Change: Can we believe in..? :)

ArnoldLayne

Iskusan
Poruka
5.103
http://vesti.krstarica.com/?rubrika...7564b8ca4f4fcec5d&dan=12&mesec=11&godina=2008

ČIKAGO - Novoizabrani predsednik SAD Barak Obama odredio je bivšu državnu sekretarku SAD Madlen Olbrajt i jednog bivšeg republikanskog kongresmena da ga ovog vikenda u Vašingtonu predstavlaju na globalnom finansijkom samitu.

Obama i njegov potpredsednik Džo Bajden saopštili su da će Olbrajtova i bivši repulikanski kongresmen Džim Lič moći da održe nezvanične sastanke sa stranim delegacijama tokom samita Grupe 20 najrazvijenijih industrijskih zemalja i zemalja u razvoju, 14. 15. novembra u Vašingtonu.

"Samit sledećeg vikenda je značajana prilika da saslušamo lidere svetskih najvećih ekonomija", rekao je Obamin savetnik za spoljnu politiku Denis Mekdonou.

Mekdonou je rekao da će Olbrajtova i Lič, "iskusan i dvostrančki tim" moći da se suretnu sa stranim delegacijama.

Olbrajtova je za vreme administracije bivšeg predsedniak SAD Bila Klintona bila državna sekretarka i američka ambasadorka pri UN.

Lič je 30 godina bio kongresmen iz Ajove, gde je bio član Odbora Predstavničkog doma za spoljne poslove, a predsedavao je odborom zaduženom za bankarstvo i finansije.

---------------------------------------------------------------

vala bas. promena do mog. zivele ovce
 
http://vesti.krstarica.com/?rubrika...7564b8ca4f4fcec5d&dan=12&mesec=11&godina=2008

ČIKAGO - Novoizabrani predsednik SAD Barak Obama odredio je bivšu državnu sekretarku SAD Madlen Olbrajt i jednog bivšeg republikanskog kongresmena da ga ovog vikenda u Vašingtonu predstavlaju na globalnom finansijkom samitu.

Obama i njegov potpredsednik Džo Bajden saopštili su da će Olbrajtova i bivši repulikanski kongresmen Džim Lič moći da održe nezvanične sastanke sa stranim delegacijama tokom samita Grupe 20 najrazvijenijih industrijskih zemalja i zemalja u razvoju, 14. 15. novembra u Vašingtonu.

"Samit sledećeg vikenda je značajana prilika da saslušamo lidere svetskih najvećih ekonomija", rekao je Obamin savetnik za spoljnu politiku Denis Mekdonou.

Mekdonou je rekao da će Olbrajtova i Lič, "iskusan i dvostrančki tim" moći da se suretnu sa stranim delegacijama.

Olbrajtova je za vreme administracije bivšeg predsedniak SAD Bila Klintona bila državna sekretarka i američka ambasadorka pri UN.

Lič je 30 godina bio kongresmen iz Ajove, gde je bio član Odbora Predstavničkog doma za spoljne poslove, a predsedavao je odborom zaduženom za bankarstvo i finansije.

---------------------------------------------------------------

vala bas. promena do mog. zivele ovce

Море бит' , а и не мора.
 
Jevreji(Hazari) su ga doveli na celo USA i naravno da ce oni "kolo" da vode(najvazniji u "pozadini") a on ce da prica sta mu oni kazu.

e sad, ko ga je doveo....ko zna.mozda treba malo kriticki na to gledati....nema bas validnih dokaza da su bas jevreji,postoje nagadjanja i pretpostavke.verovatno je da osim njih postoji jos neko ko stoji u pozadini.mislim da se iza toga krije krupni kapital.nek se nose:D
bold je of kors:D
 
e sad, ko ga je doveo....ko zna.mozda treba malo kriticki na to gledati....nema bas validnih dokaza da su bas jevreji,postoje nagadjanja i pretpostavke.verovatno je da osim njih postoji jos neko ko stoji u pozadini.mislim da se iza toga krije krupni kapital.nek se nose:D
bold je of kors:D

Zna se:rtfm:
Milijardu dolara je kostala kampanja?!?!
P.S
U njegovom stabu(savetnici:mrgreen:) su bili:Bzezinski,Kisindzer,Rokfeler....................................
 
pa ima velike veze Jery ,jer je cela ta satro "in Change we belive " kampanja bez obzira dal ce od tih promena nesto stvarno biti ili nece , bila namenjena stanovicima USA pre svega , a onda mozda i nekim uticajnim svetskim silama ,a sigurno nisu izabrali Obamu jer su verovali da ce naprasno proglasiti Srbiju za glavnog saveznika i vratiti nam Kosovo , Krajnu i Trst i da ce se to Change odnositi na nas i uopste baviti nama
dalje Klintonova administracija i period njegove vlasti se u USA pamti kao period najveceg ekonomskog razvoja i napretka SAD jos vremena od pre Vijetnama ,pogotovo ako se pogleda ko je bio pre i posle njega ,ja sam recimo bio tamo na leto 2000. na isteku mandata i zgrozio sam se kada sam to cuo ,kao i da bi glasali za njega jos 3 puta da su mogli ,sto je za mene koji sam dosao iz sveze bombardovane Srbije bilo nezamislivo
sasvim logicno da Obama hvata na populizam i angazuje ljude iz njegova administacije , uostalom iz iste su partije , i naravno da ce voditi racuna o interesima svojih biraca, a ne zitelja neke drzave koja je za Ameriku danas bitna kao i Madagaskar
 
Poslednja izmena:

Back
Top