Jeremić : Hrvatska da prihvati da je izvršila etničko čišćenje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

manje_zlo

Veoma poznat
Poruka
12.254
Srpski ministar spoljnih poslova Vuk Jeremić je ukazao da je Hrvatska izvršila etničko čišćenje više od 250.000 Srba i da bi zato bilo dobro da i vlasti u Zagrebu i svi drugi u regionu konačno prihvate činjeničnu realnost. Povodom aktuelne polemike zvaničnika u Beogradu i Zagrebu, Jeremić je u izjavi TV Pink ponovio da Srbija ne može biti izuzeta od odgovornosti za teške stvari koje su na prostorima bivše SFRJ činjene tokom 90-ih godina prošlog veka, ali da ostaje nepobitna činjenica da je hrvatska država na brutalan način proterala 250.000 ljudi sa svoje teritorije samo zato što su bili srpske nacionalnosti.To je sušta istina i mi se zbog toga nikome ne bi trebali izvinjavati - naglasio je Jeremić. On je dodao da je to nešto što se zaista desilo i zbog čega bi bilo bi dobro da svi u regionu prihvate realnost i okrenu se pomirenju i izgradnji zajedničke budućnosti u EU.

http://vesti.krstarica.com/?rubrika...bf5a6a35d430cb921&dan=12&mesec=11&godina=2008

Млади јуришник Јеремија бије па разбија, а Месић не може да дође себи од клемпи које добија :klap: :klap: :klap: :klap: :klap:
 
Srpski ministar spoljnih poslova Vuk Jeremić je ukazao da je Hrvatska izvršila etničko čišćenje više od 250.000 Srba i da bi zato bilo dobro da i vlasti u Zagrebu i svi drugi u regionu konačno prihvate činjeničnu realnost. Povodom aktuelne polemike zvaničnika u Beogradu i Zagrebu, Jeremić je u izjavi TV Pink ponovio da Srbija ne može biti izuzeta od odgovornosti za teške stvari koje su na prostorima bivše SFRJ činjene tokom 90-ih godina prošlog veka, ali da ostaje nepobitna činjenica da je hrvatska država na brutalan način proterala 250.000 ljudi sa svoje teritorije samo zato što su bili srpske nacionalnosti.To je sušta istina i mi se zbog toga nikome ne bi trebali izvinjavati - naglasio je Jeremić. On je dodao da je to nešto što se zaista desilo i zbog čega bi bilo bi dobro da svi u regionu prihvate realnost i okrenu se pomirenju i izgradnji zajedničke budućnosti u EU.

http://vesti.krstarica.com/?rubrika...bf5a6a35d430cb921&dan=12&mesec=11&godina=2008

Млади јуришник Јеремија бије па разбија, а Месић не може да дође себи од клемпи које добија :klap: :klap: :klap: :klap: :klap:
Nikada kerovati neće pristati na to. U to sam više nego ubeđen.
Uostalom, da su imali iole savesti uradili bi to mnogo ranije, jer čovekom sa savešću ne treba govoriti za greške, on ih je sam svestan i sam ih ispravlja ili se izvinjava, trudeći se da se nikada tako nešto ne ponovi.
 
Eto. :cool: A nadripatrioti radikalsko-koštunjavi se''endaju o "izdajničkoj DS". Bravo, Jeremija, samo nastavi! :klap: :ok:

P. S. prisetiti se koliko ga ldpovske kreature ne podnose. :think:

Ајде једном нормално прокометариши тему јер ти ово није место за лечење комплекс и животних проблема.
 
Ајде једном нормално прокометариши тему јер ти ово није место за лечење комплекс и животних проблема.
Šta je tu "nenormalno"? :think: Samo lepo čitaj, i ne pravi se lud, zna se šta vi mislite o DS. :mrgreen:

P. S. Da se zna: ovo meni sigurno nije mesto za "лечење комплекс и животних проблема", možda je nekima od vas. :think:
 
уф мош мислит ево баш се спремам отворит нови пакетић Палома марамица:hahaha:

Од срца ти препоричујем памперс пошто ти се много често омакне.

artikal65.jpg
 
Srpski ministar spoljnih poslova Vuk Jeremić je ukazao da je Hrvatska izvršila etničko čišćenje više od 250.000 Srba i da bi zato bilo dobro da i vlasti u Zagrebu i svi drugi u regionu konačno prihvate činjeničnu realnost. Povodom aktuelne polemike zvaničnika u Beogradu i Zagrebu, Jeremić je u izjavi TV Pink ponovio da Srbija ne može biti izuzeta od odgovornosti za teške stvari koje su na prostorima bivše SFRJ činjene tokom 90-ih godina prošlog veka, ali da ostaje nepobitna činjenica da je hrvatska država na brutalan način proterala 250.000 ljudi sa svoje teritorije samo zato što su bili srpske nacionalnosti.To je sušta istina i mi se zbog toga nikome ne bi trebali izvinjavati - naglasio je Jeremić. On je dodao da je to nešto što se zaista desilo i zbog čega bi bilo bi dobro da svi u regionu prihvate realnost i okrenu se pomirenju i izgradnji zajedničke budućnosti u EU.

http://vesti.krstarica.com/?rubrika...bf5a6a35d430cb921&dan=12&mesec=11&godina=2008

Млади јуришник Јеремија бије па разбија, а Месић не може да дође себи од клемпи које добија :klap: :klap: :klap: :klap: :klap:

AL ga je uvalio velikom magu Tadicu :mrgreen::hahaha::hahaha::hahaha::super:

Bravo jeremija.
 
Da se bar neko ne ustručava da kaže istinu.Svaka čast Jeremiću, kao da nije demokrata.

Jes` vala svaka mu cast,renda onu voditeljku,maltretira Mesica,prica sta zelim da cujem(uglavnom),nije mi bitno iz koje je stranke pravi je Srbin i svaka mu cast. I glavni plus je sto se zbog svog opisa posla ne bavi unutrasnjom politikom pa nije u istom blatu ko ove regularne budale.....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top