Najgluplja igra ikada napravljena

Decko jel si ti ikada igrao COD4(ako znas sta je to),Crysis,NFS Most Wanted,BIOSHOCK,DIRT,GRID, Comand & Conquaer 3 Kane's Wrath,Far Cry 2,Assesians Cred i ostala neverovatna umetnicka dela od igara!
Ove igre koje si nabrojao nisu donele nishta novo gaming svetu osim bolje grafike koja je u 90% sluchajeva bespotrebna.
Heroji III , a i II su promenili igrachku scenu kakvu znamo. Jedini razlog zato shto se nekome ne bi dopali heroji jeste da nije shvatio kake se igra , vazhnija mu je grafika od gameplay-a (vidim da je izgleda tvoj problem) , ili je pocheo igru sa vec odredjenim stavom o njoj.-a
 
Sto napadate decka, pa normalno da niko ne voli te starudije od igara! Nista sto je starije od godinu dana nije za igranje, a kamoli HEROJI iz proslog milenijuma! :D:D:D I sta ima zabavno u tim "pametnim" igrama, dajte bre... bre, jedine igre koje valjaju su one u kojima rokanja, TO JE ZABAVNO!!!12
 
Ove igre koje si nabrojao nisu donele nishta novo gaming svetu osim bolje grafike koja je u 90% sluchajeva bespotrebna.
Heroji III , a i II su promenili igrachku scenu kakvu znamo. Jedini razlog zato shto se nekome ne bi dopali heroji jeste da nije shvatio kake se igra , vazhnija mu je grafika od gameplay-a (vidim da je izgleda tvoj problem) , ili je pocheo igru sa vec odredjenim stavom o njoj.-a

-||-isto misljenje:super::mrgreen:

Sto napadate decka, pa normalno da niko ne voli te starudije od igara! Nista sto je starije od godinu dana nije za igranje, a kamoli HEROJI iz proslog milenijuma! :D:D:D I sta ima zabavno u tim "pametnim" igrama, dajte bre... bre, jedine igre koje valjaju su one u kojima rokanja, TO JE ZABAVNO!!!12

pa si nekad odigrao slucajno age of mythology,Guilty gear X2 il tako nesto,a sta hoces,meni se licno vise svda NFS Underground od NFS Underground 2,iako je starij,nije sve u grafici,neki moj drugovi vole da igraju(i cepaju) Super smash bros,to ti je neka igra za nitendo 64 ili koju vec konsolu,pa imaju neki emulator da igraju na kompu,igra ne samo da je iz proslog veka,vic iz proslog MILENIJUMA(bukvalno),ali je igrica veoma zabavna(ja je ne igram inace ali nije losa).
 
Sto napadate decka, pa normalno da niko ne voli te starudije od igara! Nista sto je starije od godinu dana nije za igranje, a kamoli HEROJI iz proslog milenijuma! :D:D:D I sta ima zabavno u tim "pametnim" igrama, dajte bre... bre, jedine igre koje valjaju su one u kojima rokanja, TO JE ZABAVNO!!!12

retard.jpg
 
Ove igre koje si nabrojao nisu donele nishta novo gaming svetu osim bolje grafike koja je u 90% sluchajeva bespotrebna.
Heroji III , a i II su promenili igrachku scenu kakvu znamo. Jedini razlog zato shto se nekome ne bi dopali heroji jeste da nije shvatio kake se igra , vazhnija mu je grafika od gameplay-a (vidim da je izgleda tvoj problem) , ili je pocheo igru sa vec odredjenim stavom o njoj.-a

sustina. :ok:
 
pa kad neces da igras nista dobro,ne kazem ja da su nove igrice lose,ali opet,DMC4 je extra,ali ima i dobrih starih igrica,ne moze da se meri sa tetrisom(DMC je ipak nesto fantasticno)ali opet,nije sve staro lose,kod druga sam video NFS Carbon totalno sranie.

Pale se klinci...steta sto su im sve igre gde treba ukljuciti 0.000001 promil mozga "njesra" ali sta da se radi....
 
Pale se klinci...steta sto su im sve igre gde treba ukljuciti 0.000001 promil mozga "njesra" ali sta da se radi....
ne shvatam bas najbolje jel ovo pozitivno ili negativno misljenje za moj post?
Ok, ti si 2000-to godiste pa ti je to "pre hrista" .... istrenirali su vas da ne mozete da igrate igricu ako grafika nije ultra nadrkana , a to naravno odgovara proizvodjacima kompjuterske opreme...ali to je neka druga prica.

isto misljenje,vecinu novih igrica moj komp ne moze ni da pokrene,najgore igrice su ipak one koje imaju dobru pricu,dobar gamepolay,dobra je ideja da se takva igrica napravi,ali su zaqrcili grafiku da je ni jedan starij kompjuter ne moze pokrenuti,mislim stvarno,komp mi jedva(ali jedva)primio spore.
 
ne shvatam bas najbolje jel ovo pozitivno ili negativno misljenje za moj post?


isto misljenje,vecinu novih igrica moj komp ne moze ni da pokrene,najgore igrice su ipak one koje imaju dobru pricu,dobar gamepolay,dobra je ideja da se takva igrica napravi,ali su zaqrcili grafiku da je ni jedan starij kompjuter ne moze pokrenuti,mislim stvarno,komp mi jedva(ali jedva)primio spore.

Nemam negativno misljenje o tvojim postovima. Naprotiv, dosad sam se u svemu slozio.

Za ovo drugo, to rade samo da bi svake godine klinci morali da iskukaju od roditelja novu graficku....
 

Back
Top