"Ne pišem više nejasnoj seni nego tebi,

Jos uvek zelje...:rumenko: Nisam ozenjen.
Zadnje iskustvo vezano za te snove bilo je tragikomicno, nasalio sam se na tu temu i bio uporan u tome, nije se zavrsilo opaskom "cak mi nije ni smijesno" vec raskidom, odlican povod.
Ne treba odmah sanjati, pre toga treba potrositi neko vreme na upoznavanje, taj gubitak vremena se kasnije nadoknadi, mnogo je gore oporaviti se kada se rasprse snovi, kad se pokaze da su to bile obicne iluzije...
 
Ako smem da primetim i ja mastam o lepotici koja sprema odlicnu pitu, ali te nase vizije i zelje se najcesce ne poklope sa onim sto pronadjemo u stvarnosti...
e, a kad smo kod pite... pricao sam vec, verovatno... kad odem kod moje majke i mog tate... i, posle, majka mi sprema da jedem sve sto volim... a pravi najbolju pitu na svetu... kao i svaka majka... i, kad ustanemo u nedelju ujutru... ja odma' znam jel tata zasluzio pitu il' nije... znaci.. ako umesi majka samo sa jajima, znam da nije dir'o nista tu... ako umesi majka pitu sa sirom, znam da je mrljavio nesto, al' nista posebno... al', zato... ako umesi pitu sa spanacem... onda svi znamo da je briljirao... i ceo dan nam bude lep posle... i posle me puste da idem 'de 'ocu i uopste me ne vicu...
 
e, a kad smo kod pite... pricao sam vec, verovatno... kad odem kod moje majke i mog tate... i, posle, majka mi sprema da jedem sve sto volim... a pravi najbolju pitu na svetu... kao i svaka majka... i, kad ustanemo u nedelju ujutru... ja odma' znam jel tata zasluzio pitu il' nije... znaci.. ako umesi majka samo sa jajima, znam da nije dir'o nista tu... ako umesi majka pitu sa sirom, znam da je mrljavio nesto, al' nista posebno... al', zato... ako umesi pitu sa spanacem... onda svi znamo da je briljirao... i ceo dan nam bude lep posle... i posle me puste da idem 'de 'ocu i uopste me ne vicu...

:klap: :klap: Bilo slicnih situacija
 

Back
Top