Uhapshen zbog net piraterije

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Jovana1992

Početnik
Banovan
Poruka
25
I.Jelic(21)je uhapsen zato sto je postavio 4filma na rapidshear,i linkove na rapidserbia.Decka uhapsili zbog ta 4 filma a ne hapse one ulicne prodavce i one sto drze dvd klubove sa diskovima na kojima pise ime markerom!decko je imao 1000puta manju korist nego sto imaju oni likovi po ulicama,on dobije te bonus poene na rapid-u a ovi se razvale po ulicama npr. film 4.covek koliko je ljudi kupilo dnevno kod jednog ulicnog prodavca minimum 50 za 150din. I ko na kraju ima vecu korist? a taj ulicni prodavac mozda i sad stoji na nekom cosku i nudi taj film za 100din dok ovaj decko sedi u buvari!!!
 
Poslednja izmena:
A ljudi isplati vam se da kupite pirat za 150 din.Koliko je ulaznica za bioskop?Ti imas taj film kuci i mozes da ga glledas u miru kad hoces!Samo eto to nije uredu!Mada piraterija treba da postoji ko sto neko rece da je nema Gejts bi kesirao planetu zemlju!!!
 
Iskreno, pre sam za sređivanje bioskopa i vraćanje publike u iste, nego za piratske kopije ˝Š˝ klase sa užasnom slikom i još gorim tonom. U principu, ovo je verovatno bio nasumičan akt, ali bi trebalo da se povede opsežnija akcija protiv piraterije.
Uostalom, zašto kupiti pirata za 150 dinara, kada su počeli da izbacuju filmove na DVD-ju za 250?
 
Slazem se da ih treba sve pohapsiti.Ali kad hapse neka hapse sve!Zasto samo ovog lika a one na coskovima niko ne dira!Samo su kasno oborili linkove jer te linkove ima neko jos!A eskobara i 4. coveka je skinulo 20 000 ljudi do sad medju kojima sam i ja!Samo mi je krivo sto nisam ovo turneja download!

a ko ce da ostane onda da radi, uci, privredjuje, rani te silne ljude po zatvorima?
ajd oni, al zamisli skoro sve salteruse po opstinama, postama i drzavnim institucijama pa sve do vrha.
pa nemamo mi zatvore za to. najlakse je izzivljavati se na nekom klincu koji je hteo za dzaba malo da se pozabavi, odgleda decko film i podeli radost sa drugima.

"intelektualna svojina"? ma hajmo molim vas, taj ce pojam jednog dana biti smesan. dolazi nova epoha, stvaraj bre kvalitet a ne pare, stvaraj iz duse, ne iz pohlepe.

pa jednog leog dana ponovo budemo imali genija tipa dostojevskog, shopena, baha umesto cece, madone i britni.
 
Iskreno, pre sam za sređivanje bioskopa i vraćanje publike u iste, nego za piratske kopije ˝Š˝ klase sa užasnom slikom i još gorim tonom. U principu, ovo je verovatno bio nasumičan akt, ali bi trebalo da se povede opsežnija akcija protiv piraterije.
Uostalom, zašto kupiti pirata za 150 dinara, kada su počeli da izbacuju filmove na DVD-ju za 250?

A zasto kupiti uopste kada neki lik na rapidserbia postavlja sve te filmove sa odlicnom slikom i zvukom ja mislim da se zove mr.jlk!
 
Pa sta cemo sad.Bar su poceli da hapse:).Jasno,da bioskopi propadaju ali i ti ulicni prodavci treba necim da se prehrane,a u ovoj drzavi nema bas posla pa se svi hvataju za slamku spasa.Ne opravdavam,pirateriju,da se razumemo ali treba sagledati i drugu stranu.
 
