Kakvi ste...

gost 124731

Legenda
Poruka
63.526
...kada volite?
Kazu da ako ljubav nije ludost, onda to nije ljubav...

Pa, sta je najludje sto ste do sada uradili za nekog koga ste voleli/volite?

Umela sam poklanjati knjige i ostavljati poruke u njima, u kafani prici sviracima i pitati koliko kosta samo jednu pesmu da mu otpevam, dopisivati se preko klupe u srednjoj skoli kad smo bili u razlicitim smenama a sedeli na istom mestu, jednom cak i grafit na skolskom zidu nacrtah, pa moradoh lagati cika policajca koji je dosao po necijem pozivu, i reci da su mangupi pobegli onom ulicom levo, dok sam u dzepovima skrivala prste zamazane crvenom i crnom bojom...i svasta jos ponesto...

Pisite.

a ja necu sad da se izvinjavam ako je tema bila, jer ne znam da li je bila i briga me.
:)
 
e znala sam da predjem dve granice i 240 km svake dve nedelje...jednom sam imala temperaturu i bolelo me grlo ali ni to me nije srecilo da budem sa njim budna do jutra....:D...sva sreca, nisam bila zarazna.....
 
Poslednja izmena:
sela u avion i vozila se 20 sati, da bih ga videla.

a jednom sam, jos kao klinka, zapalila na gitarijadu u zajecar,
jer sam znala da je zakleti roker i da ce biti tamo sa drustvom.
onda od satora, do satora, sa drugaricom...i naravno, nasla ga...
posle smo se dugo ljubili na stepenicama nekog hotela, nemam pojma kog...
al' dobro, bila sam jos mala i tupava.
;)
 
bio lud, brz i dosadan
danas lud, smeker, sarmantan i naravno udovoljavam joj da ne moze da zna odakle dolaze cmoke i poljupci i pokloncici i iznenadjenja (samo lepa naravno)...

ali nisam tipski lud, svaka devojka je imala poseban tretman...
 
Sad si me bas bacila u razmisljanje... :think:
Sta je najludje sto sam uradio za neku ljubav bivsu...?
Nista spektakularno, hm, par puta sam se zakacio sa nekim od najludjih mangupa zbog nekih curki...
Ili ono kad sam mrtav pijan vozio kao lud po snegu 150 kilometara da bih je sprecio da pobegne od kuce, pa smo zavrsili kod mene na kraju...
Ili ono kad sam joj za rodjendan doneo sobna vrata sa sve rakastoom i potpisima cele druzine...
Ili ono kad sam zaspao u ulazu zgrade u Bloku 70 pa me ujutro probudila i otisili smo da kupimo dorucak...
Ili kad sam je skrivao 10 dana od razjarenog caleta koji nije mogao da se pomiri da njegova "mala devojcica", njegova nada i uzdanica... radi to sto radi... Pa sam na kraju morao i sa njim da se gledam preko nishana...

Ali sve to nije nista...
Kada je jedna cura zbog mene presla peske, po mecavi, put od svoje kuce do autobuske stanice (nekih 3-4 km), iako je imala temperaturu, da mi donese dve mandarine za srecan put...

E to je podvig!

jedan :cmok: za nju, gde god da je sad...
(znam gde je, radi pre podne... :mrgreen:)
 
Umela sam poklanjati knjige i ostavljati poruke u njima, u kafani prici sviracima i pitati koliko kosta samo jednu pesmu da mu otpevam, dopisivati se preko klupe u srednjoj skoli kad smo bili u razlicitim smenama a sedeli na istom mestu, jednom cak i grafit na skolskom zidu nacrtah, pa moradoh lagati cika policajca koji je dosao po necijem pozivu, i reci da su mangupi pobegli onom ulicom levo, dok sam u dzepovima skrivala prste zamazane crvenom i crnom bojom...i svasta jos ponesto...

:)

Lepo. A sta ti se desilo u medjuvremenu?
 
...kada volite?
Kazu da ako ljubav nije ludost, onda to nije ljubav...

Pa, sta je najludje sto ste do sada uradili za nekog koga ste voleli/volite?

Umela sam poklanjati knjige i ostavljati poruke u njima, u kafani prici sviracima i pitati koliko kosta samo jednu pesmu da mu otpevam, dopisivati se preko klupe u srednjoj skoli kad smo bili u razlicitim smenama a sedeli na istom mestu, jednom cak i grafit na skolskom zidu nacrtah, pa moradoh lagati cika policajca koji je dosao po necijem pozivu, i reci da su mangupi pobegli onom ulicom levo, dok sam u dzepovima skrivala prste zamazane crvenom i crnom bojom...i svasta jos ponesto...

Pisite.

a ja necu sad da se izvinjavam ako je tema bila, jer ne znam da li je bila i briga me.
:)

tužno je što se većina plaši "ludosti", misle ako imaju godina da treba
da se "uozbilje", da ih ne bi slučajno neko pogrešno protumačio tj. odbio...:D
 
ja sam jednom u skoli prepisivao kad smo imali kontrolni... majke mi vam kazem... i onda profesor nije ni primetio... i posle me pita, je li, rile, jel si ti ovo prepisivao? a ja kazem... nisam, profesore, sve sam naucio... i posle su se svi smejali... ha ha ha ha... o, devla, devla... i skocio sam na glavu sa skakaonice koja je bila 4m visoka... i skocio sam bandzi... i ne razumem ljude koji taj bandzi skoce dva puta... sta ce mi to u zivotu? isto k'o i horor film... al', sve to nisam uradio zato sto sam bio zaljubljen... nego zato sto mi doslo u tom trenutku... a upravo mi dolazi i da odem i kupim kroasan neki... sa euro-kremom... taj volim... il' prazno lisnato testo...
 

Back
Top