Stipe Mesic

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

freak tb clan

Ističe se
Poruka
2.372
Mnogi na forumu dozivljavaju Mesica kao pozitivnog lika i politiku Hrvatske kao pozitivnu . Nadam se iskreno da ce mnogi poslije ovoga promjeniti misljenje . Eto vidite dragi nam Mesic tvrdi kako su odnosi Srbije i Hrvatske losi . Sto jeste da jeste losi su . Ali i bice sve dok je na vlasti ustasa kakav je on . Nemojte misliti da ga vredjam rado se on odazivao na to ime tih 90 tih godina . Tada je izjavljivao "Srbi ce iz Hrvatske odnjeti onoliko zemlje koliko su na opankama donjeli "

Nije ga bilo sramota ni da opravdava ustase .


Eto vidite svi vi koji vezete zastavae sa Hrvatima i napadate nas nazivajuci nas patriJotama , kakav je predsjednik Hrvatske Stipe Mesic . Tadic ovakvome covjeku se izvinjava za Vukovar , a on se nije stidio ni Jasenovca .
Kakva licnost .

Molim moderatore jos jednom da mi ne zakljucavaju temu koja je sasvim dobra i poucna .
 
Ne znam ko moze Mesica da dozivljava kao pozitivnog lika.Bio je poslednji predsednik Jugoslavije i vratio se u Zagreb i rekao ,otprilike ,ispunio sam zadatak ,Jugoslavije vise nema.
 
....................

prika....

dont_feed_the_trolls-1.jpg
 
Mesić može da bude i ljudožder i pedofil i nekrofil i sve, sve najgore... Ne vidim kakve to veze ima sa nama (Srbijom).

Da li si otvorio temu samo zato, da vidiš da li će ga tzv demokrate pljuvati ili ne... A pljuvali su na Mladića?
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top