a......:mrgreen:........gde bas nadje kineze :mrgreen:
 
Nakon posete Kini, prate slobu na aerodrom, i gensek CKKP Kine mu kaze pri ulasku u avion:

" gospodine Milosevicu,pozdravite vasu sarmantnu suprugu , i blizance"........:)

Sloba ce na to, zbunjen:

" ali, ja nemam blizance, imam sina i cerku , ali nisu blizanci??":eek:

zbunjeni kinez , iznenadjeno:

" nemoguce..............:nono:........ko moze onog skota da ye be dva puta??":dontunderstand:

retko se desi na nisam cuo neki vic... ili makar kopiju istog, ali ovaj nisam....
 
Setao Milosevic ulicom i kad je dosao do spomenika Knez Mihajla u Beogradu .spomenik progovara ;
A ja sam cuo da si ti svemoguc pa da te zamolim za jednu uslugu ,znas ovde stojim dugo sam sa ovim konjem i nisam nista p**** pa ako mozes da mi dovedes neku zensku .
Na to Milosevic skoci a uuuuu pa spomenik koji govori ,ovo moram da kazem Miri i ode on i dovodi miru evo ovaj ovde .
A na to ce spomenik ama ne zensku za konja ,nego za mene.
 

Back
Top