TRŽNI CENTAR

Psihologue

Buduća legenda
Poruka
37.316
Koji je najbolji po vama Tržni centar ili market place kako se kaže u Beogradu.
Uzmite u obzir od postojećih pa do onih koji treba da dođu u BG.
Najveće razočarenje po meni je INTEREX i TUŠ....
Ko ih samo pusti...:mrgreen:
 
Koji je najbolji po vama Tržni centar ili market place kako se kaže u Beogradu.
Uzmite u obzir od postojećih pa do onih koji treba da dođu u BG.
Najveće razočarenje po meni je INTEREX i TUŠ....
Ko ih samo pusti...:mrgreen:

Ne volim ni jedan, posecujem samo kad mi nesto bas, bas treba...za kucne stvarcice idem u METRO, jeftin je i nikada, ali bas nikada nema guzve, Delta, kad moram nesto brzo da kupim (poklon, odecu), inace volim da zujkam po centru....I, da, jedva cekam da dodje IKEA, samo se nadam da ce biti "isto kao svuda u svetu"....
 
E meni treba pomoć, znači treba da obiđem Sava centar, a onda i jedan ili dva tržna centra (vjerovatno taj Delta city i Merkator), i možda koju radnjicu oko Kneza. Uslovi su da ima varijanta za parking koji nije teško naći. Znači da se manje njakam vožnjom po Bg (nema se GPS :) ) tražim nešto od ski opreme (wind stoper, pancerice) i nešto od garderobe
 
E meni treba pomoć, znači treba da obiđem Sava centar, a onda i jedan ili dva tržna centra (vjerovatno taj Delta city i Merkator), i možda koju radnjicu oko Kneza. Uslovi su da ima varijanta za parking koji nije teško naći. Znači da se manje njakam vožnjom po Bg (nema se GPS :) ) tražim nešto od ski opreme (wind stoper, pancerice) i nešto od garderobe

ispod/iza Sava Centra imas parking, kao i u Merkatoru i DC, mislim da ces ski opremu najlakse naci u DC, a oko Kneza je uvek problem za parking.....
 

Back
Top