I.Jelic(21)je uhapsen zato sto je postavio 4filma na rapidshear,i linkove na rapidserbia.Decka uhapsili zbog ta 4 filma a ne hapse one ulicne prodavce i one sto drze dvd klubove sa diskovima na kojima pise ime markerom!decko je imao 1000puta manju korist nego sto imaju oni likovi po ulicama,on dobije te bonus poene na rapid-u a ovi se razvale po ulicama npr. film 4.covek koliko je ljudi kupilo dnevno kod jednog ulicnog prodavca minimum 50 za 150din. I ko na kraju ima vecu korist? a taj ulicni prodavac mozda i sad stoji na nekom cosku i nudi taj film za 100din dok ovaj decko sedi u buvari!!!

:evil:zato sto olosh pravi ljude budalama..mi kao nemamo oci i ne vidimo kako panduri uzimaju kod ulicnih prodavaca filmove..kao nesto rade pa da objave da se piraterija suzbija..i ono sto je bilo originala na ulicama sad je rezano:evil:
 
A zasto kupiti uopste kada neki lik na rapidserbia postavlja sve te filmove sa odlicnom slikom i zvukom ja mislim da se zove mr.jlk!

Zato što nema potrebe da ovu jadnu zemlju još više guramo u bedu...:confused:
Ako je neko potrošio svoje vreme da stvori takvo umetničko delo kao što je film, a tebi se ne daje 200 dinara za legalnu kopiju, onda... ***, mogu da ti pričam do sutra, al' ionako neću uspeti da te ubedim.
Pa dok rapidserbia ne rikne, samo cepaj...
 
A to ovi nasi namerno izvode oko piraterije,zato sto u EU se organizovala neka akcija za hapsenje pirata pa ovi nasi imaju trip da su u EU i nasli da uhapse tog decka!Samo se zeznuli daj boze da sto vise ljudi skine ova 4 filma ! Samo ja ne mogu da poverujem ako se piraterija smanji da ce nasi bioskopida budu razvijeniji i poseceniji! ja ne volim da idem u bioskop i radije cu da sedim kuci i da cekam tv premijeru nego da idem u bioskop!!!
 
da svi su na dobitku. samo onog ko skoro nema nikakwu korist zatvaraju!Sta ga zatvaraju kao da se neko pobunio oko te piraterije nego sada digli prasinu bez veze mi smo navikli na pirateriju i tesko ce da nas odviknu!A ovi sto pricaju za te originale i sto su protiv piraterije kao kuci nemaju nijedan piraterizovan film!!!
 
BIOSKOP?

za 3-4 godine, u srbiji ce svako biti u mogucnosti da ima blue ray i projektor plus ozvucenje. moze se i sad, samo je malo skuplje, ali za par godina, bioskop je kaput.
ako bioskope ne mozemo znaci da zastitimo, koga onda stitimo?
EU, Holivud!

burn holly burn!
 
Iskreno, pre sam za sređivanje bioskopa i vraćanje publike u iste, nego za piratske kopije ˝Š˝ klase sa užasnom slikom i još gorim tonom. U principu, ovo je verovatno bio nasumičan akt, ali bi trebalo da se povede opsežnija akcija protiv piraterije.
Uostalom, zašto kupiti pirata za 150 dinara, kada su počeli da izbacuju filmove na DVD-ju za 250?


To su stariji filmovi na DVD .Secam se jedna televizija je pustila Matrix istog dana kada se pojavio i ... zatvorili je .Dozvoljeno je trgovati starijim izdanjima pa bila ona i pirati
 
Evo za pandure..u brankovoj br 4 zivi decko po imenu bojan..prvi je u gradu poceo sa pravljenjem divxa i 1 je od najvecih pirata..pa da vidimo..dalje hi fi centar.

sta moj komsija je najveci pirat u rasinskom okrugu a mozda i u juznoj Srbiji,i ne treba da ga hapse.Ljudi sta se tripujete oko piraterija mislite da moze da se 100%zabrani?E pa ne moze ni 20% i mislite da ce da nam bude bolje bez piraterije?Nece,bice jos gore samo ce dase bogate pojedinci ovako je svima lepo!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top